Премиърлийг 2025-26

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
User avatar
norm
Posts: 16834
Joined: 30 Nov 2015 02:19

Re: Премиърлийг 2025-26

Post by norm »

съгласен съм, че критериите за фал в наказателното поле трябва да са еднакви, но също така съм съвсем наясно, че това е твърде трудна задача със или без вар :good: преди да я имаше системата имаше далеч повече неправилни отсъждания, очевидни засади и т.н.
не съм гледал всички мачове на арсенал, да, чел съм, че са доста агресивни в наказателното поле и създават голяма суматоха, но не знам дали всичките им маймунжилъци са минали или не :gacho: снощи голът изглеждаше правилно отменен - а, относно минали отсъждания в подобни ситуации си важи приказката битият - бит, еб*ният - еб*н :oops: :mrgreen:

п.с. лично се надявам да разкарате слот, може и да греша, но този сезон сте ужасни за гледане и не мисля, че той е осмислил факта, че вината за това е изцяло негова :gacho:
"Morning, everybody!"
"Beer, Mr. Peterson?"
"Little early in the day isn't it, Woody?"
"Little early for a beer?"
"No, for stupid questions."
User avatar
Suomi
Posts: 5014
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: Премиърлийг 2025-26

Post by Suomi »

Е, то точно играта е ужасяващата причина. :gacho:
Никой не иска да бием всеки мач, но той прави едно и също всеки път. Бавно изнасяне, никаква преса, неадекватни смени, никакъв живец във футболистите - това всичко е в неговата градина. Отделно е арогантен като цяло и нападателен спрямо играчите си и ги хвърля под автобуса всеки път. :nono:
Много са причините и червените флагове, но явно шефовете не го виждат. :facepalm: Или не искат.
User avatar
Suomi
Posts: 5014
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: Премиърлийг 2025-26

Post by Suomi »

Хайде и тука:

Не знам дали взе правилния избор, но времето ще покаже. Челси е месомелачка за наставници, но явно не го е страх да рискува.
Ливърпул пак остава на дневен ред, някой ден кой знае?
Прави впечатление също, че само 4 годишен договор - ще се научат полека-лека. :oops:
User avatar
Suomi
Posts: 5014
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: Премиърлийг 2025-26

Post by Suomi »

Мо с последен опит да смени болди.

Доста хора има зад гърба си. С липса "блестят" ВВД, Коди и Али. :roll:
С Брентфорд ще бъде буря от емоции! Но не на терена естествено. :nuts: :bottom:
User avatar
norm
Posts: 16834
Joined: 30 Nov 2015 02:19

Re: Премиърлийг 2025-26

Post by norm »



:42:

п.с. беше най-добрият ви играч този сезон :wellin:
"Morning, everybody!"
"Beer, Mr. Peterson?"
"Little early in the day isn't it, Woody?"
"Little early for a beer?"
"No, for stupid questions."
User avatar
Suomi
Posts: 5014
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: Премиърлийг 2025-26

Post by Suomi »

Играчите нарочно играят против Слот и то от доста време.
Тука просто беше прекалено явно... :oops:
User avatar
Suomi
Posts: 5014
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: Премиърлийг 2025-26

Post by Suomi »

Без Коди - той толкова си може. :mrgreen:
А Киеза как покри двама играчи за следващия гол? :oops: :popa:
User avatar
Suomi
Posts: 5014
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: Премиърлийг 2025-26

Post by Suomi »


:nuts: :ugly004: :gacho:
User avatar
Suomi
Posts: 5014
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: Премиърлийг 2025-26

Post by Suomi »

Хъл се класираха за Премиърлйг след гол на МакБърни в продължението! Робо дали няма да завърши там?
А иначе Боро написха историята:
Image
Две загуби в плейофи. :gacho:
User avatar
norm
Posts: 16834
Joined: 30 Nov 2015 02:19

Re: Премиърлийг 2025-26

Post by norm »



ако ираола ги поеме може ще живнат през новия сезон :suspicious:
"Morning, everybody!"
"Beer, Mr. Peterson?"
"Little early in the day isn't it, Woody?"
"Little early for a beer?"
"No, for stupid questions."
Post Reply