26.10.21 вторник Димитровден.

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
Дедо Ильо

Re: 26.10.21 вторник Димитровден.

Post by Дедо Ильо »

Скорпи стискам ти палци. Оздравяваите братко. Сложих монтажен силикон около канелката и сега си пия жолтата и следя вимателно. Маркуча и тубите чакат ако стане нужда. Сега ще снимам глупостите дека съм натворил.
Само ЦСКА, црвено вино и млади невести! :fcska:
RONALDINHO GAUCHO

Post by RONALDINHO GAUCHO »

scorpion wrote: 26 Oct 2021 21:55 Попе, да ви имам боклуците, скапани...
Едни капки за нос не може да направите...

:lupi: :lupi: :lupi:
Две срязани напречно скилидки чесън си напъхай в ноздрите....гадно е, ама върши работа :mrgreen:
helic

Post by helic »

Дедо Ильо wrote: 26 Oct 2021 21:42
helic wrote: 26 Oct 2021 21:29
Дедо Ильо wrote: 26 Oct 2021 21:26
А травеститите сам ме насмеуват. Та не ми отговори далии си епилираш газо? :mrgreen:
да си епилирам гъзо. Ти да не се побърка бе, приятелю. Аз съм тракиец, не съм македонец та да си го епилирам :bii-chrobata: :bii-chrobata: :bii-chrobata: :bii-chrobata:
И ако ще ме питаш да ти отговоря направо - всяка вечер се къпя, не си мия само краката :bii-chrobata: :bii-chrobata: :bii-chrobata:
Аз се къпя сутрин да не мириша като пор на работа и вечер. Мия си краката салед като сваля маратонките. Никаво чуство за хигиена нямате. Ще се мие вечер, а сутрин ще обикаля като скункс. Ех Приятелю. А миеш ли си газо след като сереш? :mrgreen:
никой не е казал, че като се къпеш вечер, не можеш да се къпеш и сутрин бе, умник :mrgreen:
така ли са ви учили вас македонските ви майки, да си легате при жените вечер като порове :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.
Дедо Ильо

Post by Дедо Ильо »

helic wrote: 26 Oct 2021 22:01
helic wrote: 26 Oct 2021 21:29

да си епилирам гъзо. Ти да не се побърка бе, приятелю. Аз съм тракиец, не съм македонец та да си го епилирам :bii-chrobata: :bii-chrobata: :bii-chrobata: :bii-chrobata:
И ако ще ме питаш да ти отговоря направо - всяка вечер се къпя, не си мия само краката :bii-chrobata: :bii-chrobata: :bii-chrobata:
Аз се къпя сутрин да не мириша като пор на работа и вечер. Мия си краката салед като сваля маратонките. Никаво чуство за хигиена нямате. Ще се мие вечер, а сутрин ще обикаля като скункс. Ех Приятелю. А миеш ли си газо след като сереш? :mrgreen:
никой не е казал, че като се къпеш вечер, не можеш да се къпеш и сутрин бе, умник :mrgreen:
така ли са ви учили вас македонските ви майки, да си легате при жените вечер като порове :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Aз се къпя сутрин преди рбота и вечер преди .... . А ти се къпеш само вечер. :bow: Димитровградски скункс на работа. :facepalm:
Дедо Ильо

Post by Дедо Ильо »

Ето глупоста ми. Ще изяакам още час.
Image :nargile:
helic

Post by helic »

Дедо Ильо wrote: 26 Oct 2021 22:11
Aз се къпя сутрин преди рбота и вечер преди .... . А ти се къпеш само вечер. :bow: Димитровградски скункс на работа. :facepalm:
недей да замазваш сега - и децата в тоя форум знаят от приказките ти, че веер само си миеш краката :P :P :P :P :P и ако ще имате пиянска македонска вечер си миеш и гъзО :P :P :P :P
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.
scorpion

Post by scorpion »

:facepalm:

Добре де...ти не си стегнал канелката в основата или гумичката уплътнение е дала фира...тоя силикон не бих сложил... офф. Не знам човек. Ако затапи добре, ама аз бих претакал в друг съд и сменил канелката. Дори и да е без канелка, а после ще дърпам с маркуче...
"Ще ти сложа аз на тебе шапката.... хммм ще ти я сложа бе човек!" :good:
Дедо Ильо

Post by Дедо Ильо »

helic wrote: 26 Oct 2021 22:18
Дедо Ильо wrote: 26 Oct 2021 22:11

недей да замазваш сега - и децата в тоя форум знаят от приказките ти, че веер само си миеш краката :P :P :P :P :P и ако ще имате пиянска македонска вечер си миеш и гъзО :P :P :P :P
Абе травестит, отговори ми дали си епилираш газо. И сутрин одиш на работа миришеш на пор. :banana26:
scorpion

Post by scorpion »

Аз пък сега не се къпя. И бе това нямам обоняние. Смърдя си :good: ...
"Ще ти сложа аз на тебе шапката.... хммм ще ти я сложа бе човек!" :good:
Дедо Ильо

Post by Дедо Ильо »

scorpion wrote: 26 Oct 2021 22:22 :facepalm:

Добре де...ти не си стегнал канелката в основата или гумичката уплътнение е дала фира...тоя силикон не бих сложил... офф. Не знам човек. Ако затапи добре, ама аз бих претакал в друг съд и сменил канелката. Дори и да е без канелка, а после ще дърпам с маркуче...
Скорпи, преди ден сложих вода и канелката не пускаше. После мих бидона със сода за бъчви, въртях изплаквах и нещо е подал. Явно бидона е за боклука. Сега изчезвам от форуНо, претакам с маркуч в туби от 11 л и утре купувам нов. Канелка не ми трябва защото имам старо вино бол.
Ай бай на сите. :arrow: :arrow: :arrow:
Post Reply