21.11.22 1673 г. войската на бъдещия полски крал Ян III Собиески разгромява Хюсеин паша при украинската крепост Хотин

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
User avatar
MAD SCORPI
Posts: 7072
Joined: 06 Aug 2022 09:40

Re: 21.11.22 1673 г. войската на бъдещия полски крал Ян III Собиески разгромява Хюсеин паша при украинската крепост Хоти

Post by MAD SCORPI »

Паниковски wrote: 21 Nov 2022 14:47 тва онуй игриво финландско моме ли е :roll: :roll: :roll:
Не бе, това е стрелата от ДЗИ :good:
Never cared for what they say
Never cared for games they play
Never cared for what they do
Never cared for what they know
And I know, yeah, yeah
...
No, nothing else matters
User avatar
zilot
Posts: 2792
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: 21.11.22 1673 г. войската на бъдещия полски крал Ян III Собиески разгромява Хюсеин паша при украинската крепост Хоти

Post by zilot »

MAD SCORPI wrote: 21 Nov 2022 14:48
zilot wrote: 21 Nov 2022 13:28
MAD SCORPI wrote: 21 Nov 2022 12:14

Сравняваш ме с химика банкер!
Подценяваш ме по професионални знания и образование :nono: :nono: :nono:

А и понятието Банкер е общо за професията, т.е. от фронт офис служителя до Биг Боса в УС... Ловя се на бас, че Зила е имал вземане даване с някое диване или от фронт офиса или някой А ниво мениджърче. Така ли е Зиле ?
Не аз някаква украинска баба де живее в България повече от 20 години и си има ЕГН жената. Та миналата седмица и блокирали сметката щото и трябвало ИНН, ама даже и директора на офиса не знаел от къде да го вземе и какво е. Та няколко дена обикаля по институции да го търси - МВР изпаднали в потрес след като видели валидната ЛК (то малко по различно му е името, ма е пак подобна пластика, само де ЕГН/лнч е на задната страна) ходила в НОИ, от там получила исретичен смях, и после от банката я пратили тук да и издадем данъчен номер. :shock: Аз и казах да потърси телефон на банков надзор в БНБ и да си обясни ситуацията, а през украинското посолство минала
Не разбрах връзката на ИНН (идентификационен номер на налогоплатеца) и блокираната сметка. Допускам да е във връзка с обмен на данни с НАП и да липсва инфо.
Тук казуса е доста странен. Чужденец с ЛК и ЕГН, т.е. това му е и Д.номер в държавата ни...ма леко объркано име...
Има ЛК издавани с някакви странни номера от полицията...
Преди да виниш банковите служители, самото бабе също не си е изпипала нещата на документите.


Опс едит: банките ги интересува дан.декларация е един единствен случай...кредитиране, и то ако си самоосигуряващ, т.е. не можеш да докажеш доход освен с д.декларация...

Съвсем се оплетох... :ugly004:
Бе жената е пенсионерка от години има валидна ЛК, с ЕГН е като мен и теб, не с ония странните (ЛНЧ), верно на картата е от задната страна, ама не е проблема в бабата.
П.П. па ГДД-тата де им искате копие, няма ти казвам как ви правят смешни
Image
User avatar
DonBasilio
Posts: 8679
Joined: 30 Nov 2015 09:18

Re: 21.11.22 1673 г. войската на бъдещия полски крал Ян III Собиески разгромява Хюсеин паша при украинската крепост Хоти

