03 май 2022 - Вторник, Рони О'Съливан спечели седмата си световна титла

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
User avatar
norm
Posts: 10295
Joined: 30 Nov 2015 02:19

Re: 03 май 2022 - Вторник, Рони О'Съливан спечели седмата си световна титла

Post by norm »

helic wrote: 03 May 2022 15:02
norm wrote: 03 May 2022 14:58
helic wrote: 03 May 2022 14:32

гусин Дянков, това сталинисткото "който не е с нас, е против нас" мисля вече се поизтърка :)
Никой не оневинява гнома. И хитлер не оневинявам.
Просто казвам, че започва едно криене на посрани задници зад удобните смокинови листа.
Казвам също така, че в БГ това вече сме го преживявали - в годините след 1944, където всякакви производствени аварии и некадърности първом се оправдават с фашистки и империалистически саботаж. :bottom: :bottom: :bottom: :bottom:
това го знаем, гусин хеликЪ, опитвам се да ви предпазя от форумен "misunderstanding" :good:
гусин Дянков, аз вече 5ти месец се опитвам да ви предпаза от Кирчов "misunderstanding", ама всуе :bii-chrobata: :bii-chrobata: :bii-chrobata:
аз кирмо и кокорчо ги разбирам, дори когато отговаряха на английски ги разбрах, нищо, че си имат български акцент, коколчо лек, кирчо по-силничък, но то пък кой от нас го няма, може донякъде онова албионско говедо арчи :P :mrgreen:
вие как напредвате с банкянския диалект и правоговор :suspicious: :dancing:
"Morning, everybody!"
"Beer, Mr. Peterson?"
"Little early in the day isn't it, Woody?"
"Little early for a beer?"
"No, for stupid questions."
User avatar
norm
Posts: 10295
Joined: 30 Nov 2015 02:19

Re: 03 май 2022 - Вторник, Рони О'Съливан спечели седмата си световна титла

Post by norm »

poncho wrote: 03 May 2022 15:10 Аз като говорих, че избор между Радев и Герджиков не е избор, ми по-добре да ходим за гъби мууучахте.
Както приказката за малката и голямата правда на др. ТодАр Жовков, изборът на по-малкото зло в крайна сметка влоши положението. Ма то читав И военен няма как да има едновременно :bottom:
м-да, но то пък друг практически избор нямаше, лозан се застреля ритуално още с първото си интервю :slamhead:
"Morning, everybody!"
"Beer, Mr. Peterson?"
"Little early in the day isn't it, Woody?"
"Little early for a beer?"
"No, for stupid questions."
User avatar
poncho
Posts: 6301
Joined: 29 Nov 2015 18:39

Re: 03 май 2022 - Вторник, Рони О'Съливан спечели седмата си световна титла

Post by poncho »

прочее, не трябваше ли да запазим неутралитет, когато гешефтурата нахлу в офисите на президентството, вместо да удължаваме агонията :cancan:
helic
Posts: 8574
Joined: 29 Nov 2015 19:43

Re: 03 май 2022 - Вторник, Рони О'Съливан спечели седмата си световна титла

Post by helic »

norm wrote: 03 May 2022 15:13
poncho wrote: 03 May 2022 15:10 Аз като говорих, че избор между Радев и Герджиков не е избор, ми по-добре да ходим за гъби мууучахте.
Както приказката за малката и голямата правда на др. ТодАр Жовков, изборът на по-малкото зло в крайна сметка влоши положението. Ма то читав И военен няма как да има едновременно :bottom:
м-да, но то пък друг практически избор нямаше, лозан се застреля ритуално още с първото си интервю :slamhead:
а що трябваше да е Лозан? Нещо по-читаво нямаше ли на хоризонта.
Гусин Дянков, време е да си признаем, че царя е гол, т.е. че дясното в БГ няма читави хора за лидери, т.е. няма ги водачите.
Което още веднъж ме кара да проклинам рака като заболяване, защото Таков имаше наистина качествата да бъде лидера и обединителната фигура.

П.С. - и с КК няма да стане, колкото и да се подмокряте при всяко споменаване на имената им :bii-chrobata: :bii-chrobata: :bii-chrobata:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Image
helic
Posts: 8574
Joined: 29 Nov 2015 19:43

Re: 03 май 2022 - Вторник, Рони О'Съливан спечели седмата си световна титла

Post by helic »

norm wrote: 03 May 2022 15:12
вие как напредвате с банкянския диалект и правоговор :suspicious: :dancing:
през кура са ми и Банкя, и правоговори, диалекти и акценти.
В Библията е казано - по делата им ще ги познаете :bii-chrobata: :bii-chrobata: :bii-chrobata:

Повтарям - ПОЗНАЕТЕ. Да не се бърка с припознаете :bii-chrobata: :bii-chrobata: :bii-chrobata:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Image
User avatar
DonBasilio
Posts: 8684
Joined: 30 Nov 2015 09:18

Re: 03 май 2022 - Вторник, Рони О'Съливан спечели седмата си световна титла

Post by DonBasilio »

Dinko wrote: 03 May 2022 14:54
VIKING wrote: 03 May 2022 14:52
DonBasilio wrote: 03 May 2022 14:46

Сподели?
Проклета ,лоша ,зла жена -диалктна дума от турски

Зила дали не е попаднал на такава как мислиш :suspicious: :suspicious: :redjump:
кое е турското в тая дума? :roll:
И аз това питам?

