10 май 2022 - Вторник

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
User avatar
Милко Калайджиев
Posts: 802
Joined: 29 Nov 2015 16:06

Re: 10 май 2022 - Вторник

Post by Милко Калайджиев »

helic wrote: 10 May 2022 15:23 и понеже ме ядосвате, гусин Дянков, за назидание, ще ви пусна последното творение на бай Лупи :bii-chrobata: :bii-chrobata: :bii-chrobata:

а това е систематизирано от интервюто на американеца. Систематизирано е от Дърева (не мога да я дишам, но го е направила много добре) и ти го пускам, защото е като за твоето неиво - наготово, без да мислиш:

Няма битка за Украйна. Има война срещу Русия. Войната срещу Русия е война срещу Европа.
...
Общо – за 50 години 167 случая на престъпно политическо насилие
e! e! e!

стиска толкова години и се представяше за евроатлантическа подлога, за да се изложиш и осветиш днес като фен на Дърева?
и че вярваш на Пол Кристи?

как не те е срам!
кажи поне: "срам ме е!" :popcorn:
опитват се с levaki да крачат, те крачат, а levaki bekobenr...
helic
Posts: 8794
Joined: 29 Nov 2015 19:43

Re: 10 май 2022 - Вторник

Post by helic »

Милко Калайджиев wrote: 10 May 2022 15:56 https://www.mediapool.bg/naselnieto-na- ... 35400.html

айде сега путинофилите и антиваксърите да ми обяснят какво, за бога, става в тази най-продажна и рентиерска област?

няма да питам за останалите коптори между Бургас и Хаскьой.
там се моля да има завишена смъртност и антиваксърите/путинофили да напуснат тоя свят час по-скоро :popcorn:

Бай Илия,

я кажи в тамошна Македония какви са настроенията? путинофили ли сте, или искате да ближете питоня на стария Джо Байдън?

само не ми излизай с: "ние сме за мир и искаме България да си гледа интереса" :shinner:
партнър, пише, че най-голям дял в миграционния поток на заселилите се имат тия от София, Добрич и Шумен.
Та ако двамата със зила решите да се заселите НА Варна, имате моята подкрепа :mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Image
helic
Posts: 8794
Joined: 29 Nov 2015 19:43

Re: 10 май 2022 - Вторник

Post by helic »

Милко Калайджиев wrote: 10 May 2022 16:03
helic wrote: 10 May 2022 15:23 и понеже ме ядосвате, гусин Дянков, за назидание, ще ви пусна последното творение на бай Лупи :bii-chrobata: :bii-chrobata: :bii-chrobata:

а това е систематизирано от интервюто на американеца. Систематизирано е от Дърева (не мога да я дишам, но го е направила много добре) и ти го пускам, защото е като за твоето неиво - наготово, без да мислиш:

Няма битка за Украйна. Има война срещу Русия. Войната срещу Русия е война срещу Европа.
...
Общо – за 50 години 167 случая на престъпно политическо насилие
e! e! e!

стиска толкова години и се представяше за евроатлантическа подлога, за да се изложиш и осветиш днес като фен на Дърева?
и че вярваш на Пол Кристи?

как не те е срам!
кажи поне: "срам ме е!" :popcorn:
партнър, за бай ЛУпи говорим бе :)
това не са мои мисли :)
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Image
Dinko
Posts: 7644
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: 10 май 2022 - Вторник

Post by Dinko »

helic wrote: 10 May 2022 15:58
norm wrote: 10 May 2022 15:52
Dinko wrote: 10 May 2022 15:41 ако трябва да се дава достоверна статистика, то или цените трябва да са приравнени (примерно по цени от 2015) или да се дава ръста по количество
поне наш динко слушайте, гусин хеликЪ, и мислете, не само да четете :P :mrgreen: оти ставате като чичето мк2 :morhp:
гусин Дянков, пак да повторя, не дрънкайте глупости :)
51,1% ръст в количеството (обема) на произведената електроенергия, топлоенергия и газ е абсолютен нонсенс :)
май говорите за различни работи ... ;)

ама няма да се задълбавам, че то стана време да си ходим ;)
Image Image
User avatar
Милко Калайджиев
Posts: 802
Joined: 29 Nov 2015 16:06

Re: 10 май 2022 - Вторник

Post by Милко Калайджиев »

poncho wrote: 10 May 2022 16:02
Дедо Ильо wrote: 10 May 2022 16:01 Да ви незаеба и разбирачите. На обикновения българи го интересува колко бензин може да си зареди с една заплата, колко ще даде за храна и комунални услуги. Подобри ли се живота с идването на шмекерите? Стана ли по-справедлив и по-малко корумпиеан? Колко заеми ще плащаме? Това ме интересува. Това е важното.
колко подкупа си дал от идването на Кирчо и Кокорчо на власт?
на моменти и аз се питам защо се занимавам с него и просто не помоля бадмин да му изтрие акаунта :nargile:

Байдън освен смяна на режима в Роисся, трябва да каже, че иска да смени и чипа на българо-македонците. to start with. :kravar:
опитват се с levaki да крачат, те крачат, а levaki bekobenr...
User avatar
poncho
Posts: 6481
Joined: 29 Nov 2015 18:39

