28.11.2022 1885 г. Обсадата на Видин по време на Сръбско-българската война завършва с успех за българите

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
Post Reply
User avatar
norm
Posts: 10645
Joined: 30 Nov 2015 02:19

Re: 28.11.2022 1885 г. Обсадата на Видин по време на Сръбско-българската война завършва с успех за българите

Post by norm »

дубрутру :mrgreen:

хрватите снощи добре, за неудоволствие на античкия радетел на правото на мнение :gacho:
ега довечера србите го зарадват по подобен начин :good:
"Morning, everybody!"
"Beer, Mr. Peterson?"
"Little early in the day isn't it, Woody?"
"Little early for a beer?"
"No, for stupid questions."
User avatar
MAD SCORPI
Posts: 7489
Joined: 06 Aug 2022 09:40

Re: 28.11.2022 1885 г. Обсадата на Видин по време на Сръбско-българската война завършва с успех за българите

Post by MAD SCORPI »

Добро утто !
Днес съм заложил в прогнозите за Сърбия, Гана, Бразилия и Португалия.
Да видим :roll:

Апропо, вчера хървататите изнесоха футболна лекция втората част.
- Ама и между софиянците имало големи серсеми.
- Има. Големи серсеми. То повечето сТе от селата, ама има.
User avatar
norm
Posts: 10645
Joined: 30 Nov 2015 02:19

Re: 28.11.2022 1885 г. Обсадата на Видин по време на Сръбско-българската война завършва с успех за българите

Post by norm »

ах че са прозрачни дирЪжиите :bottom:
когато тиквата, пашата, жижето или мечето пр*днат они са се наср*ли на втората минута, сега у мордор ще се изпотрепят от станА вече половин ден и все още нито дума :facepalm:

чичка, да ти имам правото на алтернативно мнение :P :mrgreen:
"Morning, everybody!"
"Beer, Mr. Peterson?"
"Little early in the day isn't it, Woody?"
"Little early for a beer?"
"No, for stupid questions."
User avatar
MAD SCORPI
Posts: 7489
Joined: 06 Aug 2022 09:40

Re: 28.11.2022 1885 г. Обсадата на Видин по време на Сръбско-българската война завършва с успех за българите

Post by MAD SCORPI »

norm wrote: 28 Nov 2022 10:44 ах че са прозрачни дирЪжиите :bottom:
когато тиквата, жижето, пашата или мечето пр*днат они са се наср*ли на втората минута, сега у мордор ще се изпотрепят от станА вече половин ден и все още нито дума :facepalm:

чичка, да ти имам правото на алтернативно мнение :P :mrgreen:
Норм, не че разбирам за какво говориш

:good: :good: :good:

Да не ви дойдоха гостЬЕ от материка :good:
- Ама и между софиянците имало големи серсеми.
- Има. Големи серсеми. То повечето сТе от селата, ама има.
User avatar
norm
Posts: 10645
Joined: 30 Nov 2015 02:19

Re: 28.11.2022 1885 г. Обсадата на Видин по време на Сръбско-българската война завършва с успех за българите

Post by norm »

MAD SCORPI wrote: 28 Nov 2022 10:54
norm wrote: 28 Nov 2022 10:44 ах че са прозрачни дирЪжиите :bottom:
когато тиквата, жижето, пашата или мечето пр*днат они са се наср*ли на втората минута, сега у мордор ще се изпотрепят от станА вече половин ден и все още нито дума :facepalm:

чичка, да ти имам правото на алтернативно мнение :P :mrgreen:
Норм, не че разбирам за какво говориш

:good: :good: :good:

Да не ви дойдоха гостЬЕ от материка :good:
не са, просто споделям за видЪ алтернативно мнение на трибуквените сайтове, които на практика дават такова и на античкия ни прЕател и сигур на една трета от суверенЪ, ако изразяването на мнение им в ранния октомври може да служи за някакъв ориентир :P :mrgreen:
"Morning, everybody!"
"Beer, Mr. Peterson?"
"Little early in the day isn't it, Woody?"
"Little early for a beer?"
"No, for stupid questions."
User avatar
MAD SCORPI
Posts: 7489
Joined: 06 Aug 2022 09:40

Re: 28.11.2022 1885 г. Обсадата на Видин по време на Сръбско-българската война завършва с успех за българите

Post by MAD SCORPI »

Абе, къде е Меси ?
Некъв ядосан мексиканец го търси да го бие :good:
Случка от съблекалнята на Аржентина след успеха над Мексико на Мондиала в събота вечер доведе до напрежение и заплаха за саморазправа с Лионел Меси. Суперзвездата на “гаучосите” беше в основата на победата на своя тим с 2:0, след което той и съотборниците му започнаха да празнуват. На видео в социалните мрежи се вижда как нападателят подритва нещо пред краката си.
Популярният мексикански боксьор Канело Алварес отбеляза, че в случая това е фланелка на мексиканския национален тим, която Лео вероятно е получил от играч на “ацтеките”.
Видяхте ли как Меси бърше пода с екип на Мексико? Да се моли на господ да не ме срещне някъде”, написа ядосаният Алварес в “Туитър”.

Канело Алварес, , който е сред най-популярните боксьори на планетата, е носител на поясите в супер средна категория.
- Ама и между софиянците имало големи серсеми.
- Има. Големи серсеми. То повечето сТе от селата, ама има.
User avatar
Дедо Ильо
Posts: 13877
Joined: 08 Dec 2015 13:34

Re: 28.11.2022 1885 г. Обсадата на Видин по време на Сръбско-българската война завършва с успех за българите

Post by Дедо Ильо »

norm wrote: 28 Nov 2022 10:44 чичка, да ти имам правото на алтернативно мнение :P :mrgreen:
Стига с тич комунистически похвати бе толуп. Дира не си спомням кога съм отварял, но ти май редовно четеш. :)
User avatar
norm
Posts: 10645
Joined: 30 Nov 2015 02:19

Re: 28.11.2022 1885 г. Обсадата на Видин по време на Сръбско-българската война завършва с успех за българите

Post by norm »

Дедо Ильо wrote: 28 Nov 2022 12:46 Чокат сърбите, събирайте се! :)
:dragonstouch:
"Morning, everybody!"
"Beer, Mr. Peterson?"
"Little early in the day isn't it, Woody?"
"Little early for a beer?"
"No, for stupid questions."
Post Reply