ЕКТ 2025-26

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
User avatar
Suomi
Posts: 5006
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: ЕКТ 2025-26

Post by Suomi »

Още е рано, но ето нещо за следващия сезон:
Image
Освен Левски новаци са Тюн и Мялби.
User avatar
Suomi
Posts: 5006
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: ЕКТ 2025-26

Post by Suomi »

Премазахме турците без проблеми. Слот се барикадира за още един месец. :roll:
Нюкасъл се държаха до едно време, ама после рухнаха.
Image
Малко или много най-очаквания сценарий до момента.
User avatar
Suomi
Posts: 5006
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: ЕКТ 2025-26

Post by Suomi »

Image
Рома изхвърчаха след голяма драма. Цял сезон сме без нападение, но снощи отпаднахме заради слаба игра в защита. Един от малкото слаби мачове на Ндика.
User avatar
Suomi
Posts: 5006
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: ЕКТ 2025-26

Post by Suomi »

Image
User avatar
Suomi
Posts: 5006
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: ЕКТ 2025-26

Post by Suomi »

Image
Палас трудно победиха в Кипър и сега се очертава много интересен сблъсък с Фиорентина. :headbang:
User avatar
Suomi
Posts: 5006
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: ЕКТ 2025-26

Post by Suomi »

Страхотен мач между Байерн и Реал снощи! :123:
Два-три пъти обръщах на Арсенал и всеки път техен играч лежеше на терена. :gacho:
Отвратителен отбор. :twisted:
User avatar
Suomi
Posts: 5006
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: ЕКТ 2025-26

Post by Suomi »

Стахотен мач снощи! :levitation:
Image
За това говорим, не за дълги тъчове и безброй ъглови. :bii-chrobata: :oops:
User avatar
Suomi
Posts: 5006
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: ЕКТ 2025-26

Post by Suomi »

Image
Райо и Страсбург направиха здрав мач. Палас с гол в първата минута и вземат важна преднина.
User avatar
Suomi
Posts: 5006
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: ЕКТ 2025-26

Post by Suomi »

Image
Форест излъгаха Вила в здрав мач. :headbang:
Брага с щастлива победа вкрая.
User avatar
Suomi
Posts: 5006
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: ЕКТ 2025-26

Post by Suomi »

Честито на Пончо и Вила!
Image
На това се казва наставник на статичните положения - не като кеча на Арсенал. :ugly004:
Браво - и трите гола си бяха страхотно изработени и много красиви. :yes:
Post Reply