29.06.2022 - сряда, още контролки по селските терени

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
Post Reply
User avatar
norm
Posts: 10585
Joined: 30 Nov 2015 02:19

29.06.2022 - сряда, още контролки по селските терени

Post by norm »

дубрутру :mrgreen:

и тъй като сме в спортен форум ще започна с политика, там където я оставихме снощи :nuts: хеликЪ и чичака зорлем ми дърпат езика :P :mrgreen: да ме прощават за момент феновете на футбола :oops: :mrgreen:

helic wrote: 28 Jun 2022 21:43 Няма какво да научат от тях, Кирчо и Кокорчо веднъж им мина номера. Сега като ги гледам абсолютно методично се прострелват в крака.
Днешното им закъсняло решение е пример за точно това.
Трябваше да гонят руски дипломати яко през март. Ама не им стискаше, за да не паднат от власт. Е паднаха.
Сега с това закъсняло решение ще мобилизират до краен предел баш предизборно целия русофилски електорат.
Сега е след дъжд качулка.
лесно е да се говори постфактум какво е трябвало да се направи и кога :suspicious:

според мен войната вече мобилизира русофилите, они са ясни - копейкин е във вихъра си, янев се опитва да събере каквото копейкин не успява, а резидентЪ е в паника и бърза да завърти рулетката с мандатите за да намали времето, в което кирето и кокорето в действителност са с развързани ръце :korbata:

как се гонят от раз стотина руски дипломати след десетки години в които никой не смеел да им гъкне, м :suspicious: март месец обстоятелствата бяха съвсем други :suspicious: след това обаче ушанките у нас толкова се изнервиха след провалите им във войната, санкциите, и най-вече след грешката с газовото изнудване, с която сами си отрязаха клона на който седяха, и за капак падането на ветото, че съвсем се разкриха кой кой е и за какво е у нас :suspicious: това ги направи далеч по-лесна мишена за желаещите :good: в момента на кирето му е паднало пердето и развъртя секирата :lupi: и направи това, което филип димитров трябваше да направи преди 30 години :inbox: остана само моча да бъде катурнат сега, трайчо да не те помайва :dragonstouch:
инак си е правилно и честно, и съм съгласен че е закъснял (с десетилетия) акт, посолствата да са с реципрочни параметри, самите ушанки са изтъквали подобни аргументи, когато им е отървало, разбира се :gacho:
чакам они да преиграят и изгонят всички наши дипломати от россия и след това мутрофанофа вече без повече подсещане и забавяне ще трябва да си стегне багажа :good:

Дедо Ильо wrote: 28 Jun 2022 22:25 Ние вулгарите сме мравки пред маляките. Във всичко. Дори в музиката.
Вангелис Великанот.
чичка, оти не си обереш крушите към вардарско или серско, или където там имаше роднини, щом са такива великани дебелосерите ти идоли :dragonstouch:
това, че ти самият не виждаш с какво да се гордееш от себе си не означава, че трябва да ръсиш ла*на с подобни тъпи сравнения по българите :bottom:
да беше учил пустата му психология повечко от един семестър :dummy:

и сега да се върнем към футболната самодейност - КЗЛ :hitler1:
"Morning, everybody!"
"Beer, Mr. Peterson?"
"Little early in the day isn't it, Woody?"
"Little early for a beer?"
"No, for stupid questions."
User avatar
archi
Posts: 1248
Joined: 18 Mar 2016 05:43

Re: 29.06.2022 - сряда, още контролки по селските терени

Post by archi »

Добро утро :)

Добре сипваш Норм!

:ugly004: :ugly004: :ugly004:
https://youtu.be/B-7KsPBZGp4
Пачавра леке не хваща.Амин :popa:
Dinko
Posts: 7641
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: 29.06.2022 - сряда, още контролки по селските терени

Post by Dinko »

добро утро :suspicious:

ми се спи ...
Image Image
User avatar
norm
Posts: 10585
Joined: 30 Nov 2015 02:19

Re: 29.06.2022 - сряда, още контролки по селските терени

Post by norm »

Dinko wrote: 29 Jun 2022 07:25 добро утро :suspicious:

ми се спи ...
не си успял да заспиш след новината за минамино :P :mrgreen:
"Morning, everybody!"
"Beer, Mr. Peterson?"
"Little early in the day isn't it, Woody?"
"Little early for a beer?"
"No, for stupid questions."
Dinko
Posts: 7641
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: 29.06.2022 - сряда, още контролки по селските терени

Post by Dinko »

norm wrote: 29 Jun 2022 07:29
Dinko wrote: 29 Jun 2022 07:25 добро утро :suspicious:

ми се спи ...
не си успял да заспиш след новината за минамино :P :mrgreen:
сутрин захлажда и се спи добре ... та затова

иначе за Минамино - ами нищо неочаквано, за съжаление самурая не успя да се наложи при нас.
сега да видим дали с Базилио ще правим трампи - Кейта за някакъв от Ювентус, който не съм го и чувал. :roll:
Image Image
Dinko
Posts: 7641
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: 29.06.2022 - сряда, още контролки по селските терени

Post by Dinko »

Когато повели Исус на съд, само Петър и един от учениците вървели след него. В двора на първосвещеника обаче, обхванат от малодушие, той три пъти се отрекъл от Христа. Когато пропял петелът, той си спомнил предсказанието на Спасителя: "Казвам ти, Петре, не ще пропее днес петел, преди ти три пъти да се отречеш, че Ме познаваш" (Лука 22:31-34), и горко се разкаял.

Имен ден днес имат Петър, Павел, Петрана, Полина, Павлина, Петя и Камен и производните им.
Image Image
User avatar
norm
Posts: 10585
Joined: 30 Nov 2015 02:19

Re: 29.06.2022 - сряда, още контролки по селските терени

Post by norm »

чид на хитър петър и останалите празнуващи :beerchug:
"Morning, everybody!"
"Beer, Mr. Peterson?"
"Little early in the day isn't it, Woody?"
"Little early for a beer?"
"No, for stupid questions."
User avatar
DonBasilio
Posts: 8849
Joined: 30 Nov 2015 09:18

Re: 29.06.2022 - сряда, още контролки по селските терени

Post by DonBasilio »

Dinko wrote: 29 Jun 2022 07:33
norm wrote: 29 Jun 2022 07:29
Dinko wrote: 29 Jun 2022 07:25 добро утро :suspicious:

ми се спи ...
не си успял да заспиш след новината за минамино :P :mrgreen:
сутрин захлажда и се спи добре ... та затова

иначе за Минамино - ами нищо неочаквано, за съжаление самурая не успя да се наложи при нас.
сега да видим дали с Базилио ще правим трампи - Кейта за някакъв от Ювентус, който не съм го и чувал. :roll:
Кейта не беше ли в Челси?
Image Image
Post Reply