25.11.2022 Джордж Вашингтон превзема Ню Йорк и последните британски войски напускат САЩ

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
helic
Posts: 8570
Joined: 29 Nov 2015 19:43

Re: 25.11.2022 Джордж Вашингтон превзема Ню Йорк и последните британски войски напускат САЩ

Post by helic »

Дедо Ильо wrote: 25 Nov 2022 15:48
Nickish wrote: 25 Nov 2022 15:43 На фона на войната си мисля колко да са били тежки тия престрелки - един ранен имало само :roll:
Но наистина е притеснително, че са извадили автоматично оръжие. Добре е, че са се пуцали един друг...
Коа нашата полиция ще арестува 600 чалми наведнъж? А по-голямата част от тия са минали през БГ.
Бус с 24 мигранти катастрофира след гонка с патрулки в Старозагорско
:nuts: :nuts: :nuts:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Image
User avatar
Паниковски
Posts: 7432
Joined: 29 Nov 2015 18:09
Location: с. Г.

Re: 25.11.2022 Джордж Вашингтон превзема Ню Йорк и последните британски войски напускат САЩ

Post by Паниковски »

милярд и половина малко им се вижда като печалба :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Отбори извън тройката не коментирам
helic
Posts: 8570
Joined: 29 Nov 2015 19:43

Re: 25.11.2022 Джордж Вашингтон превзема Ню Йорк и последните британски войски напускат САЩ

Post by helic »

MAD SCORPI wrote: 25 Nov 2022 15:57
zilot wrote: 25 Nov 2022 14:50
Твойте малоумни колеги продължават да разхождат украински баби
Да не се обиждаме професионално, че почна ли !!!!
Не стига, че ви дондуркаме за БЕС пари: предоставяне на сметки открити/закрити. (Ми да ви ги декларират бе :twisted: , що ги ползвате от нас наготово, А )
Обмен на данъчна информация - от до, ФАТКИ, МАТКИ, ПАТКИ... ми да ви ги декларират бе - знаеш ли какви разходи оравим за системи за да ви оращаме и това, А ?
Информация по ДОПК чл.212 и тинтири минтири... ми събирайте си я от данъчните субекти бе, aма пак наготово...

Миналата година благосклонно ппдписах споразумение с НАП да ми пращат електронно исканията, ЧЕ И нахални бе... щом го отовриш се считало за връчено и срока за отфовор течал..
Ами другите запитвания, налагания на заплри, вдиганив, потания от кой ли не ДЪРЖАВЕН бюрократичем орган...

Айде да не ви почвам !!!!!!!

Вие сте в каменната ера сравнение с нас...


:gacho:

:ugly004: :ugly004: :ugly004:


Значи Зиле така ми вдигна кръвното и така ме подпали :ugly004:
споко бе :)
ей го на, рекордни печалби :)
Защо си толкова подпалил. Данъчните се опитват да ви изместят от тройката, ама са назад с материала, не се бой - въжете и куршуми ще има за всички ви :P :P :P
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Image
helic
Posts: 8570
Joined: 29 Nov 2015 19:43

Re: 25.11.2022 Джордж Вашингтон превзема Ню Йорк и последните британски войски напускат САЩ

Post by helic »

Паниковски wrote: 25 Nov 2022 16:00 милярд и половина малко им се вижда като печалба :facepalm: :facepalm: :facepalm:
ти па що се напъваш бре :)
Няма кой да ви измести от първото място, няма :bii-chrobata: :bii-chrobata: :bii-chrobata: :bii-chrobata:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Image
User avatar
Дедо Ильо
Posts: 13508
Joined: 08 Dec 2015 13:34

Re: 25.11.2022 Джордж Вашингтон превзема Ню Йорк и последните британски войски напускат САЩ

