01.08.2025 - Петък

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
User avatar
norm
Posts: 16831
Joined: 30 Nov 2015 02:19

Re: 01.08.2025 - Петък

Post by norm »

инак сите шапки долу пред АРДА :bow: а попЪ да пада на колене и да целува нозе :bottom:
ако не ще, ега гледа мачлетата на дъртио в евротурнирите :245: :hjtwofinger:
"Morning, everybody!"
"Beer, Mr. Peterson?"
"Little early in the day isn't it, Woody?"
"Little early for a beer?"
"No, for stupid questions."
User avatar
norm
Posts: 16831
Joined: 30 Nov 2015 02:19

Re: 01.08.2025 - Петък

Post by norm »

Омбудсманът Велислава Делчева в първото си телевизионно интервю, заяви, че тази длъжност няма място в домовата книга, както и в личен план отказ от възможна премиерска роля.
:facepalm:
"Morning, everybody!"
"Beer, Mr. Peterson?"
"Little early in the day isn't it, Woody?"
"Little early for a beer?"
"No, for stupid questions."
Dinko
Posts: 13296
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: 01.08.2025 - Петък

Post by Dinko »

днес нашия тайвански приятел ли черпи? на него да пращаме сметката, нали така? :roll:
User avatar
Паниковски
Posts: 12800
Joined: 29 Nov 2015 18:09
Location: с. Г.

Re: 01.08.2025 - Петък

Post by Паниковски »

Хелика ще я осребри, пък те после по кокорчова линия ще се оправят :shinner:
Отбори извън тройката не коментирам
User avatar
DonBasilio
Posts: 13344
Joined: 30 Nov 2015 09:18

Re: 01.08.2025 - Петък

Post by DonBasilio »

zilot wrote: 01 Aug 2025 09:33
DonBasilio wrote: 01 Aug 2025 09:16 Жалко за отпадането, но и овации за играта и треньора!
4 мача, два от които с продължения и 0 гола, браво :mrgreen:
Сангарето 3 пъти да ви прониже, както 117та мин. в Унгария, а ти както искаш си ги брой :facepalm:

Завистта и злобата мътят преценката ти. Както обикновено!
Image Image
MAD SCORPI
Posts: 13328
Joined: 06 Aug 2022 09:40

Re: 01.08.2025 - Петък

Post by MAD SCORPI »

Батко е ларж. Два пъти си плаща връчен електронен фиш... :yes:
Да им еБа и системата за сигурно електронно връчване... дори и при първото плащане да има установена грешка, да се обадят.... лешпери. Сега им пратих депеша в еговърмънт да го духат :mrgreen:

Ама нали съм ларж... дреме ми за некви си 70 лева...
User avatar
zilot
Posts: 4298
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: 01.08.2025 - Петък

Post by zilot »

DonBasilio wrote: 01 Aug 2025 11:17
zilot wrote: 01 Aug 2025 09:33
DonBasilio wrote: 01 Aug 2025 09:16 Жалко за отпадането, но и овации за играта и треньора!
4 мача, два от които с продължения и 0 гола, браво :mrgreen:
Сангарето 3 пъти да ви прониже, както 117та мин. в Унгария, а ти както искаш си ги брой :facepalm:

Завистта и злобата мътят преценката ти. Както обикновено!
когато цифрите говорят, боговете мълчат :idea:
Image
User avatar
zilot
Posts: 4298
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: 01.08.2025 - Петък

Post by zilot »

MAD SCORPI wrote: 01 Aug 2025 11:41 Батко е ларж. Два пъти си плаща връчен електронен фиш... :yes:
Да им еБа и системата за сигурно електронно връчване... дори и при първото плащане да има установена грешка, да се обадят.... лешпери. Сега им пратих депеша в еговърмънт да го духат :mrgreen:

Ама нали съм ларж... дреме ми за некви си 70 лева...
третия път ще е като го пратят за събиране при нас :mrgreen:
Image
helic
Posts: 14789
Joined: 29 Nov 2015 19:43

Re: 01.08.2025 - Петък

Post by helic »

zilot wrote: 01 Aug 2025 11:57
DonBasilio wrote: 01 Aug 2025 11:17
zilot wrote: 01 Aug 2025 09:33

4 мача, два от които с продължения и 0 гола, браво :mrgreen:
Сангарето 3 пъти да ви прониже, както 117та мин. в Унгария, а ти както искаш си ги брой :facepalm:

Завистта и злобата мътят преценката ти. Както обикновено!
когато цифрите говорят, боговете мълчат :idea:
те цифрите сочат и че не сме получили гол в редовното време :bii-chrobata: :bii-chrobata: :bii-chrobata:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.


Image
Dinko
Posts: 13296
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: 01.08.2025 - Петък

Post by Dinko »

Image

:oops: :oops: :oops: :P :P :P
Post Reply