13062022 Понеделник тринайсти

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
User avatar
poncho
Posts: 6298
Joined: 29 Nov 2015 18:39

Re: 13062022 Понеделник тринайсти

Post by poncho »

прочее, ако ще Петков да спи с 15 джуджета едновременно, ако са пълнолетни е по тяхно съгласие, ми е все тая. ма премиера да размахва чифте, пачки и кюлчета и да си води курви в резиденция Бояна, тогава не ми е ок, капиш?
User avatar
Дедо Ильо
Posts: 13519
Joined: 08 Dec 2015 13:34

Re: 13062022 Понеделник тринайсти

Post by Дедо Ильо »

Пончо, метресата беше назначена на хубава заплата в една банка. Сега и управлява държавата. Иначе нема лошо. Щом се сакат младите да се гъделичкат. :) Не ми отговори защо да вярвам на едната, а не на другата. Възможно е и двете да са истински или и двете фейк. Абе тия хора какво направиха за 6 месеца? Какво? Какво стана по-добре? Даже Тиквата не направиха фен на Ювентус както обещаха. Освен да слагат свои хора на постове, взимат заеми и да се е*** друго не са направили.
User avatar
VIKING
Posts: 15280
Joined: 02 Dec 2015 19:31

Re: 13062022 Понеделник тринайсти

Post by VIKING »

Дедо Ильо wrote: 13 Jun 2022 16:08
poncho wrote: 13 Jun 2022 16:01 какви снимки има ве, чиче, я обясни какво си видял на снимките и как го тълкуваш?
На клипа виждам в лице хора които приличат на кУрчо и Ленчето. На снимките с Тиквун виждам човек в гръб, спящ по корем. Защо да вярвам на едната, а не на другата? Проблема не е това че се изваждат лични неща. Проблема е че може да се снимат хора боравещи с държавни тайни. Ама малката ти главичка не може да мисли, а само гледа дека е далаверата. Те за това сме та това дередже.
леле ..начи мин.председателя да си вика курвите в бояна с патлак ,кюлчета и пачки по шкафчета не е проблем , а да се шибаш с пълнолетна в нает от тебе апартамент е проблем така ли

ми ти з агъби чии го дървиш там :inbox: :inbox: :inbox:
Auch der Gasinde hat seine Ehre – sie heißt die Treue :hitler1:
User avatar
VIKING
Posts: 15280
Joined: 02 Dec 2015 19:31

Re: 13062022 Понеделник тринайсти

Post by VIKING »

Дедо Ильо wrote: 13 Jun 2022 16:34 Пончо, метресата беше назначена на хубава заплата в една банка. Сега и управлява държавата. Иначе нема лошо. Щом се сакат младите да се гъделичкат. :) Не ми отговори защо да вярвам на едната, а не на другата. Възможно е и двете да са истински или и двете фейк. Абе тия хора какво направиха за 6 месеца? Какво? Какво стана по-добре? Даже Тиквата не направиха фен на Ювентус както обещаха. Освен да слагат свои хора на постове, взимат заеми и да се е*** друго не са направили.
при изрода твоя дебелият руски изрод от Банкя ти си бил добре ...сега трябва да работиш за да ядеш и исираш говна ежеминутно

прозрачен си като скъсан презерватив на КМЕТА НА СИМИТЛИ В ГЪЗЪ НА ИЗРОДА бойко :bottom: :bottom: :bottom: :bottom:
Auch der Gasinde hat seine Ehre – sie heißt die Treue :hitler1:
User avatar
VIKING
Posts: 15280
Joined: 02 Dec 2015 19:31

Re: 13062022 Понеделник тринайсти

Post by VIKING »

Защото в битка е по-добре до рамото ти да има приятели, отколкото предатели. :inbox: :inbox: :inbox: :inbox: :nuts: :nuts:

Ква битка бе капут :popa: :popa: :popa:
Auch der Gasinde hat seine Ehre – sie heißt die Treue :hitler1:
User avatar
Дедо Ильо
Posts: 13519
Joined: 08 Dec 2015 13:34

Re: 13062022 Понеделник тринайсти

Post by Дедо Ильо »

