20.06.2022 - понеделник, кирчо и кокорчови вълнения

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
Post Reply
helic
Posts: 8574
Joined: 29 Nov 2015 19:43

Re: 20.06.2022 - понеделник, кирчо и кокорчови вълнения

Post by helic »

norm wrote: 20 Jun 2022 13:49
helic wrote: 20 Jun 2022 13:42
norm wrote: 20 Jun 2022 13:24
а не си ли съгласен, че кирчо и кокорчо свършиха повече в борбата срещу корупцията от заекот ти за две петилетки :good:
и не намесвай задника на ленка, кирчо нито е първият, нито последният юнак пощипваш момите когато се туткат със задачите :nuts:
гусин Дянков, не ви разбирам, честно - да се сравняваш с направеното от бай Х. е като да викаш, че можеш да броиш до сто, когато другите смятат интеграли :mrgreen: , ниска топка, ниска база за сравнение, ама явно ви върши работа за надъхване и популизъм :mrgreen:
е 20% от суверена и 100% по струма са му в краката, с кой да сравнявам :suspicious: орешарски, царя и любимото ти жиже, или със станишев :gacho:
ама наистина Киркокорочовите люде сте същите като Баце - Капитан Андреево, та Капитан Андреево. От другата страна оня пък като почне - магистрали, та магистрали, та магистрали.
За 6 месеца в нито една от ключовите за страната сфери като здравеопазване, образование, демография, съд, няма и наченка на реформи. За 6 месеца единственото постигнато като реформи е закриването на спец правосъдието. Голяма интелектуална работа - да гласуваш един закон, с който да ги закриеш.
За инфлация, бюджет и т.н. ми знаеш мнението :mrgreen:
Аз за ДБ не съм гласувал с идеята за 6 месеца нищо от ключовите за дългосрочното бъдеще на страната неща да не бъде мръднато. Дори и братчеда Божо е леко зациклил през последните месец-два, а неговия ресор също е важен.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Image
User avatar
VIKING
Posts: 15293
Joined: 02 Dec 2015 19:31

Re: 20.06.2022 - понеделник, кирчо и кокорчови вълнения

Post by VIKING »

norm wrote: 20 Jun 2022 12:44
а в мен доверие имаш ли :roll: ако да се мятам туйчас на авиона и да с партийно строителство за победа на изборите и управление на страната :nuts: :good: :nargile: зер само аз не злоупотребявам с власт :morhp:
ела да поработим една седмица заедно и ще ти кажа дали ти имам доверие или не :headbang: :headbang: :headbang:
Auch der Gasinde hat seine Ehre – sie heißt die Treue :hitler1:
User avatar
VIKING
Posts: 15293
Joined: 02 Dec 2015 19:31

Re: 20.06.2022 - понеделник, кирчо и кокорчови вълнения

Post by VIKING »

Дедо Ильо wrote: 20 Jun 2022 13:33
Германия и Австрия пускат тецовете на въглища
А зелената сделка?
ако ващият президент не се беше изсрал върху Украйна немаше да задаваш тия въпроси ..ега жга ти спаружи гроздето и ми пиеш уя таа година

ега после питаш пак за зелената сделка :dancegirl: :dancegirl: :dancegirl:
Auch der Gasinde hat seine Ehre – sie heißt die Treue :hitler1:
User avatar
DonBasilio
Posts: 8689
Joined: 30 Nov 2015 09:18

Re: 20.06.2022 - понеделник, кирчо и кокорчови вълнения

Post by DonBasilio »

VIKING wrote: 20 Jun 2022 14:02
Дедо Ильо wrote: 20 Jun 2022 13:33
Германия и Австрия пускат тецовете на въглища
А зелената сделка?
ако ващият президент не се беше изсрал върху Украйна немаше да задаваш тия въпроси ..ега жга ти спаружи гроздето и ми пиеш уя таа година

ега после питаш пак за зелената сделка :dancegirl: :dancegirl: :dancegirl:
зелено вино за Деди! :shinner: :hitler1:
Image Image
User avatar
norm
Posts: 10295
Joined: 30 Nov 2015 02:19

