16.11.2022 - Poland likely to invoke NATO's Article 4

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
User avatar
Дедо Ильо
Posts: 13821
Joined: 08 Dec 2015 13:34

Re: 16.11.2022 - Poland likely to invoke NATO's Article 4

Post by Дедо Ильо »

helic wrote: 16 Nov 2022 21:54
Дедо Ильо wrote: 16 Nov 2022 21:34
helic wrote: 16 Nov 2022 21:25

това остави на нас. Каквото можем правим.
Вашето е лесно и ясно - наясно сте на кого трябва да въртите свирки :P
Отговори ми на един прост въпрос,не е задължително. Ти колко билета за тирето си си купил, колко фанелки, шала, артикула.? За последните две години.
Имам си за мен, зето е взел екип за малкия. Но това не ме брига. ГГ си плаща масрафите. За това го мрафите.
А Делев от село Скрът вкара. И Десподов от Кресна. Се бугари. :beerchug:
Бас държа, че си си го купил от някоя сергия. Ако изобщо си си взел де. Следващия път като дойда до Джумаята ще сакам да ми го покажеш :)
А за другото не съм учуден - така сте свикнали от комунизма - друг да ви плаща масрафа, Милко Балев, Добри Джуров :P
Приятелю, май не си ми такъв като гледам какви ги пишеш. Приятел си на Лупи, а тук го ебаваш. Пишеш си с него, после тук му се насмиваш. Не става така. Или си приятел или не. Аз съм чорбар, зетя, сина също. Имат възможности да възпит наследника правилно. Колко струва един екип за хора които печелят добре в КМБ, остави ме мен?
User avatar
Дедо Ильо
Posts: 13821
Joined: 08 Dec 2015 13:34

Re: 16.11.2022 - Poland likely to invoke NATO's Article 4

Post by Дедо Ильо »

Абе не можете ли да бъдете мъже и хора бе. На думи, дела и обноски.
helic
Posts: 8794
Joined: 29 Nov 2015 19:43

Re: 16.11.2022 - Poland likely to invoke NATO's Article 4

Post by helic »

Дедо Ильо wrote: 16 Nov 2022 22:02
helic wrote: 16 Nov 2022 21:54
Дедо Ильо wrote: 16 Nov 2022 21:34
Имам си за мен, зето е взел екип за малкия. Но това не ме брига. ГГ си плаща масрафите. За това го мрафите.
А Делев от село Скрът вкара. И Десподов от Кресна. Се бугари. :beerchug:
Бас държа, че си си го купил от някоя сергия. Ако изобщо си си взел де. Следващия път като дойда до Джумаята ще сакам да ми го покажеш :)
А за другото не съм учуден - така сте свикнали от комунизма - друг да ви плаща масрафа, Милко Балев, Добри Джуров :P
Приятелю, май не си ми такъв като гледам какви ги пишеш. Приятел си на Лупи, а тук го ебаваш. Пишеш си с него, после тук му се насмиваш. Не става така. Или си приятел или не. Аз съм чорбар, зетя, сина също. Имат възможности да възпит наследника правилно. Колко струва един екип за хора които печелят добре в КМБ, остави ме мен?
не ми дреме кой колко печели в България. Това драги не е водещото. Познавам хора, които наистина отделят от залъка си и за артикули, и за билети и т.н. И са достойни за уважение.
За отношението ти иде реч, не ми се прави на улав. За отношението ти - е там еди си кой да плаща масрафа. Той да го плаща, а ти да ползваш, когато ти е удобно ли? Ти не си ли привърженик на тоя клуб? За това ще ви ебава гусин Ганчев и ще ви мята по върбите както си ще. Щото като ви каже отивам си и приключвате, и се насирате прави. :gacho:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Image
User avatar
Паниковски
Posts: 7661
Joined: 29 Nov 2015 18:09
Location: с. Г.

Re: 16.11.2022 - Poland likely to invoke NATO's Article 4

Post by Паниковски »

фалираха ли :suspicious: :hitler1: :771875: :hitler1: :771875:
Отбори извън тройката не коментирам
User avatar
Дедо Ильо
Posts: 13821
Joined: 08 Dec 2015 13:34

Re: 16.11.2022 - Poland likely to invoke NATO's Article 4

Post by Дедо Ильо »

Приятеля фалира при мен. Не е добронамерен. Да е жив и здрав.
Post Reply