22.07.2025 - Вторник

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
Dinko
Posts: 13296
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: 22.07.2025 - Вторник

Post by Dinko »

Image
User avatar
Дедо Ильо
Posts: 21142
Joined: 08 Dec 2015 13:34

Re: 22.07.2025 - Вторник

Post by Дедо Ильо »

MAD SCORPI wrote: 22 Jul 2025 12:11 ЦУРА игра ли в ШЛ ??? :prase-mikre:
Полуфинал.
User avatar
Дедо Ильо
Posts: 21142
Joined: 08 Dec 2015 13:34

Re: 22.07.2025 - Вторник

Post by Дедо Ильо »

Dinko wrote: 22 Jul 2025 12:13
MAD SCORPI wrote: 22 Jul 2025 11:37
Дедо Ильо wrote: 22 Jul 2025 10:37
САЩ разрешиха на България да взима заеми и да им плати $620 млн.
Само не ми казвай, че това ще ни пази от Кинжали, Орешници, Сармати, Х, У и т.н. управляеми боНби, че дори и от най-скапания Шахед...
Освен това истината е, че не ние ги искаме, а ни казват купете ги и ги сложете за да угодите на нашия интерес.
не, няма да ни пази от Кинжали, Орешници, Сармати, Х, У и т.н. управляеми боНби, че дори и от най-скапания Шахед :nargile:
Тогава за какво даваме милиарди които ще плащат децата ни? :nargile:
Mad Viking
Posts: 5063
Joined: 02 May 2024 14:47

МРЪСНИ ШИБАНИ ГОВЕДА ,ИЗМЕТ КОМУНИСТИЧЕСКА СКАПАНА , ЖАЛКА ПОДЧОВЕКА СМРАД - ВСИЧКИ ПРИ ГУНДИТО И ШИБАНЯЦИТЕ СЛАВКОВИ

Post by Mad Viking »

Баща му - Иван Славков - наричан Батето, е спортен деец, директор на Българската телевизия от 1972 до 1982 г. :facepalm: :x :x :x :x

. От 1967 до 1969 г. работи като журналист в икономическия отдел на вестник „Труд“ и в „Работническо дело“. Славков, според Димитър Иванов, е бил „офицер на прикритие“ (майор) към Първо главно управление на ДС.



В края на 1970-те години е ръководител в ПФК „Левски“, София.
:x :x :x

От 1982 г. е председател на Българския олимпийски комитет (БОК). През 1987 г. става пожизнен член на Международния олимпийски комитет (МОК). В разни периоди е бил член на комисии на МОК – за радио и телевизия, за нови източници на финансиране, по олимпийска солидарност, апартейд и олимпизъм. Заместник-председател е на Организационния комитет на кандидатурите на София за домакин на зимни олимпийски игри – през 1992 и 1994 г. :facepalm: :facepalm: :x :x :x :x



В края на 80-те години Държавна сигурност разследва Славков за злоупотреби със средства предназначени за олимпийската кандидатура на София. В началото на 90-те години той е обвинен по този случай, както и за незаконно притежаване на оръжие, :idea: ;) но е оправдан в съда.


През 2001 г. създава партия „Напред, България“ по аналогия с партията на Силвио Берлускони „Форца Италия“, която обаче не успява да премине 4-процентната бариера и да влезе в Народното събрание. :ugly004: :ugly004: :hjtwofinger: :hjtwofinger: :hjtwofinger: :hjtwofinger:


Славков получава скандална световна известност, след като скрита камера на телевизия Би Би Си (BBC) го заснема през 2004 г. заедно със сърбина Горан Такач в софийския хотел „Радисън“ по време на преговори с фиктивни лобисти, представящи се за бизнесмени от измислената компания „Ню Лондон Венчърс“, за осигуряване гласове на членове на МОК за кандидатурата на Лондон за Олимпиадата през 2012 г. Записът е излъчен на 4 август, 21 ч. английско време в предаването „Панорама“ на BBC, във филма „Да купиш игрите“. :bottom: :bottom: :bottom: :x :x :x :x :x
кур за левски оле :fcska: 🔴 FORZA MAGICO MILAN
User avatar
Дедо Ильо
Posts: 21142
Joined: 08 Dec 2015 13:34

Re: 22.07.2025 - Вторник

Post by Дедо Ильо »

При двойното изписване на цените дали има значение дали лева е отгоре или еврото?
User avatar
Дедо Ильо
Posts: 21142
Joined: 08 Dec 2015 13:34

Re: 22.07.2025 - Вторник

Post by Дедо Ильо »

Кауфланд
Image

Лидл
Image

В Кауфланд двама пенсионери се бяха заблудили. Обикновено човек гледа от горе надолу.
И лева все още е действаща валута. Може да е законно, бах ли го, но най-малко е търговски трик в Кауфланд.
Dinko
Posts: 13296
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: 22.07.2025 - Вторник

Post by Dinko »

Дедо Ильо wrote: 22 Jul 2025 14:29
Dinko wrote: 22 Jul 2025 12:13
MAD SCORPI wrote: 22 Jul 2025 11:37

Само не ми казвай, че това ще ни пази от Кинжали, Орешници, Сармати, Х, У и т.н. управляеми боНби, че дори и от най-скапания Шахед...
Освен това истината е, че не ние ги искаме, а ни казват купете ги и ги сложете за да угодите на нашия интерес.
не, няма да ни пази от Кинжали, Орешници, Сармати, Х, У и т.н. управляеми боНби, че дори и от най-скапания Шахед :nargile:
Тогава за какво даваме милиарди които ще плащат децата ни? :nargile:
въпросната система е coastal defence system, демек брегова защитна система или противокорабен ракетен комплекс. против кораби, не по Шахеди .
User avatar
Дедо Ильо
Posts: 21142
Joined: 08 Dec 2015 13:34

Re: 22.07.2025 - Вторник

Post by Дедо Ильо »

Dinko wrote: 22 Jul 2025 14:56
Дедо Ильо wrote: 22 Jul 2025 14:29
Dinko wrote: 22 Jul 2025 12:13

не, няма да ни пази от Кинжали, Орешници, Сармати, Х, У и т.н. управляеми боНби, че дори и от най-скапания Шахед :nargile:
Тогава за какво даваме милиарди които ще плащат децата ни? :nargile:
въпросната система е coastal defence system, демек брегова защитна система или противокорабен ракетен комплекс. против кораби, не по Шахеди .
Доста надскочихме изискваните проценти. Ефки, страйкъри, противокорабни. Общи пари за купвеане индулгенция на някои хора лесно се дават. Какво пък, те няма да плащат. Следващите поколения ще сторят това.
User avatar
Паниковски
Posts: 12800
Joined: 29 Nov 2015 18:09
Location: с. Г.

Re: 22.07.2025 - Вторник

Post by Паниковски »

жега днеска :roll: :roll:
Отбори извън тройката не коментирам
RONALDINHO GAUCHO
Posts: 5330
Joined: 29 Nov 2015 16:03

Re: 22.07.2025 - Вторник

Post by RONALDINHO GAUCHO »

Паниковски wrote: 22 Jul 2025 15:41 жега днеска :roll: :roll:
Не думай! :nuts: :nuts: :nuts:
Post Reply