28092022 сряда САМО ЛЕВСКИ!

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
User avatar
MAD SCORPI
Posts: 7079
Joined: 06 Aug 2022 09:40

Re: 28092022 сряда САМО ЛЕВСКИ!

Post by MAD SCORPI »

archi wrote: 28 Sep 2022 16:57
norm wrote: 28 Sep 2022 16:01 дедо скорпи е готов да се премести да живее под мъдрото ръководство на мечето :good:
няма избори, всички длъжности са по назначение, ред, дисциплина, арни каки и още по арни баби, командват и думата им на две не става :nargile:
:good: :good: :good:
Оооох на батя... Некое шефче на Н-стотин милЕона китайчета в някоя по-богата провонция... кеееф. Удриии (в пряк и преносен смисъл) ...
Ся верно. Трябва да се спазват некои руулз. Ма аз харесвам ред и дисциплина. Може да съм бил некой важен нацист в предишния си живот
:good:
Never cared for what they say
Never cared for games they play
Never cared for what they do
Never cared for what they know
And I know, yeah, yeah
...
No, nothing else matters
User avatar
MAD SCORPI
Posts: 7079
Joined: 06 Aug 2022 09:40

Re: 28092022 сряда САМО ЛЕВСКИ!

Post by MAD SCORPI »

archi wrote: 28 Sep 2022 16:54
Дедо Ильо wrote: 28 Sep 2022 15:23 Абе нали русите бяха много добри в радиоелектронната борба. Можели да заглушават GPS и спътници. Би трябвало да нямат проблеми с хаймарсите(ползват GPS) и дроновете. Или само фейк ролики по тубата.
Само ти и Скорпиона вярвате в богатата душевност на руската армия и невероятните и успехи . . .

:facepalm: :facepalm: :facepalm:
Аз вярвам в много неща. Бачо вероятно и той. Ти също...това ни прави (един от характерните белези) индивиди, а не калъпи за сапун. Така мисля :good:
Never cared for what they say
Never cared for games they play
Never cared for what they do
Never cared for what they know
And I know, yeah, yeah
...
No, nothing else matters
User avatar
archi
Posts: 1248
Joined: 18 Mar 2016 05:43

Re: 28092022 сряда САМО ЛЕВСКИ!

Post by archi »

MAD SCORPI wrote: 28 Sep 2022 17:37
archi wrote: 28 Sep 2022 16:55
MAD SCORPI wrote: 28 Sep 2022 15:47 Не виждам необходимост да се трошат пари за избори. Редовно правителство няма да има :good:

Казвам ви... президентска република, че да ни е мирна главата. Даже предлагам да няма избори за местна власт.
Данчето Форевер за София :headbang:
дано да се шегуваш!!! :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Дано да се шегувам :good:
Не мога да ви разбера с Илийката . . . аре оня е македонски идиот, ама ти?

Искаш да пристанем на Путин, да назначи президент, да назначава министри, кметове и т.н.
Да национализира банките, заводите, ама без Нефтохим и Лукойл :facepalm:

Я си представи, най тъпата ти колежка е снаха на братчеда на президента . . . после няма да се оплакваш, че като пикаят ги чуваш . . . щото ти ще и чистиш кенефа :mrgreen:

Как пък реши, че само ти мислиш правилно, че всички трябва да те слушат?
Как реши, че трябва твърда ръка и забрана за всичко, което не ти харесва?
Как реши, че педали и курви не трябва да има?
че,
всичко да се води от кварталния старшина!
Ред, дисциплина и прогрес!

Съвсем остаряваш . . . но за внучето всичко е позволено . . . важното е другите да са по ред и дисциплина и да не ти пречат на менопаузата . . .

Звучиш твърде старчески вече :)
Путин щом харесваш е знак, че съвсем не си добре с акъла . . . може би си силен на анализ и синтез и ти, ама да подкрепящ диктатор, говори че някъде си сбъркал пътя!
Помисли си!

Днес във форума е ден за извинения, така че може и да се извиниш и да потърсиш прошка :good: :good:
https://youtu.be/B-7KsPBZGp4
Пачавра леке не хваща.Амин :popa:
User avatar
VIKING
Posts: 15291
Joined: 02 Dec 2015 19:31

Re: 28092022 сряда САМО ЛЕВСКИ!

Post by VIKING »

Гален Монев е кандидат депутат, водач на листата на ПП "Български възход" в Софийска област. Той е на 36 години, магистър по история и бакалавър по археология, докторант по история на Русия от СУ "Климент Охридски".

- Вие сте историк, специализирал в областта на историята на Русия - това помага ли Ви или Ви пречи в днешната ситуация? Лесно могат да Ви нарекат "русофил", например.