Re: 20.06.2022 - понеделник, кирчо и кокорчови вълнения

Post by norm »

helic wrote: 20 Jun 2022 13:56
norm wrote: 20 Jun 2022 13:49
helic wrote: 20 Jun 2022 13:42

гусин Дянков, не ви разбирам, честно - да се сравняваш с направеното от бай Х. е като да викаш, че можеш да броиш до сто, когато другите смятат интеграли :mrgreen: , ниска топка, ниска база за сравнение, ама явно ви върши работа за надъхване и популизъм :mrgreen:
е 20% от суверена и 100% по струма са му в краката, с кой да сравнявам :suspicious: орешарски, царя и любимото ти жиже, или със станишев :gacho:
ама наистина Киркокорочовите люде сте същите като Баце - Капитан Андреево, та Капитан Андреево. От другата страна оня пък като почне - магистрали, та магистрали, та магистрали.
За 6 месеца в нито една от ключовите за страната сфери като здравеопазване, образование, демография, съд, няма и наченка на реформи. За 6 месеца единственото постигнато като реформи е закриването на спец правосъдието. Голяма интелектуална работа - да гласуваш един закон, с който да ги закриеш.
За инфлация, бюджет и т.н. ми знаеш мнението :mrgreen:
Аз за ДБ не съм гласувал с идеята за 6 месеца нищо от ключовите за дългосрочното бъдеще на страната неща да не бъде мръднато. Дори и братчеда Божо е леко зациклил през последните месец-два, а неговия ресор също е важен.
хеликЪ, да имаха пп или дб заедно или поотделно мнозинство в парламента да сте недоволен и да ги сочите с пръст, че нищо от обещаното не е свършено :gacho: давате ми връзки към някаква статия в сега, но изглежда вие самият не сте я прочел, или осмислил, или просто се опитвате да ме дразните незнайно защо :gacho: суверенЪ изтърпя заекот да си събира министрите по кръстовищата, и после да мърсува в държавата две петилетки, а сега кирчо и кокорчо работещи в много по-сложна обстановка за няколко месеца станаха некадърници и лъжци :shinner: не се излагайте така, не ви отива на винс образованието :42:
"Morning, everybody!"
"Beer, Mr. Peterson?"
"Little early in the day isn't it, Woody?"
"Little early for a beer?"
"No, for stupid questions."
helic
Posts: 8574
Joined: 29 Nov 2015 19:43

Re: 20.06.2022 - понеделник, кирчо и кокорчови вълнения

Post by helic »

norm wrote: 20 Jun 2022 14:31
helic wrote: 20 Jun 2022 13:56
norm wrote: 20 Jun 2022 13:49
е 20% от суверена и 100% по струма са му в краката, с кой да сравнявам :suspicious: орешарски, царя и любимото ти жиже, или със станишев :gacho:
ама наистина Киркокорочовите люде сте същите като Баце - Капитан Андреево, та Капитан Андреево. От другата страна оня пък като почне - магистрали, та магистрали, та магистрали.
За 6 месеца в нито една от ключовите за страната сфери като здравеопазване, образование, демография, съд, няма и наченка на реформи. За 6 месеца единственото постигнато като реформи е закриването на спец правосъдието. Голяма интелектуална работа - да гласуваш един закон, с който да ги закриеш.
За инфлация, бюджет и т.н. ми знаеш мнението :mrgreen:
Аз за ДБ не съм гласувал с идеята за 6 месеца нищо от ключовите за дългосрочното бъдеще на страната неща да не бъде мръднато. Дори и братчеда Божо е леко зациклил през последните месец-два, а неговия ресор също е важен.
хеликЪ, да имаха пп или дб заедно или поотделно мнозинство в парламента да сте недоволен и да ги сочите с пръст, че нищо от обещаното не е свършено :gacho: давате ми връзки към някаква статия в сега, но изглежда вие самият не сте я прочел, или осмислил, или просто се опитвате да ме дразните незнайно защо :gacho: суверенЪ изтърпя заекот да си събира министрите по кръстовищата, и после да мърсува в държавата две петилетки, а сега кирчо и кокорчо работещи в много по-сложна обстановка за няколко месеца станаха некадърници и лъжци :shinner: не се излагайте така, не ви отива на винс образованието :42:
ей го пак - заекот, та заекот.
Точно като него звучите - колко години подред му беше виновна на същия Тройната коалиция :mrgreen:
Да ви припомням ли, че същия плужек пое властта през 2009 в не по-малко сложна обстановка - световната финансова криза. So what?
Вие ли вчера споменахте, че оправданието било като задника - всеки го имал :gacho: :gacho: :gacho:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Image
User avatar
Паниковски
Posts: 7441
Joined: 29 Nov 2015 18:09
Location: с. Г.

