01.08.2025 - Петък

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
Dinko
Posts: 13296
Joined: 01 Dec 2015 11:40

01.08.2025 - Петък

Post by Dinko »

добро утро :)
MAD SCORPI
Posts: 13322
Joined: 06 Aug 2022 09:40

Re: 01.08.2025 - Петък

Post by MAD SCORPI »

Прибрах се вкъщи преди края на редовното време. После гледах до гола на Брага. Мисля, че футболистите на Левски в минутите, които гледах стояха доста добре, но великолепния гол свърши своята работа. Имаха после едно две положения но Фортуна награждава силните.

Сега мисля ще играем с някакви азери, отново гости на реванша в Баку. Трети противник и трети път гости на ревашнша. Предполагам се дължи на кофти коефициент. Сега видях, че Арда са победили ХЕК, ХАК или там както се наричат. Браво. Черно море катастрофирали в Истанбул. Ами с този чепат стил футбол който прилагат тук, май не върви в Европа.

Хубав ден !

П'С: този ресторант само е минал покрай гръцките. Не струва (Псари - бившия Астор).
User avatar
DonBasilio
Posts: 13322
Joined: 30 Nov 2015 09:18

Re: 01.08.2025 - Петък

Post by DonBasilio »

Добро утро
Image Image
User avatar
DonBasilio
Posts: 13322
Joined: 30 Nov 2015 09:18

Re: 01.08.2025 - Петък

Post by DonBasilio »

Жалко за отпадането, но и овации за играта и треньора!
Image Image
User avatar
zilot
Posts: 4297
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: 01.08.2025 - Петък

Post by zilot »

DonBasilio wrote: 01 Aug 2025 09:16 Жалко за отпадането, но и овации за играта и треньора!
4 мача, два от които с продължения и 0 гола, браво :mrgreen:
Image
User avatar
Паниковски
Posts: 12774
Joined: 29 Nov 2015 18:09
Location: с. Г.

Re: 01.08.2025 - Петък

Post by Паниковски »

zilot wrote: 01 Aug 2025 09:33
DonBasilio wrote: 01 Aug 2025 09:16 Жалко за отпадането, но и овации за играта и треньора!
4 мача, два от които с продължения и 0 гола, браво :mrgreen:
:mrgreen:
Отбори извън тройката не коментирам
User avatar
Дедо Ильо
Posts: 21109
Joined: 08 Dec 2015 13:34

Re: 01.08.2025 - Петък

Post by Дедо Ильо »

Добро утро!
И да е спорен деня едно КУРЗАЛЕСКИ!
User avatar
Паниковски
Posts: 12774
Joined: 29 Nov 2015 18:09
Location: с. Г.

Re: 01.08.2025 - Петък

Post by Паниковски »

Добро утро де :shinner:

Подуенските джедаи добутаха говедцата до продължения :dummy:
Отбори извън тройката не коментирам
MAD SCORPI
Posts: 13322
Joined: 06 Aug 2022 09:40

Re: 01.08.2025 - Петък

Post by MAD SCORPI »

Е, за съжаление не сме Лудогорец. Скромни възможности, скромни постижения...Поне чета, че сме играли доста добре срещу Брага (аз гледах малко).

Предполагам, че до есента ще привлечем поне един умеещ да реализира положения футболист - нападател. Това е голям проблем в момента. Както писах и преди проблемът на Сангаре е, че трябва да се бори с физичните закони. Има умения, но физиката няма как да пребори. Много говорят за това момче Рупанов, но според мен не е нищо особено.
User avatar
norm
Posts: 16814
Joined: 30 Nov 2015 02:19

Re: 01.08.2025 - Петък

Post by norm »

дубрутру :mrgreen:
MAD SCORPI wrote: 01 Aug 2025 09:58 Е, за съжаление не сме Лудогорец. Скромни възможности, скромни постижения...Поне чета, че сме играли доста добре срещу Брага (аз гледах малко).

Предполагам, че до есента ще привлечем поне един умеещ да реализира положения футболист - нападател. Това е голям проблем в момента. Както писах и преди проблемът на Сангаре е, че трябва да се бори с физичните закони. Има умения, но физиката няма как да пребори. Много говорят за това момче Рупанов, но според мен не е нищо особено.
е па вие имахте един и го изгонихте преди началото на сезона оти нспп си е проста п**ка, сега он ритка немил-недраг из поднебесния мордор :gacho:
"Morning, everybody!"
"Beer, Mr. Peterson?"
"Little early in the day isn't it, Woody?"
"Little early for a beer?"
"No, for stupid questions."
Post Reply