4.12.23 Понеделник- св Варвара

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
Паниковски

Re: 4.12.23 Понеделник- св Варвара

Post by Паниковски »

Окръжната прокуратура във Варна внесе в съда обвинителен акт срещу трима души, един от които е бившият кмет Иван Портних, за замърсяването на Варненското езеро от тръба на канализацията, съобщиха от съда.
родната прокуратура в действие :suspicious:
Отбори извън тройката не коментирам
helic

Post by helic »

Паниковски wrote: 04 Dec 2023 16:46
Окръжната прокуратура във Варна внесе в съда обвинителен акт срещу трима души, един от които е бившият кмет Иван Портних, за замърсяването на Варненското езеро от тръба на канализацията, съобщиха от съда.
родната прокуратура в действие :suspicious:
предвидливо изчакаха резултата от изборите :)
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Image
Паниковски

Post by Паниковски »

да се хванем ли на бас, какво ще излезе от обвинението :roll: като ги знам какви са капацитети :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Last edited by Паниковски on 04 Dec 2023 16:49, edited 1 time in total.
Отбори извън тройката не коментирам
VIKING

Post by VIKING »

The Silence" by Sakis Tolis expresses the power and importance of silence as a means of finding salvation, inner peace, and truth within ourselves. The lyrics emphasize the transformative qualities of silence and its ability to heal and guide us. :bow: :bow: :bow: :bow:

In the verses, the repetition of "silence will save us" suggests that silence holds the key to our redemption and liberation. It serves as a refuge amidst the chaos and noise of the world. By embracing silence, we can access a deeper understanding and connection with ourselves and the universe. :bow: :bow: :bow: :bow:

Silence will save us
Silence is salvation
Silence will save us
Silence is your kingdom
Silence will save us
Silence speaks when words can't
Silence will save us

Silence will save us
Silence will save us
Silence, embrace us
Silence will save us

Silence will save us
Listen to the silence
Silence will save us
Silence has so much to say
Silence will save us
Silence is as deep as eternity
Silence will save us

Silence will save us
Silence will save us
Silence, embrace us
Silence will save us

Silence shows the path, the way
This is my path, my way
My demons whisper and say
Silence is the way
Silence, so much to say

Silence will save us
Silence will save us
Silence, embrace us
Silence will save us

Go placidly amid the noise and the haste
And remember what peace there may be in silence
Speak your truth quietly and clearly and listen to others
Even to the dull and the ignorant
:bow: :bow: :ugly004: :ugly004: :ugly004:

Auch der Gasinde hat seine Ehre – sie heißt die Treue :hitler1:
DonBasilio

Post by DonBasilio »

Попе, хубав концерт ли станав събота?
Image Image
VIKING

Post by VIKING »

DonBasilio wrote: 04 Dec 2023 16:51 Попе, хубав концерт ли станав събота?
да ти пратя на вайбъра инфо ? супер беше всичко , на мен ми хареса много ...жалкарската измет мрънкаше че се чакало за бира и не се пушело вътре но кво да очкаваш от свиенте

стана як концерт ....един приятел ме спря да не набия едни тъпи прости говеда дето се пререждаха на огромните опашки за бира , вика те са измет нали ги знеш ...докога ще ви търпим е въпроса ..трябва час по -скоро да става мазалото и такива изродчета да бъдът убивани незабавно от новите айнзац групи без съд и присъда :hitler1: :hitler1:
Auch der Gasinde hat seine Ehre – sie heißt die Treue :hitler1:
MAD SCORPI

Post by MAD SCORPI »

poncho wrote: 04 Dec 2023 14:01 ПопЪ, чичето и Скорпи са ми като тримата мускетари, дето всеки ден "громят" гвардейците на академика :spiny:
А Мастър е Д'Артанян, щот нищо не му се разбира на гасконския :clown:
Драги Пончо, посочи ми 10 обосновани причини да мога да приема този плужек за МОЯТ премиер.
8-)
Never cared for what they say
Never cared for games they play
Never cared for what they do
Never cared for what they know
And I know, yeah, yeah
...
No, nothing else matters
DonBasilio

Post by DonBasilio »

Ходих тази сутрин до Уникредит да си дам новата лична карта. Тъкмо събота/неделя ми беше попреминало. Влизам в клона. Тегля си код и започнах да чакам. Докато чакам Revolut-а изпищя, че ми иска нова ID card. Снимах и за секунди ми я верифицира. Даже не си я прибрах, защото, викам си, сега ще свирнат и трябва пак да я вадя. Правят едно-две копия и кой от къде е.
След 20на мин. чакане дойде служителката, която работи с юр. лица. Да ме пита за какво чакам. Казах й, че си нося новата лична карта, за да ми я снимат. След което да се обадя на кол центъра им, за да ми активират е-банкиране. M-token-а по-точно.
Тази ми отговаря, че трябвало да ми насрочи среща. Т.е. да дойда отново. :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Имала работа с 3ма човека от някаква фирма, с което щяла да се забави към 2 часа.
Викам й, че не е сериозно това. Давам й пример, че за 3-4 мин. съм се верифицирал в Revolut. От Прокредит и FIBank през приложението стана. Бързо и лесно. Бих си камшика, като й казах, че следващото ми идване, ще е да закрия сметката.
Ще хвана верно да направя една сметка в Пощенска.
Бахти загубената банка са тия! :shinner: Ега фалират на момента!
Image Image
norm

Post by norm »

Асен Василев не мига и хипнотизира икономисти, внушавайки им, че бюджетът е хубав
да не излезе сега, че делян добрев списва у този форум а.к.а хеликЪ :suspicious:
оти всичко сякаш си пасва :gacho:
"Morning, everybody!"
"Beer, Mr. Peterson?"
"Little early in the day isn't it, Woody?"
"Little early for a beer?"
"No, for stupid questions."
norm

Post by norm »

DonBasilio wrote: 04 Dec 2023 17:18 Ходих тази сутрин до Уникредит да си дам новата лична карта. Тъкмо събота/неделя ми беше попреминало. Влизам в клона. Тегля си код и започнах да чакам. Докато чакам Revolut-а изпищя, че ми иска нова ID card. Снимах и за секунди ми я верифицира. Даже не си я прибрах, защото, викам си, сега ще свирнат и трябва пак да я вадя. Правят едно-две копия и кой от къде е.
След 20на мин. чакане дойде служителката, която работи с юр. лица. Да ме пита за какво чакам. Казах й, че си нося новата лична карта, за да ми я снимат. След което да се обадя на кол центъра им, за да ми активират е-банкиране. M-token-а по-точно.
Тази ми отговаря, че трябвало да ми насрочи среща. Т.е. да дойда отново. :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Имала работа с 3ма човека от някаква фирма, с което щяла да се забави към 2 часа.
Викам й, че не е сериозно това. Давам й пример, че за 3-4 мин. съм се верифицирал в Revolut. От Прокредит и FIBank през приложението стана. Бързо и лесно. Бих си камшика, като й казах, че следващото ми идване, ще е да закрия сметката.
Ще хвана верно да направя една сметка в Пощенска.
Бахти загубената банка са тия! :shinner: Ега фалират на момента!
гола вода са :slamhead:
отвори си сметка в hsbc :good: може и да харесаш булбанк след това :twisted:
"Morning, everybody!"
"Beer, Mr. Peterson?"
"Little early in the day isn't it, Woody?"
"Little early for a beer?"
"No, for stupid questions."
Post Reply