ЕКТ 2025-26
- Паниковски
- Posts: 12774
- Joined: 29 Nov 2015 18:09
- Location: с. Г.
-
RONALDINHO GAUCHO
- Posts: 5323
- Joined: 29 Nov 2015 16:03
Re: ЕКТ 2025-26
Веднага им потръгна!
Re: ЕКТ 2025-26
Много по-лесна програма от миналата година. ПСЖ пък пак с много тежка.
Re: ЕКТ 2025-26
Даже две гостувания на Албиона са ви спретнали.RONALDINHO GAUCHO wrote: ↑28 Aug 2025 20:27Кофти, че с Чукотка и Нюкясъл сме гости, ама пълно щастие нЕма.Барселона: ПСЖ (д), Челси (г), Айнтрахт Франкфурт (д), Брюж (г), Олимпиакос (д), Славия Прага (г), Копенхаген (д), Нюкасъл (г)![]()
Re: ЕКТ 2025-26
Две гостувания в Шотландия!
Коварни съперници, но не би трябвало да имаме проблеми.
Re: ЕКТ 2025-26
Беше ясно че ще е много тежко. Дано вземат победа и/или равен поне да не са капо.
Re: ЕКТ 2025-26
Тройна ШЛ тази седмица.

Днеска съм на Ливера, но и Байерн-Челси и ПСЖ-Аталанта си заслужават.
Днеска съм на Ливера, но и Байерн-Челси и ПСЖ-Аталанта си заслужават.
Re: ЕКТ 2025-26
Също като Варди - няма невъзможни неща!