17.06.2024 - Понеделник

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
Mad Viking

Re: 17.06.2024 - Понеделник

Post by Mad Viking »

MAD SCORPI wrote: 17 Jun 2024 15:53 На вниманието на ПОПА (данъчен на вратата да му похлопа :mrgreen: )

Чети бавно и внимателно и признай батко ти Скорпи не е ли капацитет.
Конфликтът между Русия и Украйна потвърди, че днешната война изисква контрол на общественото мнение, като се контролира каква информация да се предоставя на хората. Това е заключението на началника на Генералния щаб на френската армия.

В интервю за Defense News френският генерал Пиер Шил заяви, че конфликтът в Източна Европа е „променил динамиката на бойните действия“. Той добави, че в допълнение към ключовите постижения на бойното поле – като по-широкото използване на дронове и военната адаптация на гражданските технологии – кризата е доказала, че потокът от информация трябва да бъде контролиран, „за да повлияе както на националното, така и на международното обществено мнение“
Разбира се някакъв посран френски генерал едва ли може да бъде приеман насериозно, но фактът, че ЗАПАДНАТА ПРОПАГАНДА промива мозъците, полира ги гладко е факт !
:245: :245: :245: :245: :245: Първо прочети малко за Хер Гьобелс и тогава идвай да откриваш топлата вода :bii-chrobata: :bii-chrobata:
кур за левски оле :fcska: „Важното е кеш да има!“Image
Mad Viking

Post by Mad Viking »

Мад Скорпи , боли ме кура за данъчните ....други да се притесняват :good: :good: :good: :good:
Mad Viking

Post by Mad Viking »

Ставайте да гледъте мачът на най-близките ни народи румънци и украйнци :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
MAD SCORPI

Post by MAD SCORPI »

Mad Viking wrote: 17 Jun 2024 15:49 Mad Skorpi ,

как бихте оборили тези ФАКТИ :

Ето я „тънката“ разлика: Когато руски бойни самолети нарушават въздушното пространство на други страни, това е „разходка“ или „заблудил“ се пилот. Но когато чужди самолети дори само наближат до границите на Русия, това е нападение и агресия, която води до световен конфликт. :bottom: :bottom: :bottom:
За сведение: През 1999 г. НАТО в Европа е могло да извършва 500 полета на ден. Русия тогава е била в състояние да изпрати в небето не повече от 20 самолета дневно. В днешно време възможностите на НАТО са над 3000 полета на ден. А руската авиация може да излети не повече от 50-55 пъти. " :dancing: :dancing: :dancing:
Бих се наел уважаеми ПОПЕ, ако дадеш източника. Иначе това с 3000 полета на ден е толкова смешно, че направо ще падна от стола.
Имаш ли представа какво са 3000 полета и как се управляват в трафика на гражданската авиация. Дори умната ти глава не знам как го е допуснала. Хайде пусни си Flight Radar 24 и ми кажи според теб как 3000 полета, (ако и да не са едновременно, нека да са 125 на час) ще литкат без да пречат на гражданите ???

Така, всички полети се следят и се екскортират. За разходки и заблудил се самолет няма как да става дума ;)

А колко полета може да пусне Русия не мога да кажа. Единствено мога да кажа е, че не искам да виждам военни самолети руски над България.
„Като говориш с мен, ще мълчиш!”
:bottom: :bottom: :bottom:
MAD SCORPI

Post by MAD SCORPI »

Mad Viking wrote: 17 Jun 2024 15:56 Ставайте да гледъте мачът на най-близките ни народи румънци и украйнци :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Да го духат украинците....ще навивам за мамалигарите, но както писах преди началото на ЕП, не бих се очудил украинските педераси да нъдет бутани по политическа вълна :bottom: :bottom: :bottom:
RONALDINHO GAUCHO

Post by RONALDINHO GAUCHO »

Image

Когато никой не може да ти отнеме победата :nuts: :nuts: :inbox: :inbox: :inbox: :kravar:
Mad Viking

Post by Mad Viking »

стадиона е жълто син

Мад Скорпи требва да е доволен :roll: :roll: :roll:
Mad Viking

Post by Mad Viking »

MAD SCORPI wrote: 17 Jun 2024 16:00
Mad Viking wrote: 17 Jun 2024 15:56 Ставайте да гледъте мачът на най-близките ни народи румънци и украйнци :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Да го духат украинците....ще навивам за мамалигарите, но както писах преди началото на ЕП, не бих се очудил украинските педераси да нъдет бутани по политическа вълна :bottom: :bottom: :bottom:
като СССР на световното ли преди 6 години :dancegirl: :dancegirl: :dancegirl: помниш ли кво бутане беше

добре че беше усташкият кур дато ви се заби тогава отзад :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:
Dinko

Post by Dinko »

helic wrote: 17 Jun 2024 13:18
zilot wrote: 17 Jun 2024 13:15
MAD SCORPI wrote: 17 Jun 2024 12:27 Така, Китай наистина в последните две години доколкото виждам има 0.00, 0.02, 0.03 или -250К,-400К население в последните три години, при ниска раждаемост 1.2 , стабилен износ на мигранти около 300К годишно и стремглаво покачване на урбанизираното население. Картинка типична за всички БУМно разивили се западни държави. След като както казахме, китаецо разбра, че оризът е само гарнитура, той (китаецо) е способен на всичко за основното. Не го подценявайте. Ако е необходимо ще се ебЪт масово, но ще възстановят кофтия показател...
Проблема не толкова в приръста на населението, а във формиралата се полова структура от политиката на едно дете, китаките като видеха женско и правеха аборт. Съотношението на новородените беше нещо от сорта на 4.5-5/1 момчета/момичета. Та точно ся са тия де почват да ебат, ама много често няма какво
именно. Тъкмо бях почнал да пише по темата и зила ме изпревари.
Полова и възрастова структура на населението. Малко от първото и повечко от второто.
А не знам как се отнасят към вноса на рускини и украинки в Китай :mrgreen:
внос на украйнки не знам как е в Чайна, обаче за рускини имало търсене, а и предлагане.
има разни филмчета по нета, къде в Сибир или там на Изток в РФ престига китайска фирма, които обикновено се занимават с изкупуване на суровини - дърва и прочие. там освен че правят поголовна сеч и всичко товарят на вагони и заминава за Чайна, обикновено след някои и друг месец стават и като феодали. те са почти единствените които осигуряват пари за заплати извън администрацията и освен с вагони с дървесина, всеки дошъл китаец си вземал и булка от местните. които пък булки нямали нищо против.
търсене има, предлагане - също.
Image Image
MAD SCORPI

Post by MAD SCORPI »

ПОПЕ, във Волчанск чета са Азовци..... оооооох на батя, този път няма да има плен, автобус, топла вода, при мама и при тате, почивка и пак ???
Този път нали знаеш какво се случва с всеки азовец.... :popa: :popa: :popa:
Post Reply