24.01.2023 - Американецът Кристиан Нелсън патентова сладоледа Ескимо (1922)

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
User avatar
VIKING
Posts: 15265
Joined: 02 Dec 2015 19:31

Re: 24.01.2023 - Американецът Кристиан Нелсън патентова сладоледа Ескимо (1922)

Post by VIKING »

Скорпи, ти се отърва лесно :headbang: :headbang:

Екскурзия до Мексико се оказа кошмар за 27 български туристи. Толкова е броят на българите, пътували организирано с различни български туроператори в последните месеци, които са били задържани още при пристигането им на летище "Канкун" и след това депортирани обратно с обяснението, че нямат предплатен хотел. Някои от потърпевшите са престояли и няколко дни в арест. :yes: :yes: :yes: :yes:
Auch der Gasinde hat seine Ehre – sie heißt die Treue :hitler1:
User avatar
MAD SCORPI
Posts: 7070
Joined: 06 Aug 2022 09:40

Re: 24.01.2023 - Американецът Кристиан Нелсън патентова сладоледа Ескимо (1922)

Post by MAD SCORPI »

VIKING wrote: 24 Jan 2023 11:21 Скорпи, ти се отърва лесно :headbang: :headbang:

Екскурзия до Мексико се оказа кошмар за 27 български туристи. Толкова е броят на българите, пътували организирано с различни български туроператори в последните месеци, които са били задържани още при пристигането им на летище "Канкун" и след това депортирани обратно с обяснението, че нямат предплатен хотел. Някои от потърпевшите са престояли и няколко дни в арест. :yes: :yes: :yes: :yes:
Попе, ще ти възложа живот и здраве да ми пишеш мемоарите. Как помниш бЕ :shock: ...че съм бил в Мехико 8-)

Батко ти Скорпи беше НЕОРГАНИЗИРАНО в Мексико, т.е. аз си организрах всичко. Още си пазя екселския файл с бюджет, хотели, кога, къде.
Освен това моето пътуване беше София - Амстердам - Мексико сити - Ривиера Мая (летището е в Канкун) - Мексико Сити - Париж - София...
:banane21: :banane21: :banane21:

Попе, ако идеш в Канкун ще трябва да захвърлиш килимявката и да се впуснеш в грях, чедо мое. Там е хАмериканско-канадски-европейски Содом и Гомор... Хазарт, ебанЪе и ПиенЪе + яко хранене в успер, мега, огромните хотели...дето нашите (например Хелена) са като летна пристройка...

На мен в Канкун не ми хареса... но надолу, където бяхме ние - Плая дел Кармен, Тулу, Екс Карет, ииии забравих го името но плажа с най белия пясък и костенурки....да се еба в главата..... И разбира се Чичен ица ... и ценотите....

Немам време човек да напиша пътеписите си... след 8 години. Га се пенсионирам, НО дотогава имам още дестинации ..... :headbang:
Never cared for what they say
Never cared for games they play
Never cared for what they do
Never cared for what they know
And I know, yeah, yeah
...
No, nothing else matters
User avatar
MAD SCORPI
Posts: 7070
Joined: 06 Aug 2022 09:40

Re: 24.01.2023 - Американецът Кристиан Нелсън патентова сладоледа Ескимо (1922)

Post by MAD SCORPI »

А Доне в момента преглъща ли преглъща порция от 16 охлюва, жабешки бутчета и кокоша яхния и лучена супа...
а аз гнетем ябълки, баси...

:shock:
Never cared for what they say
Never cared for games they play
Never cared for what they do
Never cared for what they know
And I know, yeah, yeah
...
No, nothing else matters
User avatar
VIKING
Posts: 15265
Joined: 02 Dec 2015 19:31

Re: 24.01.2023 - Американецът Кристиан Нелсън патентова сладоледа Ескимо (1922)

Post by VIKING »

MAD SCORPI wrote: 24 Jan 2023 13:24 А Доне в момента преглъща ли преглъща порция от 16 охлюва, жабешки бутчета и кокоша яхния и лучена супа...
а аз гнетем ябълки, баси...

:shock:
Има доста по-лоши от ябълка варианти, за похапване които да ти предложа :headbang: :headbang: :headbang: :good: :good: :ugly004: :ugly004: :ugly004:
Auch der Gasinde hat seine Ehre – sie heißt die Treue :hitler1:
User avatar
norm
Posts: 10292
Joined: 30 Nov 2015 02:19

Re: 24.01.2023 - Американецът Кристиан Нелсън патентова сладоледа Ескимо (1922)

Post by norm »

MAD SCORPI wrote: 24 Jan 2023 13:22
VIKING wrote: 24 Jan 2023 11:21 Скорпи, ти се отърва лесно :headbang: :headbang:

Екскурзия до Мексико се оказа кошмар за 27 български туристи. Толкова е броят на българите, пътували организирано с различни български туроператори в последните месеци, които са били задържани още при пристигането им на летище "Канкун" и след това депортирани обратно с обяснението, че нямат предплатен хотел. Някои от потърпевшите са престояли и няколко дни в арест. :yes: :yes: :yes: :yes:
Попе, ще ти възложа живот и здраве да ми пишеш мемоарите. Как помниш бЕ :shock: ...че съм бил в Мехико 8-)