Око на турски е гьоз
Image Image
User avatar
norm
Posts: 10295
Joined: 30 Nov 2015 02:19

Re: 03 май 2022 - Вторник, Рони О'Съливан спечели седмата си световна титла

Post by norm »

helic wrote: 03 May 2022 15:18
norm wrote: 03 May 2022 15:13
poncho wrote: 03 May 2022 15:10 Аз като говорих, че избор между Радев и Герджиков не е избор, ми по-добре да ходим за гъби мууучахте.
Както приказката за малката и голямата правда на др. ТодАр Жовков, изборът на по-малкото зло в крайна сметка влоши положението. Ма то читав И военен няма как да има едновременно :bottom:
м-да, но то пък друг практически избор нямаше, лозан се застреля ритуално още с първото си интервю :slamhead:
а що трябваше да е Лозан? Нещо по-читаво нямаше ли на хоризонта.
Гусин Дянков, време е да си признаем, че царя е гол, т.е. че дясното в БГ няма читави хора за лидери, т.е. няма ги водачите.
Което още веднъж ме кара да проклинам рака като заболяване, защото Таков имаше наистина качествата да бъде лидера и обединителната фигура.

П.С. - и с КК няма да стане, колкото и да се подмокряте при всяко споменаване на имената им :bii-chrobata: :bii-chrobata: :bii-chrobata:
да таков, но не знам дали нямаше да го нападнат и да се опитат да го дискредитират по роднинска линия :roll:
а кк може да подмокрят само ленка и калинка, и донякъде канадкана и чичака, но не и мен :good: аз по мъже не си падам :nargile:
"Morning, everybody!"
"Beer, Mr. Peterson?"
"Little early in the day isn't it, Woody?"
"Little early for a beer?"
"No, for stupid questions."
helic
Posts: 8574
Joined: 29 Nov 2015 19:43

Re: 03 май 2022 - Вторник, Рони О'Съливан спечели седмата си световна титла

Post by helic »

norm wrote: 03 May 2022 15:23
helic wrote: 03 May 2022 15:18
norm wrote: 03 May 2022 15:13
м-да, но то пък друг практически избор нямаше, лозан се застреля ритуално още с първото си интервю :slamhead:
а що трябваше да е Лозан? Нещо по-читаво нямаше ли на хоризонта.
Гусин Дянков, време е да си признаем, че царя е гол, т.е. че дясното в БГ няма читави хора за лидери, т.е. няма ги водачите.
Което още веднъж ме кара да проклинам рака като заболяване, защото Таков имаше наистина качествата да бъде лидера и обединителната фигура.

П.С. - и с КК няма да стане, колкото и да се подмокряте при всяко споменаване на имената им :bii-chrobata: :bii-chrobata: :bii-chrobata:
да таков, но не знам дали нямаше да го нападнат и да се опитат да го дискредитират по роднинска линия :roll:
а кк може да подмокрят само ленка и калинка, и донякъде канадкана и чичака, но не и мен :good: аз по мъже не си падам :nargile:
ми можеше и да има такива опити. Но все си мисля, или поне се надявах и тогава, че ще останат само в арсенала на такива като македонския ми приятел.
Но това не отменя истината, че и лявото, и дясното в БГ са пълен ташак като организация и лидери. И СДС и БСП заради омразата и проповядвания антагонизъм - пещерен антикомунизъм и див антикапитализъм са си вече на бунището на политическата история, където явно им е мястото. :bii-chrobata: :bii-chrobata: :bii-chrobata:
Апропо така стана и с Цецека - КЗЛ естествено доведе до 9ти септември 2016 и после до г-н Малчуганчев от Ловеч :bii-chrobata: :bii-chrobata: :bii-chrobata: :bii-chrobata: :P :P :P :P :P
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Image
User avatar
poncho
Posts: 6301
Joined: 29 Nov 2015 18:39

Re: 03 май 2022 - Вторник, Рони О'Съливан спечели седмата си световна титла

Post by poncho »

Сотрудники ФСБ вызывают на опросы членов семей россиян, которые уехали из страны, и уговаривают их вернуть родственников в Россию. Об этом сообщает правозащитный проект «Первый отдел». Его участникам известно о пяти таких случаях.
Post Reply