ЕКТ 2025-26

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
Post Reply
User avatar
Паниковски
Posts: 12774
Joined: 29 Nov 2015 18:09
Location: с. Г.

Re: ЕКТ 2025-26

Post by Паниковски »

:shock: :shock: :facepalm: :facepalm: :bottom: :oops:
Отбори извън тройката не коментирам
RONALDINHO GAUCHO
Posts: 5323
Joined: 29 Nov 2015 16:03

Re: ЕКТ 2025-26

Post by RONALDINHO GAUCHO »

Паниковски wrote: 28 Aug 2025 20:33 Да пожелая успех на говедцата :good:
Веднага им потръгна! :mrgreen:
User avatar
Suomi
Posts: 5006
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: ЕКТ 2025-26

Post by Suomi »

Image
Много по-лесна програма от миналата година. ПСЖ пък пак с много тежка.
User avatar
Suomi
Posts: 5006
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: ЕКТ 2025-26

Post by Suomi »

RONALDINHO GAUCHO wrote: 28 Aug 2025 20:27
Барселона: ПСЖ (д), Челси (г), Айнтрахт Франкфурт (д), Брюж (г), Олимпиакос (д), Славия Прага (г), Копенхаген (д), Нюкасъл (г)
Кофти, че с Чукотка и Нюкясъл сме гости, ама пълно щастие нЕма. :mrgreen:
Даже две гостувания на Албиона са ви спретнали. :good:
User avatar
Suomi
Posts: 5006
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: ЕКТ 2025-26

Post by Suomi »

Image
Две гостувания в Шотландия! :?
Коварни съперници, но не би трябвало да имаме проблеми.
User avatar
Suomi
Posts: 5006
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: ЕКТ 2025-26

Post by Suomi »

Image
Беше ясно че ще е много тежко. Дано вземат победа и/или равен поне да не са капо. :oops:
User avatar
Suomi
Posts: 5006
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: ЕКТ 2025-26

Post by Suomi »

Тройна ШЛ тази седмица.
Image
Днеска съм на Ливера, но и Байерн-Челси и ПСЖ-Аталанта си заслужават.
User avatar
Suomi
Posts: 5006
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: ЕКТ 2025-26

Post by Suomi »


Също като Варди - няма невъзможни неща! :headbang:
User avatar
Suomi
Posts: 5006
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: ЕКТ 2025-26

Post by Suomi »

Image
:headbang: :123:
User avatar
Suomi
Posts: 5006
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: ЕКТ 2025-26

Post by Suomi »

Image
Post Reply