И аз. Снощи седнахме с един приятел да гледаме Швейцария - Катар в един бар. През цялото време мислехме, че Катар са повели.
Като се прибрах видях, че това били швейцарците
Бахти пижамите!
На Британците само мед миже да им носиш
кое не е ясно?Тимът на Мъри готов да даде халф на цеС*Ка, в Турция се объркаха кой от двата “червени” клуба го иска