26.01.2023 четвъртък

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
User avatar
VIKING
Posts: 15296
Joined: 02 Dec 2015 19:31

Re: 26.01.2023 четвъртък

Post by VIKING »

Паниковски wrote: 26 Jan 2023 14:34
poncho wrote: 26 Jan 2023 13:48 няма кой да пита верно ли еврогейците ще ни слагат щурци в хляба :inbox:
оня ден се подстригвах и фризьорката беше много притеснена от щурците :facepalm: :facepalm: :facepalm: аз идея си нямах за какво ми приказва :facepalm:
ти или Пончо хапвали ли сте щурци :roll: :roll: :roll: като ги защитавъте толкова :shock: :shock:


Ми отвратително е
Auch der Gasinde hat seine Ehre – sie heißt die Treue :hitler1:
User avatar
Паниковски
Posts: 7441
Joined: 29 Nov 2015 18:09
Location: с. Г.

Re: 26.01.2023 четвъртък

Post by Паниковски »

никой не защитавам...просто не знаех, че се води такъв дебат в обществото ни :roll: :roll: :roll:
Отбори извън тройката не коментирам
User avatar
VIKING
Posts: 15296
Joined: 02 Dec 2015 19:31

Re: 26.01.2023 четвъртък

Post by VIKING »

"Братът на Алвеш за изнасилването: Той падна в капан, жертва е на демоничен заговор" :headbang: :headbang: :headbang:
Auch der Gasinde hat seine Ehre – sie heißt die Treue :hitler1:
User avatar
VIKING
Posts: 15296
Joined: 02 Dec 2015 19:31

Re: 26.01.2023 четвъртък

Post by VIKING »

Паниковски wrote: 26 Jan 2023 14:38 никой не защитавам...просто не знаех, че се води такъв дебат в обществото ни :roll: :roll: :roll:
няма дебат ..има фалшиви новини от изметта комунистическа и шишиева .....и жалкото стадо яде ли яде лайна :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Auch der Gasinde hat seine Ehre – sie heißt die Treue :hitler1:
User avatar
VIKING
Posts: 15296
Joined: 02 Dec 2015 19:31

Re: 26.01.2023 четвъртък

Post by VIKING »

Протото лайно бербатов в действие :
. „Това ме накара да се почувствам като истински мъж“, сподели още той. :nuts: Веднъж, докато шофирал, с едната ръка държал волана, а с другата пистолета.

“Попаднах на бабуна на пътя, а пръстът ми беше на спусъка и в този момент гръмнах. Този газ така се разнесе навсякъде, влезе в очите, започна да мирише, да ми люти, да ми сълзят очите, не помня как се прибрах до нас“, обясни още футболистът. :facepalm: :inbox: :inbox:

Той добави, че дори не помни как е успял да стигне до дома си. Ден по-късно решил да опита възможностите си с пушката, като поставил бутилка на улицата и стрелял по нея от балкона си. :nuts: :nuts: :banana33:

“Всичко с пушката беше наред, докато не дойде брат ми на гости“, каза Бербо. Той бил на тренировка, а братът направил номера на батко си, но уцелил прозореца на съседите и го видели минаващи хора. Те повикали полиция, а малко по-късно ченгетата конфискували оръжието на футболиста. :popa: :popa: :popa:
Auch der Gasinde hat seine Ehre – sie heißt die Treue :hitler1:
helic
Posts: 8574
Joined: 29 Nov 2015 19:43

Re: 26.01.2023 четвъртък

Post by helic »

Паниковски wrote: 26 Jan 2023 14:38 никой не защитавам...просто не знаех, че се води такъв дебат в обществото ни :roll: :roll: :roll:
от днес "дебата" е друг - еврогейците щели да забраняват производството на месо заради вредните емисии :cancan: :cancan: :cancan:
моя македонски приятел, ако го е прочел (всъщност ще го прочете, ама след три дни сигурно :mrgreen: ) , кой знае какъв огън и жупел е хвърлил връз еврогейщината :bii-chrobata: :bii-chrobata: :bii-chrobata:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Image
User avatar
Паниковски
Posts: 7441
Joined: 29 Nov 2015 18:09
Location: с. Г.

Re: 26.01.2023 четвъртък

Post by Паниковски »

Хелик, бай Лупи изказа ли мнение относно хамериканските танкове, дето ги пращали в Украйна :roll: :roll:
Отбори извън тройката не коментирам
helic
Posts: 8574
Joined: 29 Nov 2015 19:43

Re: 26.01.2023 четвъртък

Post by helic »

Паниковски wrote: 26 Jan 2023 15:02 Хелик, бай Лупи изказа ли мнение относно хамериканските танкове, дето ги пращали в Украйна :roll: :roll:
не съм го питал :)
Но можеш да зададеш своя въпрос в темата на бай Лупи, която гусин Дянков създаде 8-)

Oh, wait! :mrgreen:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Image
helic
Posts: 8574
Joined: 29 Nov 2015 19:43

Re: 26.01.2023 четвъртък

Post by helic »

а гусин Дянков де изчезна днес.
Да не гледа "прес-конференцията" на любимия си учиндолец :42: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Image
User avatar
poncho
Posts: 6301
Joined: 29 Nov 2015 18:39

Re: 26.01.2023 четвъртък

Post by poncho »

Учителя отдавна обясни, че всъщност НАТО воюва с Русия чрез украинците. Е не е обяснил защо чак сега, година след началото на "СВО", дето само малоумниците казваха, че ще почне, "Колективния Запад" се реши да даде нападателни оръжия на Украйна
Post Reply