Премиърлийг 2025-26

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
Dinko
Posts: 13296
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: Премиърлийг 2025-26

Post by Dinko »

да отблежим:
07:50 Ливърпул преотстъпи Костас Цимикас в Рома
Dinko
Posts: 13296
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: Премиърлийг 2025-26

Post by Dinko »

09:55 Донарума изглежда сигурен за Манчестър Сити
09:50 Тотнъм е проявил интерес към Рандал Коло Муани
09:45 Съндърланд купува нападателя Браян Броби от Аякс
09:42 Манчестър Юн и Бетис се договориха за Антони
09:30 Вратарят Едерсон напуска Манчестър Сити в посока Фенербахче
09:25 Емилиано Мартинес е информирал Астън Вила, че иска трансфер в Манчестър Юн
09:00 Арсенал взима Пиеро Инкапие от Леверкузен
Dinko
Posts: 13296
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: Премиърлийг 2025-26

Post by Dinko »

11:00 Кристъл Палас договори наем на защитника Игор от Брайтън, което може да улесни отиването на Геи в Ливърпул
:idea:
User avatar
norm
Posts: 16834
Joined: 30 Nov 2015 02:19

Re: Премиърлийг 2025-26

Post by norm »

наш динко е заеб*л службата :lupi:

"Morning, everybody!"
"Beer, Mr. Peterson?"
"Little early in the day isn't it, Woody?"
"Little early for a beer?"
"No, for stupid questions."
User avatar
norm
Posts: 16834
Joined: 30 Nov 2015 02:19

Re: Премиърлийг 2025-26

Post by norm »



пончо да почерпи :good:
"Morning, everybody!"
"Beer, Mr. Peterson?"
"Little early in the day isn't it, Woody?"
"Little early for a beer?"
"No, for stupid questions."
User avatar
Suomi
Posts: 5014
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: Премиърлийг 2025-26

Post by Suomi »

Браво на групата тука, че е в час с времето! :yes:
Взехме Исак и Гуехи в крайна сметка, такава драма като за Исак не помня да е имало скоро. :oops:
Харви очаквано напуска, дано да го пускат във Вила.
User avatar
Suomi
Posts: 5014
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: Премиърлийг 2025-26

Post by Suomi »

Dinko wrote: 01 Sep 2025 10:10 да отблежим:
07:50 Ливърпул преотстъпи Костас Цимикас в Рома
Или спокойно мога да кажа, че гръцкия скаузър остава при нас! :P :wellin:
User avatar
Suomi
Posts: 5014
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: Премиърлийг 2025-26

Post by Suomi »

Сигурно сте го пускали този гол в дневните, но тази тема не може да мине без гола на Дом:

Много равностоен мач, където разликата я прави само гения на някой. :levitation: :123:
User avatar
norm
Posts: 16834
Joined: 30 Nov 2015 02:19

Re: Премиърлийг 2025-26

Post by norm »

скаузър от малък :42:

"Morning, everybody!"
"Beer, Mr. Peterson?"
"Little early in the day isn't it, Woody?"
"Little early for a beer?"
"No, for stupid questions."
Dinko
Posts: 13296
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: Премиърлийг 2025-26

Post by Dinko »

norm wrote: 01 Sep 2025 17:29 наш динко е заеб*л службата :lupi:

артик,
то не става само с твиткания :gacho:
Post Reply