17.01.2023 - Вторник, Антоновден

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
User avatar
poncho
Posts: 6301
Joined: 29 Nov 2015 18:39

Re: 17.01.2023 - Вторник, Антоновден

Post by poncho »

тогава не опитаха ли неуспешно да шитнат дълг? :roll:
User avatar
Паниковски
Posts: 7441
Joined: 29 Nov 2015 18:09
Location: с. Г.

Re: 17.01.2023 - Вторник, Антоновден

Post by Паниковски »

poncho wrote: 17 Jan 2023 17:44 тогава не опитаха ли неуспешно да шитнат дълг? :roll:
за това сигур Хелика страда :inbox:
Отбори извън тройката не коментирам
helic
Posts: 8574
Joined: 29 Nov 2015 19:43

Re: 17.01.2023 - Вторник, Антоновден

Post by helic »

poncho wrote: 17 Jan 2023 17:44 тогава не опитаха ли неуспешно да шитнат дълг? :roll:
цялата им работа тогава беше пълно мазало. Ама не ми се говори, че като се сетя и се ядосвам.
Въобще управлението на външния дълг последните години е пълен потрес.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Image
helic
Posts: 8574
Joined: 29 Nov 2015 19:43

Re: 17.01.2023 - Вторник, Антоновден

Post by helic »

Това обаче е сравнително малка утеха за пропуснатите шансове финансирането да се набави по-рано през годината, при доста по благоприятни условия - тогава по оценки на пазара можеше да се постигне доходност с над 2 процентни пункта по-надолу спрямо постигнатата в четвъртък. Още пролетта, след приемането на първоначалния бюджет за 2022 г. нуждата от емисия външен дълг беше ясна, но до нея така и не се стигна. Тогавашният финансов министър Асен Василев обясни отлагането със замръзналите пазари около избухналата война в Украйна, макар че в същия период други държави от калибъра на България, като например Хърватия, успешно пласираха емисии
това е от Капитал от септември 2022.
Да не си помисли гусин Дянков, че го е писал я любимия му Хаяско, я някой като Хърсев или ХъмПърЦумян :bii-chrobata:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Image
User avatar
Паниковски
Posts: 7441
Joined: 29 Nov 2015 18:09
Location: с. Г.

Re: 17.01.2023 - Вторник, Антоновден

Post by Паниковски »

Не знаех че Хелика е кореспондент на Капитал :roll:
Отбори извън тройката не коментирам
User avatar
MAD SCORPI
Posts: 7085
Joined: 06 Aug 2022 09:40

Re: 17.01.2023 - Вторник, Антоновден

Post by MAD SCORPI »

VIKING wrote: 17 Jan 2023 15:17
MAD SCORPI wrote: 17 Jan 2023 14:05

Пълно е, да ! Спор няма.
Мога да напиша цяла книга причини.
И да изредя всички грешки от ноември 1989 до момента. НО вярвай ми, едно е много валидно за БГ общество - разделяй и владей ! И нашите политици и държавници владеят този инструмент отлично.

Ще го кажа просто (дано не се повтарям)...Ние бългатите сме били и сега сме - безродници, безверници, завистливци, подигравачи, недоверчиви, МЪРЗЕЛИВИ... племе расло на кон, чергари без дом, скиталци, които населяваме територия по Божията воля, но живеем в безвремие... Уверен съм, че след няколко поколения, тук на тази Територия българите ще са спомен...

Но не ми пука ! :gacho:
Ще съм в друго измерение или друг живот :good:
аха ...израхте си лайната тъпи съветски тука и сега друго измерение бил :ugly004: :ugly004: :ugly004:

бъкан си с комунистическа руска пропаганда

не сме расли на кон да те светна и нема общо с лайната в русия - да умрът всички руснаци дано :popa: :popa: :popa:

така че не сме били такива - тъпата ти ссср и русия са ни душманите ....за тва да гният в тинят тъпаците :lupi: :lupi: :lupi:
Аз казвам обективната истина бе конекрадецо. Довлякъл ли си се на кон. Довлякъл си се. Пил ли си кумис. Пил си. Грабил ли си земя, като си трепал византийци. Грабил си...
Не се отричай !
:good:

Душмани много сме имали. Кеф ти диваците от изтока (не че не сме се довлекли от там и ние :good: ) византийци, османци, руснаци... опитвам се да се сетя, кой ни е мислел доброто...
Ти сещаш ли се ???
:gacho:
Never cared for what they say
Never cared for games they play
Never cared for what they do
Never cared for what they know
And I know, yeah, yeah
...
No, nothing else matters
User avatar
MAD SCORPI
Posts: 7085
Joined: 06 Aug 2022 09:40

Re: 17.01.2023 - Вторник, Антоновден

Post by MAD SCORPI »

helic wrote: 17 Jan 2023 17:54
poncho wrote: 17 Jan 2023 17:44 тогава не опитаха ли неуспешно да шитнат дълг? :roll:
цялата им работа тогава беше пълно мазало. Ама не ми се говори, че като се сетя и се ядосвам.
Въобще управлението на външния дълг последните години е пълен потрес.
Споко бе ! Ще влезем в еврозоната. Ще се оакаме. Ще ни оздравяват кат гърците :good:

На това разчитаме :good:
Never cared for what they say
Never cared for games they play
Never cared for what they do
Never cared for what they know
And I know, yeah, yeah
...
No, nothing else matters
User avatar
VIKING
Posts: 15298
Joined: 02 Dec 2015 19:31

Re: 17.01.2023 - Вторник, Антоновден

Post by VIKING »

Евала Скорпи ..кефиш ме :beerchug:

Циничен си...ега онаа с кучетата ти налети пияна да ти тури една подка :hjtwofinger:
Че Даскала само той ебе дъртофелници изкукали :hitler1:
Auch der Gasinde hat seine Ehre – sie heißt die Treue :hitler1:
User avatar
Паниковски
Posts: 7441
Joined: 29 Nov 2015 18:09
Location: с. Г.

Re: 17.01.2023 - Вторник, Антоновден

Post by Паниковски »

Попъ сигур бачка още :gacho:
Отбори извън тройката не коментирам
Post Reply