09 май 2022 - Понеделник, Ден на Европа

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
RONALDINHO GAUCHO
Posts: 3210
Joined: 29 Nov 2015 16:03

Re: 09 май 2022 - Понеделник, Ден на Европа

Post by RONALDINHO GAUCHO »

VIKING wrote: 09 May 2022 19:29 Гаучо :dragonstouch: жалките ти твърдения ме карат да се смея :wellin: :beerchug:

Признай че цитираните от мен подчовеци са жалки комунистически отрепки, тъпи подчовеци ядящи лайната на дребният скот от Кремъл и сключваме примирие :beerchug:
Така е, Меси е бедняк, затова е опрял до парите на Путкин :mrgreen:
helic
Posts: 8574
Joined: 29 Nov 2015 19:43

Re: 09 май 2022 - Понеделник, Ден на Европа

Post by helic »

RONALDINHO GAUCHO wrote: 09 May 2022 19:26
VIKING wrote: 09 May 2022 18:37
RONALDINHO GAUCHO wrote: 09 May 2022 18:20

За какво точно трябва да ти се извинявам? :clown: Да не би да съм ортак с Покемона :inbox: Интересно ми е колко от гражданите на Каталуния са знаели за тази среща и какво се е говорело там? :popacorn:

Когато ти казвах ,че са комунистическа измет и лео минета смеши ,лайното пике ,оняя курва гнусна дани алвешка и сие муучаха за независима катлония ,ти мууучааа нали бре :suspicious: :suspicious: дузпалония и всикчита измет изброена по-горе са функция на малоумието на каталонската комунистическа смрадлива клоака която е тъпият вонящград барцелона ...кур за вас кур за сепаратистите ,кур за комунистическа руска барцелона и всикчите и тъпи играчи :hitler1: :hitler1: :dragonstouch:

ЩЕ МИ СЕ ИЗВИНИШ ЗАЩОТО БЯХ ПРАВ ..КУР ЗА ВСИЧКИ ПОДКРЕПИЛИ независима каталония и гнусният и отбор ..трвбаваше всички да бъдъът разстреляни за предателство начело с путкемон и лео смеши :popa: :popa: :popa: :popa: :popa:
Кога съм муууучал за независимост на Каталуния, би ли ме цитирал? :afro: а иначе - Пике, Алвеш и най-вече Меси, винаги са ти били трън в очите, Абиати и Мексес знаят защо :dancegirl: :inbox: :nuts: :gacho: :ugly004:
айде и тоя па. И Пике, и Алвеша, и Смеши са просто гнусни човечета.
И Шави, и Иниеста са били играчи на Барселона, но са пичове и заслужават само уважение.
Докато горните трима заслужават само и единствено шамари :cancan: :cancan: :cancan: :cancan:
Да не говорим за оная путка неземна Бускетс :good:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Image
User avatar
DonBasilio
Posts: 8683
Joined: 30 Nov 2015 09:18

Re: 09 май 2022 - Понеделник, Ден на Европа

Post by DonBasilio »

Да се знае!
:hitler1:
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Image Image
RONALDINHO GAUCHO
Posts: 3210
Joined: 29 Nov 2015 16:03

Re: 09 май 2022 - Понеделник, Ден на Европа

Post by RONALDINHO GAUCHO »

helic wrote: 09 May 2022 20:11
RONALDINHO GAUCHO wrote: 09 May 2022 19:26
VIKING wrote: 09 May 2022 18:37


Когато ти казвах ,че са комунистическа измет и лео минета смеши ,лайното пике ,оняя курва гнусна дани алвешка и сие муучаха за независима катлония ,ти мууучааа нали бре :suspicious: :suspicious: дузпалония и всикчита измет изброена по-горе са функция на малоумието на каталонската комунистическа смрадлива клоака която е тъпият вонящград барцелона ...кур за вас кур за сепаратистите ,кур за комунистическа руска барцелона и всикчите и тъпи играчи :hitler1: :hitler1: :dragonstouch:

ЩЕ МИ СЕ ИЗВИНИШ ЗАЩОТО БЯХ ПРАВ ..КУР ЗА ВСИЧКИ ПОДКРЕПИЛИ независима каталония и гнусният и отбор ..трвбаваше всички да бъдъът разстреляни за предателство начело с путкемон и лео смеши :popa: :popa: :popa: :popa: :popa:
Кога съм муууучал за независимост на Каталуния, би ли ме цитирал? :afro: а иначе - Пике, Алвеш и най-вече Меси, винаги са ти били трън в очите, Абиати и Мексес знаят защо :dancegirl: :inbox: :nuts: :gacho: :ugly004:
айде и тоя па. И Пике, и Алвеша, и Смеши са просто гнусни човечета.
И Шави, и Иниеста са били играчи на Барселона, но са пичове и заслужават само уважение.
Докато горните трима заслужават само и единствено шамари :cancan: :cancan: :cancan: :cancan:
Да не говорим за оная путка неземна Бускетс :good:
И друг път съм казвал, ама айде пак - "Смеши" направи смешни футболистите на единият ти любим отбор на два финала в ШЛ (по-късно и на осминафинал) :nuts: както и футболистите на другия ти любим отбор :42: ...та донякъде те разбирам :good: а иначе, като каза путка неземна, вднага се сетих за тази: Image :dancegirl: :dancegirl: :dancegirl:
User avatar
Дедо Ильо
Posts: 13519
Joined: 08 Dec 2015 13:34

Re: 09 май 2022 - Понеделник, Ден на Европа

Post by Дедо Ильо »

Сагата продължава. Изгоря ми диска на компа. Дано това е последно за днес.
User avatar
Милко Калайджиев
Posts: 793
Joined: 29 Nov 2015 16:06

Re: 09 май 2022 - Понеделник, Ден на Европа

Post by Милко Калайджиев »

DonBasilio wrote: 09 May 2022 10:52
Милко Калайджиев wrote: 09 May 2022 10:19
DonBasilio wrote: 09 May 2022 08:53 Честит Празник, Европейци!
и на вас, Евразийци
не сте европейци, докато не започнете да си плащате данъците, наемите, договорите и осигуровките редовно. :nargile:
ЛЕВСКИ плаща.
ЛЕВСКИ Европейски!
Левски плати с живота си.

вие един наем не може да платите :nargile:
опитват се с levaki да крачат, те крачат, а levaki bekobenr...
User avatar
Милко Калайджиев
Posts: 793
Joined: 29 Nov 2015 16:06

Re: 09 май 2022 - Понеделник, Ден на Европа

Post by Милко Калайджиев »

VIKING wrote: 09 May 2022 20:39

Побратиме ,брат Сакис от Гърция е наш побратим !!

Вземи малко послушай хубава музика стига с твойте ретроградни юго простотиии :levitation: :levitation: :headbang:

Гаучо ,имай малко доблест и ще ти се прости :good: :popa:
не е лош Сакис.

ама малко ми прилича като да си поръчаш Paradise Lost от ali express с доставка през гръцките пощи.

п.п. но какво знам аз? ние дори такива банди си нямаме в България.
само някакви хиполиди, бетеери и все същите балкантонски дирла-дирла-дирла...
които в корените си са крадени италиански естрадни акорди.
опитват се с levaki да крачат, те крачат, а levaki bekobenr...
RONALDINHO GAUCHO
Posts: 3210
Joined: 29 Nov 2015 16:03

Re: 09 май 2022 - Понеделник, Ден на Европа

Post by RONALDINHO GAUCHO »

На Чичи му гръмнал диска и Падрето е дежурен по линГове :mrgreen:
User avatar
Паниковски
Posts: 7436
Joined: 29 Nov 2015 18:09
Location: с. Г.

Re: 09 май 2022 - Понеделник, Ден на Европа

Post by Паниковски »

попъ е пиян :mrgreen:
Отбори извън тройката не коментирам
User avatar
Дедо Ильо
Posts: 13519
Joined: 08 Dec 2015 13:34

Re: 09 май 2022 - Понеделник, Ден на Европа

Post by Дедо Ильо »

Паниковски wrote: 09 May 2022 22:28 попъ е пиян :mrgreen:
Изперкал е. Докато не изгони всички от форуНо няма да миряса. Бива злоба,бива ама вече е гнасно. :nargile:
Post Reply