18 май 2022 - Сряда

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
User avatar
Дедо Ильо
Posts: 13529
Joined: 08 Dec 2015 13:34

Re: 18 май 2022 - Сряда

Post by Дедо Ильо »

Приятелю, насрахте се с тая купа. Пеленачетата станаха юноши и почнаха да бият чекии без да знаят какво е купа. Пеленачетата започнаха да броят и знаят буквите без да знаят какво е победа над ЦСКА. Хайде по-лабаво деба. :beerchug:
User avatar
zilot
Posts: 2800
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: 18 май 2022 - Сряда

Post by zilot »

Дедо Ильо wrote: 18 May 2022 20:55 Имам доста кръв, ама кавото такова, ке го вадя забо.
И че съм мъдър, мъдър съм си. Признавам. Дали ще оглупея като го извадят деба? :roll:
Споко то това е все едно на танк да му падне регистрацоинния номер
Image
User avatar
Дедо Ильо
Posts: 13529
Joined: 08 Dec 2015 13:34

Re: 18 май 2022 - Сряда

Post by Дедо Ильо »

helic wrote: 18 May 2022 20:56 приятелю,
Ама ти жолтата против страх ли я пиеш.
Ако е така, налюскай се като за световно и отивай на зъбаря :P
От аспирин протект няма да ти мине страха :mrgreen:
Аз страх от зъбар нямам. Жолтата е дезинфектант. Проблема е 24 часа дали са достатъчни да се спре антикоагулант. Надявам се зъбаро да знае. Ако не, лошо. Мъдрец зор се вади, понякога оперативно. Ама каквото такова. Я да се разджубуркам. Наздраве. :mrgreen:
User avatar
Дедо Ильо
Posts: 13529
Joined: 08 Dec 2015 13:34

Re: 18 май 2022 - Сряда

Post by Дедо Ильо »

zilot wrote: 18 May 2022 20:58
Дедо Ильо wrote: 18 May 2022 20:55 Имам доста кръв, ама кавото такова, ке го вадя забо.
И че съм мъдър, мъдър съм си. Признавам. Дали ще оглупея като го извадят деба? :roll:
Споко то това е все едно на танк да му падне регистрацоинния номер
Ударен от Джавелин :lol:
User avatar
Дедо Ильо
Posts: 13529
Joined: 08 Dec 2015 13:34

Re: 18 май 2022 - Сряда

Post by Дедо Ильо »

Президентът на Украйна Володимир Зеленски отправи послание по време на филмовия фестивал в Кан.
И к'во става в Азовстал? Тоя много ми прилича на Слави.
User avatar
Дедо Ильо
Posts: 13529
Joined: 08 Dec 2015 13:34

Re: 18 май 2022 - Сряда

Post by Дедо Ильо »

ЦЕНАТА НА ХЛЯБА: Защо нулевата ставка на ДДС ядоса ресторантьорите

В същото време, заради повишаването на ДДС на виното и бирата, ресторантьорите обявиха, че клиентите трябва да очакват поскъпване на тези продукти с 30% и то само до 2-3 месеца.
Аз мога да си пия виното и бирата с приятели и на поляната над Джумаята, но хляб ми трябва. Тия келеши мислят че услугите им са по-важни от детските храни, учебници и стоки от първа необходимост. хора като Алиедикойси се помислиха че веселба не можем да си правим без техните ментета. Ай сиктир.
User avatar
Дедо Ильо
Posts: 13529
Joined: 08 Dec 2015 13:34

Re: 18 май 2022 - Сряда

Post by Дедо Ильо »

Трима математици и трима микробиолози се канят да пътуват с влак до Бургас за годишната пролетна конференция. Срещат се пред касите на гарата.Първи на опашката застават микробиолозите , и те като всички нормални хора си купуват по един билет. Математиците си купуват само един билет.
- Как така? –чудят се микробиолозите, - Нали контрольора ще ви свали без билети!
- Не се притеснявайте, - отговарят математиците, -Ние имаме МЕТОД.
Микробиолозите тръгват да се настаняват след математиците само за да видят загадъчния „метод“. Математиците се напъхват в една тоалетна и когато контрольора чука на вратата, оттам се показва една ръка с билет. Контрольора го взима, и после всички без проблем стигат до Бургас.
След конференцията групата пак се среща на гарата. Микробиолозите въодушевени от примера на математиците, купуват един билет. Математиците не взимат нито един.
- Какво ще покажете на контрольора?
- Имаме си МЕТОД.
Във влака микробиолозите се напъхват в една тоалетна, математиците – в друга. Скоро след потегляне на влака, един от математиците се приближава до тоалетната, където се крият микробиолозите и чука. Подава се ръка с билет. Математика взима билета и се връща при колегите.
ИЗВОД: Не ползвайте математически методи, без да ги разбирате...
:beerchug:
User avatar
DonBasilio
Posts: 8684
Joined: 30 Nov 2015 09:18

Re: 18 май 2022 - Сряда

Post by DonBasilio »

Деди, Зиката ще ти лекува зъбобола.
Гледай внимателно как ще стане.
:inbox:
Image Image
Post Reply