Post by DonBasilio »

zilot wrote: 21 Nov 2022 15:30
MAD SCORPI wrote: 21 Nov 2022 14:48
zilot wrote: 21 Nov 2022 13:28
Не аз някаква украинска баба де живее в България повече от 20 години и си има ЕГН жената. Та миналата седмица и блокирали сметката щото и трябвало ИНН, ама даже и директора на офиса не знаел от къде да го вземе и какво е. Та няколко дена обикаля по институции да го търси - МВР изпаднали в потрес след като видели валидната ЛК (то малко по различно му е името, ма е пак подобна пластика, само де ЕГН/лнч е на задната страна) ходила в НОИ, от там получила исретичен смях, и после от банката я пратили тук да и издадем данъчен номер. :shock: Аз и казах да потърси телефон на банков надзор в БНБ и да си обясни ситуацията, а през украинското посолство минала
Не разбрах връзката на ИНН (идентификационен номер на налогоплатеца) и блокираната сметка. Допускам да е във връзка с обмен на данни с НАП и да липсва инфо.
Тук казуса е доста странен. Чужденец с ЛК и ЕГН, т.е. това му е и Д.номер в държавата ни...ма леко объркано име...
Има ЛК издавани с някакви странни номера от полицията...
Преди да виниш банковите служители, самото бабе също не си е изпипала нещата на документите.


Опс едит: банките ги интересува дан.декларация е един единствен случай...кредитиране, и то ако си самоосигуряващ, т.е. не можеш да докажеш доход освен с д.декларация...

Съвсем се оплетох... :ugly004:
Бе жената е пенсионерка от години има валидна ЛК, с ЕГН е като мен и теб, не с ония странните (ЛНЧ), верно на картата е от задната страна, ама не е проблема в бабата.
П.П. па ГДД-тата де им искате копие, няма ти казвам как ви правят смешни
От това, което разбрах е, че вие, лицето на Държавата, разигравате жената и за 5 с'тинки работа не вършите! Същите са и банкерите, но те НЕ правят нищо с/у такса. :inbox:
Image Image
User avatar
MAD SCORPI
Posts: 7072
Joined: 06 Aug 2022 09:40

Re: 21.11.22 1673 г. войската на бъдещия полски крал Ян III Собиески разгромява Хюсеин паша при украинската крепост Хоти

Post by MAD SCORPI »

DonBasilio wrote: 21 Nov 2022 15:43
От това, което разбрах е, че вие, лицето на Държавата, разигравате жената и за 5 с'тинки работа не вършите! Същите са и банкерите, но те НЕ правят нищо с/у такса. :inbox:
А моля, моля... срещу такса, комисионна и дебела лихва правим всичко ....... ... в полза на Банката :good:
Never cared for what they say
Never cared for games they play
Never cared for what they do
Never cared for what they know
And I know, yeah, yeah
...
No, nothing else matters
User avatar
VIKING
Posts: 15265
Joined: 02 Dec 2015 19:31

Re: 21.11.22 1673 г. войската на бъдещия полски крал Ян III Собиески разгромява Хюсеин паша при украинската крепост Хоти

Post by VIKING »

Ръководителят на руската държавна компания "Росатом" Алексей Лихачов днес предупреди, че има риск от ядрен инцидент в Запорожката АЕЦ, след като през уикенда тя отново беше подложена на обстрел, предаде Ройтерс."

свиньо подчовешка , хуя ли ми дирите там :bottom: :bottom: ега пукнеш свиньо руска и всички руски скотове с тебе

ХАЙ;Л ХИТЛЕР НА САПОУН свини болшевишки НА САПУН ЩЕ ВИ ПАРАИВМЕ ПАК ..

СМЪРТ ЗА вас и лупи и другите безродни утайки в Жалкария ..ХАЙЛ ХИТЛЕР :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:
Auch der Gasinde hat seine Ehre – sie heißt die Treue :hitler1:
User avatar
DonBasilio
Posts: 8679
Joined: 30 Nov 2015 09:18

Re: 21.11.22 1673 г. войската на бъдещия полски крал Ян III Собиески разгромява Хюсеин паша при украинската крепост Хоти

Post by DonBasilio »

Дедо Ильо wrote: 21 Nov 2022 15:47 Персите ядат як кьотек
някакви спецове по Дарик (при Ники Кънчев) казаха, че Иран ще бият :facepalm:
Image Image
Post Reply