VIKING wrote: 13 Jun 2022 16:36 леле ..начи мин.председателя да си вика курвите в бояна с патлак ,кюлчета и пачки по шкафчета не е проблем , а да се шибаш с пълнолетна в нает от тебе апартамент е проблем така ли

ми ти з агъби чии го дървиш там :inbox: :inbox: :inbox:
Щом лецкото го е правил, хайде и ние като него. Нали дойдоха с нов морал и прозрачност? Защо не вкарат лецкото там дето му е мястото? Защо са се наредили във власта само роднини, кумове и любовници?
Побратиме, ти постоянно сменяш цветовете, а? :facepalm:
Лошото е че няма читави които да сменят тия нагли, лъжливи крадци.
User avatar
VIKING
Posts: 15280
Joined: 02 Dec 2015 19:31

Re: 13062022 Понеделник тринайсти

Post by VIKING »

Методи Деянов официално застава начело на детско-юношеската школа на ЦСКА 1948. Новият директор на Академията на "червените" постигна договорка с ръководството и се превръща в поредната "армейска" легенда, която влиза в управата на клуба

КУр за данаил и гриша ганчеви :redjump: :redjump: :redjump: :wellin: :wellin: :wellin: :hitler1:
Auch der Gasinde hat seine Ehre – sie heißt die Treue :hitler1:
User avatar
Дедо Ильо
Posts: 13519
Joined: 08 Dec 2015 13:34

Re: 13062022 Понеделник тринайсти

Post by Дедо Ильо »

VIKING wrote: 13 Jun 2022 16:38 при изрода твоя дебелият руски изрод от Банкя ти си бил добре ...сега трябва да работиш за да ядеш и исираш говна ежеминутно
Попай, и при комунисти, и при седесари, и при царисти съм бачкал и бачкам яко. Даже не на едно място. Някои при некои власти са били облагодетелствани :inbox: , но не и аз.
User avatar
VIKING
Posts: 15280
Joined: 02 Dec 2015 19:31

Re: 13062022 Понеделник тринайсти

Post by VIKING »

Дедо Ильо wrote: 13 Jun 2022 16:45
Щом лецкото го е правил, хайде и ние като него. Нали дойдоха с нов морал и прозрачност? Защо не вкарат лецкото там дето му е мястото? Защо са се наредили във власта само роднини, кумове и любовници?
Побратиме, ти постоянно сменяш цветовете, а? :facepalm:
Лошото е че няма читави които да сменят тия нагли, лъжливи крадци.
нищо не сменям ,морук :facepalm: :facepalm: :facepalm: Продължавам да твърдя че кирчо и кокорчо са боклуци , но след 24.02 считам ,че малоумни или не ,неадекватни или не са по-добре за БЪлгария от изродите руски дето сте ...Тези поне ще ни държът в ЕС и НАТО ....

и не виждам нищо общо между двата случая ....
какво направиха ли ?

Нищо ,но самият факт че попречиха на скота слави и дпс и русия да ни овалдеят БНБ , както и спреният грабеж на КППс Турция са достатъчни

Жалко че не успяха тайно0 да вкарат северномакеднската измет като тебе в ЕС както искам , за да ви се ебе майкта на тъпите макета ,но и тва ще стане :headbang: :headbang: :headbang:
Auch der Gasinde hat seine Ehre – sie heißt die Treue :hitler1:
User avatar
VIKING
Posts: 15280
Joined: 02 Dec 2015 19:31

Re: 13062022 Понеделник тринайсти

Post by VIKING »

Дедо Ильо wrote: 13 Jun 2022 16:48
VIKING wrote: 13 Jun 2022 16:38 при изрода твоя дебелият руски изрод от Банкя ти си бил добре ...сега трябва да работиш за да ядеш и исираш говна ежеминутно
Попай, и при комунисти, и при седесари, и при царисти съм бачкал и бачкам яко. Даже не на едно място. Някои при некои власти са били облагодетелствани :inbox: , но не и аз.
да бе да :inbox: :inbox: :inbox: :inbox: :nuts: :nuts: :nuts: :nuts:
Auch der Gasinde hat seine Ehre – sie heißt die Treue :hitler1:
Post Reply