05.12.2022 - Понеделник

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
User avatar
VIKING
Posts: 15290
Joined: 02 Dec 2015 19:31

Re: 05.12.2022 - Понеделник

Post by VIKING »

Suomi wrote: 05 Dec 2022 22:08
VIKING wrote: 05 Dec 2022 21:59 Финландецо, след това което показват Бразилия и след това което си написал , става ясно че нищо не разбираш от футбол :good:

Уругвайските боклуци в този им състав са достойни само да чистят покойте на златистите доминатори :good: :good:
Евтини финтове, подаръци от съдията и ритане на паднал съперник - това го правят на всяко световно. :gacho:
Да наричаш противници и отбори боклуци показва колко ти е умствения багаж. Пиши си глупостите, но не ме замесвай, защото няма много какво да си споделим. Чес'но. :gacho:
Оууууу йеееее..... Атлети номер 2 :good:

Мале мале пази боже ....слепо влашко селянче избегало да прогледне
..но Рома и тъпаците от Ливърпул са жалки и ти си го знаеш.. аре чал чесно :nuts: :inbox:
Auch der Gasinde hat seine Ehre – sie heißt die Treue :hitler1:
User avatar
Паниковски
Posts: 7439
Joined: 29 Nov 2015 18:09
Location: с. Г.

Re: 05.12.2022 - Понеделник

Post by Паниковски »

попе, сОпри се бе бастун :dragonstouch:
Отбори извън тройката не коментирам
User avatar
MAD SCORPI
Posts: 7079
Joined: 06 Aug 2022 09:40

Re: 05.12.2022 - Понеделник

Post by MAD SCORPI »

Браво на КУРейчетата... ми играят за играта, не се затвориха, опитват, реализираха попадение. Бразилците са класа, спор няма и заслужено продължават.
Never cared for what they say
Never cared for games they play
Never cared for what they do
Never cared for what they know
And I know, yeah, yeah
...
No, nothing else matters
User avatar
DonBasilio
Posts: 8683
Joined: 30 Nov 2015 09:18

Re: 05.12.2022 - Понеделник

Post by DonBasilio »

Жого бонито :cancan:
Image Image
helic
Posts: 8574
Joined: 29 Nov 2015 19:43

Re: 05.12.2022 - Понеделник

Post by helic »

Suomi wrote: 05 Dec 2022 21:55 Жалко, че Уругвай не продължи - със сигурност щеше да е друг мач. И със сигурност щяха да ги оритат тия дзвезди като магарета. :gacho: :headbang:
Дузпата за Бразилия пак не мога да я приема. Корееца рита бразилеца по бутоните и оня пада като покосен. Всеки който е играл футбол знае, че единствения който може да го заболи в тази ситуация е корееца. Да, ама не - оня беше почти за болница. :gacho: Докато ги свирят тия неща така ще е - този който симулира и му свирят пак ще го направи. ФИФА не иска да се бори с тия неща и иска шоО, иска звездите да блестят, иска... абе пАра да пада.
и аз съжалявам за Уругвай, защото Уругвай-Бразилия е абсолютна класика в тая игра, но този отбор на урусите беше жал да го гледа човек.
За бразилците съм съгласен, но пък не може да се отрече, че за разлика от други първенства този път имат много добра защита и късмет при схемата. И колкото по-малко пускат в игра тоя жалкия клоун дето ще подобрява рекорда на Краля, толкоз по-добре за футбола като цяло.

П.С. - на душевноболния не му се връзвай, приеми, че си поредния, върху който се опитва да си избива комплексите
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: 05.12.2022 - Понеделник

Post by Suomi »

helic wrote: 05 Dec 2022 23:15
Suomi wrote: 05 Dec 2022 21:55 Жалко, че Уругвай не продължи - със сигурност щеше да е друг мач. И със сигурност щяха да ги оритат тия дзвезди като магарета. :gacho: :headbang:
Дузпата за Бразилия пак не мога да я приема. Корееца рита бразилеца по бутоните и оня пада като покосен. Всеки който е играл футбол знае, че единствения който може да го заболи в тази ситуация е корееца. Да, ама не - оня беше почти за болница. :gacho: Докато ги свирят тия неща така ще е - този който симулира и му свирят пак ще го направи. ФИФА не иска да се бори с тия неща и иска шоО, иска звездите да блестят, иска... абе пАра да пада.
и аз съжалявам за Уругвай, защото Уругвай-Бразилия е абсолютна класика в тая игра, но този отбор на урусите беше жал да го гледа човек.
За бразилците съм съгласен, но пък не може да се отрече, че за разлика от други първенства този път имат много добра защита и късмет при схемата. И колкото по-малко пускат в игра тоя жалкия клоун дето ще подобрява рекорда на Краля, толкоз по-добре за футбола като цяло.

П.С. - на душевноболния не му се връзвай, приеми, че си поредния, върху който се опитва да си избива комплексите
Вярно си е, урусите не играха силно. Големи длъжници бяха Валверде и Нунез. Суарез за съжаление му е останало само ръкомахането. :nuts:
Бразилия имат много читави играчи, но и такива които са на ниво КопаКабана.
Post Reply