Премиърлийг 2025-26

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
Dinko
Posts: 13296
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: Премиърлийг 2025-26

Post by Dinko »

Същевременно трансферът на Марк Гуехи в Ливърпул в последния ден на трансферния прозорец пропадна, след като Кристъл Палас не успя да намери заместник за централния защитник.
Dinko
Posts: 13296
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: Премиърлийг 2025-26

Post by Dinko »

Image
User avatar
Suomi
Posts: 5014
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: Премиърлийг 2025-26

Post by Suomi »

Dinko wrote: 02 Sep 2025 07:47
Същевременно трансферът на Марк Гуехи в Ливърпул в последния ден на трансферния прозорец пропадна, след като Кристъл Палас не успя да намери заместник за централния защитник.
Жалко, трябваше ни. Зимата по-евтино или лятото без пари.
ВВД, Конате, Гомез, Грав, Леони, Ендо са вариантите. Трябва да видим италянчето в турнирите как е.
Dinko
Posts: 13296
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: Премиърлийг 2025-26

Post by Dinko »

Suomi wrote: 04 Sep 2025 18:53
Dinko wrote: 02 Sep 2025 07:47
Същевременно трансферът на Марк Гуехи в Ливърпул в последния ден на трансферния прозорец пропадна, след като Кристъл Палас не успя да намери заместник за централния защитник.
Жалко, трябваше ни. Зимата по-евтино или лятото без пари.
ВВД, Конате, Гомез, Грав, Леони, Ендо са вариантите. Трябва да видим италянчето в турнирите как е.
то до зимния прозорец ще е голямата мелачка - лига, ЕКТ, турнири за купи ...
User avatar
Suomi
Posts: 5014
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: Премиърлийг 2025-26

Post by Suomi »

Dinko wrote: 05 Sep 2025 07:51
Suomi wrote: 04 Sep 2025 18:53
Dinko wrote: 02 Sep 2025 07:47
Жалко, трябваше ни. Зимата по-евтино или лятото без пари.
ВВД, Конате, Гомез, Грав, Леони, Ендо са вариантите. Трябва да видим италянчето в турнирите как е.
то до зимния прозорец ще е голямата мелачка - лига, ЕКТ, турнири за купи ...
За Карабао ще играе втория отбор, който е доста силен между другото. Трябва да даваме почивка на титулярите, за да не стане спада февруари-април като миналата година.
Много жалко, че Киеза не попадна в отбора за ШЛ. :o Там според мен също трябва да се ротира. :roll:
Dinko
Posts: 13296
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: Премиърлийг 2025-26

Post by Dinko »

Манчестър Сити официално представи Донарума

Image

тъкмо за дербито
Dinko
Posts: 13296
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: Премиърлийг 2025-26

Post by Dinko »

когато с новия си отбор подписваш в Музея на цигулките:

Image

Image
User avatar
Suomi
Posts: 5014
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: Премиърлийг 2025-26

Post by Suomi »

Image
User avatar
Suomi
Posts: 5014
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: Премиърлийг 2025-26

Post by Suomi »

Да отбележим и една от най-тъжните новини от седмицата:

Вече няма да има толкова фън. :gacho:
User avatar
Suomi
Posts: 5014
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: Премиърлийг 2025-26

Post by Suomi »

Image
Тази седмица доста интересни мачове. :yes:
Post Reply