Батко ти Скорпи беше НЕОРГАНИЗИРАНО в Мексико, т.е. аз си организрах всичко. Още си пазя екселския файл с бюджет, хотели, кога, къде.
Освен това моето пътуване беше София - Амстердам - Мексико сити - Ривиера Мая (летището е в Канкун) - Мексико Сити - Париж - София...
:banane21: :banane21: :banane21:

Попе, ако идеш в Канкун ще трябва да захвърлиш килимявката и да се впуснеш в грях, чедо мое. Там е хАмериканско-канадски-европейски Содом и Гомор... Хазарт, ебанЪе и ПиенЪе + яко хранене в успер, мега, огромните хотели...дето нашите (например Хелена) са като летна пристройка...

На мен в Канкун не ми хареса... но надолу, където бяхме ние - Плая дел Кармен, Тулу, Екс Карет, ииии забравих го името но плажа с най белия пясък и костенурки....да се еба в главата..... И разбира се Чичен ица ... и ценотите....

Немам време човек да напиша пътеписите си... след 8 години. Га се пенсионирам, НО дотогава имам още дестинации ..... :headbang:
попЪ, ако е по-католик от папата, както твърдят нЕкои форумните езици, го търси за е**не само с лейдибойз в патая :P :mrgreen:
"Morning, everybody!"
"Beer, Mr. Peterson?"
"Little early in the day isn't it, Woody?"
"Little early for a beer?"
"No, for stupid questions."
User avatar
VIKING
Posts: 15265
Joined: 02 Dec 2015 19:31

Re: 24.01.2023 - Американецът Кристиан Нелсън патентова сладоледа Ескимо (1922)

Post by VIKING »

Към 11.33 часа вчера в РУ-Монтана постъпил сигнал за хулигански действия при управление на лек автомобил на път в района село Вирове. Служителите на реда реагирали веднага и изяснили, че 36-годишен водач на лек автомобил с монтанска регистрация, движил се в посока от Лом към Монтана, изпреварил джип със софийска регистрация.

При маневрата шофьорът на софийската кола произвел няколко изстрела. :yes: :yes: :bow: :bow: Водачът на джипа, 26-годишен жител на Козлодуй, е установен. Той предал оръжието, с което произвел изстрелите - законно притежаван газов пистолет" :yes: :yes: :yes: :yes:


Диващината на маймунките в пълна сила :popa: :popa: :popa: скоро ще се избиват по колите и по терасите на панелките :yes: :yes: :popacorn: :popacorn:
Auch der Gasinde hat seine Ehre – sie heißt die Treue :hitler1:
Dinko
Posts: 7397
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: 24.01.2023 - Американецът Кристиан Нелсън патентова сладоледа Ескимо (1922)

Post by Dinko »

Норм,
пожела ли голям, четвъртит и неумит на пощенци и ако не - защо?! :suspicious:
Image Image
User avatar
VIKING
Posts: 15265
Joined: 02 Dec 2015 19:31

Re: 24.01.2023 - Американецът Кристиан Нелсън патентова сладоледа Ескимо (1922)

Post by VIKING »

Dinko wrote: 24 Jan 2023 16:00 Норм,
пожела ли голям, четвъртит и неумит на пощенци и ако не - защо?! :suspicious:
ще оди командировка , за тва е зает , остави го

Севернокорейските власти предупредиха за екстремни метеорологични условия в страната, тъй като Корейския полуостров е обхванат от студена вълна. Температурите вероятно ще паднат под -30С в северните райони, които са и най-бедната част на страната, съобщи държавното радио, цитирано от Би Би Си. В крайбрежните райони се очакват и силни ветрове.
Auch der Gasinde hat seine Ehre – sie heißt die Treue :hitler1:
Dinko
Posts: 7397
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: 24.01.2023 - Американецът Кристиан Нелсън патентова сладоледа Ескимо (1922)

Post by Dinko »

VIKING wrote: 24 Jan 2023 16:09
Dinko wrote: 24 Jan 2023 16:00 Норм,
пожела ли голям, четвъртит и неумит на пощенци и ако не - защо?! :suspicious:
ще оди командировка , за тва е зает , остави го

Севернокорейските власти предупредиха за екстремни метеорологични условия в страната, тъй като Корейския полуостров е обхванат от студена вълна. Температурите вероятно ще паднат под -30С в северните райони, които са и най-бедната част на страната, съобщи държавното радио, цитирано от Би Би Си. В крайбрежните райони се очакват и силни ветрове.
в северна корея ли ще ходи? :roll:
Image Image
User avatar
Паниковски
Posts: 7432
Joined: 29 Nov 2015 18:09
Location: с. Г.

Re: 24.01.2023 - Американецът Кристиан Нелсън патентова сладоледа Ескимо (1922)

Post by Паниковски »

счупих се :facepalm: :facepalm:

а некои хорица, тука развяват гащи у френско :bottom: :bottom: :bottom:
Отбори извън тройката не коментирам
Post Reply