Post by Дедо Ильо »

helic wrote: 25 Nov 2022 15:58
Дедо Ильо wrote: 25 Nov 2022 15:48
Nickish wrote: 25 Nov 2022 15:43 На фона на войната си мисля колко да са били тежки тия престрелки - един ранен имало само :roll:
Но наистина е притеснително, че са извадили автоматично оръжие. Добре е, че са се пуцали един друг...
Коа нашата полиция ще арестува 600 чалми наведнъж? А по-голямата част от тия са минали през БГ.
Бус с 24 мигранти катастрофира след гонка с патрулки в Старозагорско
:nuts: :nuts: :nuts:
У нас стана рали Дакар. Гърците си решига голяма част от проблема. Сега там и човек на стоп не може да качиш.
User avatar
Паниковски
Posts: 7432
Joined: 29 Nov 2015 18:09
Location: с. Г.

Re: 25.11.2022 Джордж Вашингтон превзема Ню Йорк и последните британски войски напускат САЩ

Post by Паниковски »

и НАП да им плащала :dragonstouch: :hitler1: :shinner:
Отбори извън тройката не коментирам
User avatar
zilot
Posts: 2792
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: 25.11.2022 Джордж Вашингтон превзема Ню Йорк и последните британски войски напускат САЩ

Post by zilot »

MAD SCORPI wrote: 25 Nov 2022 15:57
zilot wrote: 25 Nov 2022 14:50
Твойте малоумни колеги продължават да разхождат украински баби
Да не се обиждаме професионално, че почна ли !!!!
Не стига, че ви дондуркаме за БЕС пари: предоставяне на сметки открити/закрити. (Ми да ви ги декларират бе :twisted: , що ги ползвате от нас наготово, А )
Обмен на данъчна информация - от до, ФАТКИ, МАТКИ, ПАТКИ... ми да ви ги декларират бе - знаеш ли какви разходи оравим за системи за да ви оращаме и това, А ?
Информация по ДОПК чл.212 и тинтири минтири... ми събирайте си я от данъчните субекти бе, aма пак наготово...

Миналата година благосклонно ппдписах споразумение с НАП да ми пращат електронно исканията, ЧЕ И нахални бе... щом го отовриш се считало за връчено и срока за отфовор течал..
Ами другите запитвания, налагания на заплри, вдиганив, потания от кой ли не ДЪРЖАВЕН бюрократичем орган...

Айде да не ви почвам !!!!!!!

Вие сте в каменната ера сравнение с нас...


:gacho:

:ugly004: :ugly004: :ugly004:


Значи Зиле така ми вдигна кръвното и така ме подпали :ugly004:
То може и с искане към трети лица, ма вас са ви отделили. Иначе тъпанари има навсякъде. Ама ако не е някоя нова простотия на К&К, то тия тука са абсолютни дебили, вие пращате ли чужденците да си вадят удостоверение за местно лице по ЗДДФЛ
Image
User avatar
zilot
Posts: 2792
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: 25.11.2022 Джордж Вашингтон превзема Ню Йорк и последните британски войски напускат САЩ

Post by zilot »

Паниковски wrote: 25 Nov 2022 16:05 и НАП да им плащала :dragonstouch: :hitler1: :shinner:
А че услугите на НАП са безплатни
Image
User avatar
Паниковски
Posts: 7432
Joined: 29 Nov 2015 18:09
Location: с. Г.

Re: 25.11.2022 Джордж Вашингтон превзема Ню Йорк и последните британски войски напускат САЩ

Post by Паниковски »

тия катар са ебати мърдите :facepalm: :facepalm: дотук две нули в прогнозите :facepalm: :facepalm:
Отбори извън тройката не коментирам
User avatar
VIKING
Posts: 15266
Joined: 02 Dec 2015 19:31

Re: 25.11.2022 Джордж Вашингтон превзема Ню Йорк и последните британски войски напускат САЩ

Post by VIKING »

Паниковски wrote: 25 Nov 2022 16:28 тия катар са ебати мърдите :facepalm: :facepalm: дотук две нули в прогнозите :facepalm: :facepalm:
:good: :ugly004:
Auch der Gasinde hat seine Ehre – sie heißt die Treue :hitler1:
Post Reply