Re: 20.06.2022 - понеделник, кирчо и кокорчови вълнения

Post by Паниковски »

що става бе калпазани :roll: :roll:
Отбори извън тройката не коментирам
User avatar
Паниковски
Posts: 7441
Joined: 29 Nov 2015 18:09
Location: с. Г.

Re: 20.06.2022 - понеделник, кирчо и кокорчови вълнения

Post by Паниковски »

м-р Хелик като Матросов зад :mrgreen: амбразурата брани Баце :good: :inbox:
Отбори извън тройката не коментирам
User avatar
norm
Posts: 10295
Joined: 30 Nov 2015 02:19

Re: 20.06.2022 - понеделник, кирчо и кокорчови вълнения

Post by norm »

helic wrote: 20 Jun 2022 14:40
norm wrote: 20 Jun 2022 14:31
helic wrote: 20 Jun 2022 13:56

ама наистина Киркокорочовите люде сте същите като Баце - Капитан Андреево, та Капитан Андреево. От другата страна оня пък като почне - магистрали, та магистрали, та магистрали.
За 6 месеца в нито една от ключовите за страната сфери като здравеопазване, образование, демография, съд, няма и наченка на реформи. За 6 месеца единственото постигнато като реформи е закриването на спец правосъдието. Голяма интелектуална работа - да гласуваш един закон, с който да ги закриеш.
За инфлация, бюджет и т.н. ми знаеш мнението :mrgreen:
Аз за ДБ не съм гласувал с идеята за 6 месеца нищо от ключовите за дългосрочното бъдеще на страната неща да не бъде мръднато. Дори и братчеда Божо е леко зациклил през последните месец-два, а неговия ресор също е важен.
хеликЪ, да имаха пп или дб заедно или поотделно мнозинство в парламента да сте недоволен и да ги сочите с пръст, че нищо от обещаното не е свършено :gacho: давате ми връзки към някаква статия в сега, но изглежда вие самият не сте я прочел, или осмислил, или просто се опитвате да ме дразните незнайно защо :gacho: суверенЪ изтърпя заекот да си събира министрите по кръстовищата, и после да мърсува в държавата две петилетки, а сега кирчо и кокорчо работещи в много по-сложна обстановка за няколко месеца станаха некадърници и лъжци :shinner: не се излагайте така, не ви отива на винс образованието :42:
ей го пак - заекот, та заекот.
Точно като него звучите - колко години подред му беше виновна на същия Тройната коалиция :mrgreen:
Да ви припомням ли, че същия плужек пое властта през 2009 в не по-малко сложна обстановка - световната финансова криза. So what?
Вие ли вчера споменахте, че оправданието било като задника - всеки го имал :gacho: :gacho: :gacho:
бъркате оправданието с пожеланието за търпение :mrgreen: когато кирчи и кокорчо са 10 години на власт и не свършан нищо освен калотина да говорим за оправдаване със заекот :good:
за да сме честни сравнявайте ги с първите 6 месеца на заекот и тогава ги наричайте некадърници :gacho: по онова време си спомням как всички ритаха срещу постната пица и как он се канеше аха да ни вкара в еврозоната, това беше оправданието да тръгнем към балансиран бюджет в криза, когато всички други се втурнаха да подкрепят икономиката със евтини пари :good:
"Morning, everybody!"
"Beer, Mr. Peterson?"
"Little early in the day isn't it, Woody?"
"Little early for a beer?"
"No, for stupid questions."
Post Reply