Re: 10 май 2022 - Вторник

Post by poncho »

poncho wrote: 10 May 2022 16:02
Дедо Ильо wrote: 10 May 2022 16:01 Да ви незаеба и разбирачите. На обикновения българи го интересува колко бензин може да си зареди с една заплата, колко ще даде за храна и комунални услуги. Подобри ли се живота с идването на шмекерите? Стана ли по-справедлив и по-малко корумпиеан? Колко заеми ще плащаме? Това ме интересува. Това е важното.
колко подкупа си дал от идването на Кирчо и Кокорчо на власт?
или както казва ментора ти ТодАр Живков „суверенитета народът го разбира да има ядене, да живее. Ето това е суверенитетът – щастие и благоденствие на народа. Ние работим за народа, а не за формата”. :ugly004: :inbox: :headbang2:
helic
Posts: 8794
Joined: 29 Nov 2015 19:43

Re: 10 май 2022 - Вторник

Post by helic »

poncho wrote: 10 May 2022 16:02
Дедо Ильо wrote: 10 May 2022 16:01 Да ви незаеба и разбирачите. На обикновения българи го интересува колко бензин може да си зареди с една заплата, колко ще даде за храна и комунални услуги. Подобри ли се живота с идването на шмекерите? Стана ли по-справедлив и по-малко корумпиеан? Колко заеми ще плащаме? Това ме интересува. Това е важното.
колко подкупа си дал от идването на Кирчо и Кокорчо на власт?
не е ли важно, колко е прибрал бре :)
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Image
User avatar
norm
Posts: 10591
Joined: 30 Nov 2015 02:19

Re: 10 май 2022 - Вторник

Post by norm »

helic wrote: 10 May 2022 15:58
norm wrote: 10 May 2022 15:52
Dinko wrote: 10 May 2022 15:41 ако трябва да се дава достоверна статистика, то или цените трябва да са приравнени (примерно по цени от 2015) или да се дава ръста по количество
поне наш динко слушайте, гусин хеликЪ, и мислете, не само да четете :P :mrgreen: оти ставате като чичето мк2 :morhp:
гусин Дянков, пак да повторя, не дрънкайте глупости :)
51,1% ръст в количеството (обема) на произведената електроенергия, топлоенергия и газ е абсолютен нонсенс :)
марица изток 2 не включи ли на пълни обороти след като повишението на цената на електроенергията направи производството рентабилно въпреки цените на въглеродните емисии :suspicious: ами останалите тецове :suspicious: 5 блок на аец излезе в ремонт преди дни, вецовете май също имат добра година, струва ми се че мернах нещо по въпроса, но тук може и да бъркам :gacho: сал един павец чаира не работи, наясно сте защо :good:
мисля че точния статистически метод е този описан от наш динко с приравнените цени за да се премахне влияниято на инфлацията, за която твърдите че е причината за растежа, а не самите обеми :suspicious:
"Morning, everybody!"
"Beer, Mr. Peterson?"
"Little early in the day isn't it, Woody?"
"Little early for a beer?"
"No, for stupid questions."
User avatar
Милко Калайджиев
Posts: 802
Joined: 29 Nov 2015 16:06

Re: 10 май 2022 - Вторник

Post by Милко Калайджиев »

helic wrote: 10 May 2022 16:04
Милко Калайджиев wrote: 10 May 2022 16:03
helic wrote: 10 May 2022 15:23 и понеже ме ядосвате, гусин Дянков, за назидание, ще ви пусна последното творение на бай Лупи :bii-chrobata: :bii-chrobata: :bii-chrobata:


e! e! e!

стиска толкова години и се представяше за евроатлантическа подлога, за да се изложиш и осветиш днес като фен на Дърева?
и че вярваш на Пол Кристи?

как не те е срам!
кажи поне: "срам ме е!" :popcorn:
партнър, за бай ЛУпи говорим бе :)
това не са мои мисли :)
ох! не прочетох предишни коментари и ми се губи контекстът.
отдъхнах си.

Лупан ми е ясен. той "живее" в някаква паралелна мозъчна смърт.

според мен с него трябва да постъпим хуманно -- да съберем форумни пари за самолетен билет до Луганск и да му платим първите 3 месечни наема, с малко джобни за чай, самогон и шепа гречка.

той е оправен, ще си уреди живота и там. да се види в малко изобилие и богатство, когато се полагат основите на СССР-2.
опитват се с levaki да крачат, те крачат, а levaki bekobenr...
User avatar
Дедо Ильо
Posts: 13821
Joined: 08 Dec 2015 13:34

Re: 10 май 2022 - Вторник

Post by Дедо Ильо »

poncho wrote: 10 May 2022 16:02
Дедо Ильо wrote: 10 May 2022 16:01 Да ви незаеба и разбирачите. На обикновения българи го интересува колко бензин може да си зареди с една заплата, колко ще даде за храна и комунални услуги. Подобри ли се живота с идването на шмекерите? Стана ли по-справедлив и по-малко корумпиеан? Колко заеми ще плащаме? Това ме интересува. Това е важното.
колко подкупа си дал от идването на Кирчо и Кокорчо на власт?
Не се лизгай като Приятеля и Норм. На бензиностанцията и в магазина виждам как живота е станал по-хубав. Нали?
Новата власт трябва да прави живота по-хубав на поданиците си а не своя. За това ги избираме.
Post Reply