- Убеден съм, че ми помага. Независимо как възприемаме Русия - като наш приятел или като неприятел, е важно да я познаваме добре. Само така ще можем да направим правилна преценка за онова, което се случва там. В момента у нас по "руската" и "украинската" тема се изказват хора, които до вчера не са знаели въобще за съществуването на нещо, наречено Донбас, а днес убедено и със самочувствие говорят по телевизиите за боевете край малки градове като Купянск или Изюм. От "експерти" по други теми - например COVID-19, изведнъж станаха експерти по Русия. Смея да твърдя, че познавам достатъчно добре както украинската, така и руската история, включително в наши дни.

Не смятам, че да изучаваш историята на една конкретна страна те прави русофил или русофоб. Аз съм българофил. Такива са и хората от "Български възход" - нормални български патриоти."

Да ти сера в гроба боклук мазен гнусен ..ей такава мазнинтъпи лайна са за разстрел незабавен...той бил българофил..да пукнеш изроде и Тони всички русофили и съветофиши най вече...измет долна тъпа лъжлива...

Те не се интересуват от Русия и ЦСКА , но веднага си отварят калните клоаки които имат за души и бълват смрад срещу ЦСКА и в подкрепа на Русия..по на майка ви изроди ...да о стане война и ви избием като в Украйна избиват боклуците сега
Auch der Gasinde hat seine Ehre – sie heißt die Treue :hitler1:
User avatar
VIKING
Posts: 15291
Joined: 02 Dec 2015 19:31

Re: 28092022 сряда САМО ЛЕВСКИ!

Post by VIKING »

Дедо Ильо wrote: 28 Sep 2022 17:13 Аз лично нищо не съм му навредил на Арчи та за това му се извинявам :mrgreen:
Прощавай Побратиме ....а Фани ме за есепрощаващият хой сега :redjump: :headbang: :good:
Auch der Gasinde hat seine Ehre – sie heißt die Treue :hitler1:
User avatar
VIKING
Posts: 15291
Joined: 02 Dec 2015 19:31

Re: 28092022 сряда САМО ЛЕВСКИ!

Post by VIKING »

RONALDINHO GAUCHO wrote: 28 Sep 2022 16:23 Image
Председателят на Централната избирателна комисия на Русия Ела Памфилова по време на речта си на 97-ото заседание на ЦИК на Руската федерация разкритикува бягащите от частична мобилизация.
Ега тази кака приклещи Базилио, когато е с куулото и му връчи повиквателна...после да иде при дедо Скорпи, да го мобилизира и него, ама преди да иде на фронта, да налепи с фаянс и теракот баните и тоалетните на три руски казарми. :mrgreen: :good: :kravar:
Просто няма какво да добавя :wellin: :wellin: :wellin: :yes:
Auch der Gasinde hat seine Ehre – sie heißt die Treue :hitler1:
User avatar
VIKING
Posts: 15291
Joined: 02 Dec 2015 19:31

Re: 28092022 сряда САМО ЛЕВСКИ!

Post by VIKING »

norm wrote: 28 Sep 2022 16:11 чиче изглежда добре е запознат с рязани цеви, чудя се защо :suspicious:
Торбешите се помпат помежду си от богомилството още насам ....побратима като представител на тази етническа група е нормално да е запознат :nuts:
Auch der Gasinde hat seine Ehre – sie heißt die Treue :hitler1:
User avatar
VIKING
Posts: 15291
Joined: 02 Dec 2015 19:31

Re: 28092022 сряда САМО ЛЕВСКИ!

Post by VIKING »

Григор Димитров - Иля Ивашка 2:3 (на живо)
Среща от осминафиналите на Sofia Open


:wellin: :redjump:

АЙДИИИИИИ ГРИШОООООО МАЧКАЙЙЙЙ ГРИШОИООИИО
Auch der Gasinde hat seine Ehre – sie heißt die Treue :hitler1:
User avatar
norm
Posts: 10295
Joined: 30 Nov 2015 02:19

Re: 28092022 сряда САМО ЛЕВСКИ!

Post by norm »

VIKING wrote: 28 Sep 2022 18:46 Григор Димитров - Иля Ивашка 2:3 (на живо)
Среща от осминафиналите на Sofia Open


:wellin: :redjump:

АЙДИИИИИИ ГРИШОООООО МАЧКАЙЙЙЙ ГРИШОИООИИО
:dragonstouch:
"Morning, everybody!"
"Beer, Mr. Peterson?"
"Little early in the day isn't it, Woody?"
"Little early for a beer?"
"No, for stupid questions."
User avatar
Паниковски
Posts: 7440
Joined: 29 Nov 2015 18:09
Location: с. Г.

Re: 28092022 сряда САМО ЛЕВСКИ!

Post by Паниковски »

Батко си сипА :cheers:
извинете, че толкоз късно :good:
Отбори извън тройката не коментирам
Post Reply