съгласен съм, че критериите за фал в наказателното поле трябва да са еднакви, но също така съм съвсем наясно, че това е твърде трудна задача със или без вар

преди да я имаше системата имаше далеч повече неправилни отсъждания, очевидни засади и т.н.
не съм гледал всички мачове на арсенал, да, чел съм, че са доста агресивни в наказателното поле и създават голяма суматоха, но не знам дали всичките им маймунжилъци са минали или не

снощи голът изглеждаше правилно отменен - а, относно минали отсъждания в подобни ситуации си важи приказката битият - бит, еб*ният - еб*н
п.с. лично се надявам да разкарате слот, може и да греша, но този сезон сте ужасни за гледане и не мисля, че той е осмислил факта, че вината за това е изцяло негова
