Попе шо стана с ваксините

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
Post Reply
scorpion

Re: Попе шо стана с ваксините

Post by scorpion »

norm wrote: 23 Feb 2021 11:21
scorpion wrote: 23 Feb 2021 10:54
norm wrote: 23 Feb 2021 10:50
отдъхнахте ли си :good:

Не, при нас всеки ден е битка за оцеляване.
:levski-flag:
да викаш за истинския син отбор в събота :nargile: ако предложението не мине и втория изпада не е славия ще сте вие :nuts: или кой знае, може да сте вие и те в комплект :good: a true win-win :cheers:
Има един син отбор, който е истински, НО за бутането на чичо венци извън ПФЛ съм склонен да ударя едно рамо ;)
helic

Post by helic »

scorpion wrote: 23 Feb 2021 11:45
VIKING wrote: 23 Feb 2021 11:21
scorpion wrote: 23 Feb 2021 10:40 Споко. Изпълкома замисля да няма изпадащи, а да увеличи АРФГ с 2 отбора до 16...
Така и чичо :shishi: от Овча купел ще се спаси...

:good:
аха . :inbox: ..да има време една година да окрадете с оня дебел изрод другаря борисов пари от нас да купите мангали и курви черни и да се спасите ... :facepalm: :facepalm: :facepalm:

жалка смрад ...как не ви е неудобно :beer: :beer: :suspicious: :suspicious:
Не ми се слушат партизанлънщини и конспиративни теории от чекисти :good:

Щом ти е дружка другаря Борисов иди да му се примолиш да не краде от вас :42:

Неудобно ми е, че слушам до втръсване лъжите ви :flash: , но като жентълмен търпя и проявявам съжаление :bii-chrobata:
В крайна сметка не сте виновни. Тълпата има нужда от рамка. В нея сте :bii-chrobata:

Господ ще ви прости :popa:

:inbox: :inbox: :inbox:
На сто про съм съгласен с изразеното мнение от многоуважаваният от мен форумец дедо скорпи. Точно така бих ги формулирал и аз нещата и в същия ред. Евала

Може би само с единствената разлика, че не съм толкоз толерантен към лъжите им и не проявявам особено съжаление към изказващите ги :ugly004: :ugly004: :ugly004: :ugly004:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.
Дедо Ильо

Post by Дедо Ильо »

Koki wrote: 23 Feb 2021 11:31 Чиче ти оти ме набеждаваш че съм мутра бе :suspicious:
200лева глоба за дезинформация :levitation:
Оти си култов джумайски хулиган бе калпазан :mrgreen:
Само ЦСКА, црвено вино и млади невести! :fcska:
Koki

Post by Koki »

Отче Викентий как ще коментирате факт че Русия регистрира още една ваксина :ugeek:
zilot

Post by zilot »

Koki wrote: 23 Feb 2021 12:43 Отче Викентий как ще коментирате факт че Русия регистрира още една ваксина :ugeek:
Е от оня дългия пост ала Лупи, не вдяна ли, че ще ти отговори само ако иска да те изплющи
Image
norm

Post by norm »

DonBasilio wrote: 23 Feb 2021 11:40 мълчат за Юве днес. Мълчат като Попот при животоспасяващ въпрос от неговата компетенция :bottom:
четвъртит за дъртата пача :nargile:
"Morning, everybody!"
"Beer, Mr. Peterson?"
"Little early in the day isn't it, Woody?"
"Little early for a beer?"
"No, for stupid questions."
VIKING

Post by VIKING »

Трима национали по плуване хванати с анаболен стероид :bow: :bow: :bow: :bow: :good:
VIKING

Post by VIKING »

Koki wrote: 23 Feb 2021 12:43 Отче Викентий как ще коментирате факт че Русия регистрира още една ваксина :ugeek:
Боли ме куро .... В светът в момента има разработени 68 ваксини .....от тях надлежно всепризнати са 7 .....тва че некви пияни мужици са напраили еднао от тия 65 не е кой знае какво големо постижение :nono: :nono: :nono:

ако беха направили 1 от 3 да кажеш - ок ...но една от 65 е доста тривиално и незаслужава даже споменаване :suspicious: :wellin:

Оня педеал Коко педе отговори ли ми на въпросите или пак сее скрил и лъже като съветска путка :popa: :popa: :popa:
VIKING

Post by VIKING »

scorpion wrote: 23 Feb 2021 11:45

Не ми се слушат партизанлънщини и конспиративни теории от чекисти :good:

Щом ти е дружка другаря Борисов иди да му се примолиш да не краде от вас :42:

Неудобно ми е, че слушам до втръсване лъжите ви :flash: , но като жентълмен търпя и проявявам съжаление :bii-chrobata:
В крайна сметка не сте виновни. Тълпата има нужда от рамка. В нея сте :bii-chrobata:

Господ ще ви прости :popa:

:inbox: :inbox: :inbox:

Изрода , както и дребното лайно лъжливо тъпо
от варня мразят както и ти ЦСКА ....за НАС няма ....за вас винаги е имало и ще има ..лигаваи мамини синчета на посраната комунистическа измет от дс която е ваш собственик и ръкводители от 1991 насам :bottom: :bottom: :bottom: :bottom:

такива сте - смятъте се за елит и че сте повече от другите ...което могът да кажът с абсолютно право европейските аристократи , но не и циганите като вас

не те ли е срам :bottom: :bottom: :bottom:
helic

Post by helic »

европейски аристократи :bii-chrobata: :bii-chrobata: :bii-chrobata: , с гени от Арабистан и разни други рязани територии :bii-chrobata: :bii-chrobata: :bii-chrobata:
защо, защо питам аз, европейските аристократи злоупотребяват с наркотици, а не си пият редовно хапчетата :ugly004: :ugly004: :ugly004: :ugly004: :ugly004:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.
Post Reply