14.06.22 к*р за всички рожденници и говеда

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
User avatar
DonBasilio
Posts: 8850
Joined: 30 Nov 2015 09:18

Re: 14.06.22 к*р за всички рожденници и говеда

Post by DonBasilio »

VIKING wrote: 14 Jun 2022 14:55
DonBasilio wrote: 14 Jun 2022 14:44

Деди. Гъчо пита:
Питай бай Илия, дали че държи Попа за ушите, Зилчето да го изпраска дупешката?
кажи му на помака гъчо да спре да праща снимки на бай Илия навяскъде как лови риба от некъв мост , че ще му кажа на Побратима да го съди :headbang: :headbang: :headbang:
:good:
кажи му на помака гъчо да спре да праща снимки на бай Илия навяскъде как лови риба от некъв мост , че ще му кажа на Побратима да го съди
------------------------------
Попе, ще те вържем със свински опашки на парапета на същият мост и бай Илия ще подпре шненбето си на белият ти задник.
Image Image
User avatar
DonBasilio
Posts: 8850
Joined: 30 Nov 2015 09:18

Re: 14.06.22 к*р за всички рожденници и говеда

Post by DonBasilio »

Zile, ти ли питаше за юношите на Балкан?
УБЕДИТЕЛНО НАЧАЛО ЗА БАЛКАН U16 НА ФИНАЛИТЕ В БОТЕВГРАД

Юношите на Балкан до 16 години започнаха с убедителна победа финалите от Държавното първенство в Ботевград. В първия си мач от надпреварата в Ботевград нашите се наложиха над Черно море Тича с 54-85 . В неделя ботевградчани играят отново в 19:00 срещу БУБА Баскетбол, който надигра днес Шумен с 97-55.

Двубоят започна трудно за нашите като през първите пет минути вървеше кош за кош. Постепенно нашите поведоха със 7-13, но до края на частта варненци намали до 4 точки . Втората част продължи да бъде оспорвана като едва 2 минути преди края на период Балкан поведе с 8 след серия 8-0 за 22-30. На полувремето разликата бе 9 - 26-35. Нашите започнаха силно второто полувреме със серия 13-2 и поведоха с 20 точки в средата на третата част при 28-8 и до края на частта тя продължи да нараства. Момчетата на Коки Пеев изиграха отлична отборна игра в последна част и затвърдиха своя успех.

Александър Гавалюгов вкара 22 точки за успеха на Балкан и направи 6 борби и 4 асистенции. Виктор Груев наниза 19. Велизар Георгиев се включи с 13 точки, 7 асистенции и 6 борби. Кристиян Василев направи дабъл-дабъл с 12 борби и 10 точки.

Image
Image Image
User avatar
Милко Калайджиев
Posts: 802
Joined: 29 Nov 2015 16:06

Re: 14.06.22 к*р за всички рожденници и говеда

Post by Милко Калайджиев »

VIKING wrote: 14 Jun 2022 13:37 "Г-н Слави Трифонов призна, че е приятел с г-н Орлин Алексиев от 20 години. Лошо няма – всички имат приятели. Но той каза, че в момента не знае с какво се занимава г-н Орлин Алексиев. Тия приказки под шипковия храст няма как да бъдат приети на доверие от мен, защото знам с какво се занимават всичките ми приятели, независимо от колко време сме приятели." :gacho: :gacho: :gacho:

и аз така ..тука във форума които са ми пориятели ги знам ..виж гъчко не мие приятел ,но и него го знам :gacho: :gacho:

Проституира с мъже гъчко :good: :good: :good: дейба помака гнусен :bottom:
:good: :good: :good:

Гъчката е помачор, чак задникът му дрънка с помачорско ехо...

но и той като Бай Хой, Слави Трифоняк живее в един измислен православен свят :popa:
опитват се с levaki да крачат, те крачат, а levaki bekobenr...
Dinko
Posts: 7641
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: 14.06.22 к*р за всички рожденници и говеда

Post by Dinko »

Българският национал Емил Стоилов няма да участва в драфта на новаците за Националната баскетболна асоциация за следващия сезон, съобщи агентът Джон Чепкевич в Инстаграм.
форума да каже :roll:
Image Image
User avatar
DonBasilio
Posts: 8850
Joined: 30 Nov 2015 09:18

Re: 14.06.22 к*р за всички рожденници и говеда

Post by DonBasilio »

Dinko wrote: 14 Jun 2022 16:12
Българският национал Емил Стоилов няма да участва в драфта на новаците за Националната баскетболна асоциация за следващия сезон, съобщи агентът Джон Чепкевич в Инстаграм.
форума да каже :roll:
zila
Image Image
User avatar
Паниковски
Posts: 7655
Joined: 29 Nov 2015 18:09
Location: с. Г.

Re: 14.06.22 к*р за всички рожденници и говеда

Post by Паниковски »

Учени: Пушенето на трева ви прави по-добър човек
:good: :good: :good:
Отбори извън тройката не коментирам
User avatar
DonBasilio
Posts: 8850
Joined: 30 Nov 2015 09:18

Re: 14.06.22 к*р за всички рожденници и говеда

Post by DonBasilio »

Aкo се мерне Никиша, да му кажете да си провери пощата!

К7р за проекта на новия чорбаджия!
Image Image
User avatar
DonBasilio
Posts: 8850
Joined: 30 Nov 2015 09:18

Re: 14.06.22 к*р за всички рожденници и говеда

Post by DonBasilio »

Бомба от Гърция! Предложили Кавани на Litesks - София
:gacho:
Image
Image Image
User avatar
zilot
Posts: 2910
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: 14.06.22 к*р за всички рожденници и говеда

Post by zilot »

DonBasilio wrote: 14 Jun 2022 16:12
Dinko wrote: 14 Jun 2022 16:12
Българският национал Емил Стоилов няма да участва в драфта на новаците за Националната баскетболна асоциация за следващия сезон, съобщи агентът Джон Чепкевич в Инстаграм.
форума да каже :roll:
zila
и аз няма да участвам :mrgreen:
Image
Post Reply