ако не ще, ега гледа мачлетата на дъртио в евротурнирите
01.08.2025 - Петък
Re: 01.08.2025 - Петък
инак сите шапки долу пред АРДА
а попЪ да пада на колене и да целува нозе
ако не ще, ега гледа мачлетата на дъртио в евротурнирите

ако не ще, ега гледа мачлетата на дъртио в евротурнирите
"Morning, everybody!"
"Beer, Mr. Peterson?"
"Little early in the day isn't it, Woody?"
"Little early for a beer?"
"No, for stupid questions."
"Beer, Mr. Peterson?"
"Little early in the day isn't it, Woody?"
"Little early for a beer?"
"No, for stupid questions."
Re: 01.08.2025 - Петък
Омбудсманът Велислава Делчева в първото си телевизионно интервю, заяви, че тази длъжност няма място в домовата книга, както и в личен план отказ от възможна премиерска роля.
"Morning, everybody!"
"Beer, Mr. Peterson?"
"Little early in the day isn't it, Woody?"
"Little early for a beer?"
"No, for stupid questions."
"Beer, Mr. Peterson?"
"Little early in the day isn't it, Woody?"
"Little early for a beer?"
"No, for stupid questions."
Re: 01.08.2025 - Петък
днес нашия тайвански приятел ли черпи? на него да пращаме сметката, нали така? 
- Паниковски
- Posts: 12800
- Joined: 29 Nov 2015 18:09
- Location: с. Г.
Re: 01.08.2025 - Петък
Хелика ще я осребри, пък те после по кокорчова линия ще се оправят 
Отбори извън тройката не коментирам
- DonBasilio
- Posts: 13344
- Joined: 30 Nov 2015 09:18
Re: 01.08.2025 - Петък
Сангарето 3 пъти да ви прониже, както 117та мин. в Унгария, а ти както искаш си ги брой
Завистта и злобата мътят преценката ти. Както обикновено!

-
MAD SCORPI
- Posts: 13328
- Joined: 06 Aug 2022 09:40
Re: 01.08.2025 - Петък
Батко е ларж. Два пъти си плаща връчен електронен фиш...
Да им еБа и системата за сигурно електронно връчване... дори и при първото плащане да има установена грешка, да се обадят.... лешпери. Сега им пратих депеша в еговърмънт да го духат
Ама нали съм ларж... дреме ми за некви си 70 лева...
Да им еБа и системата за сигурно електронно връчване... дори и при първото плащане да има установена грешка, да се обадят.... лешпери. Сега им пратих депеша в еговърмънт да го духат
Ама нали съм ларж... дреме ми за некви си 70 лева...
Re: 01.08.2025 - Петък
когато цифрите говорят, боговете мълчатDonBasilio wrote: ↑01 Aug 2025 11:17Сангарето 3 пъти да ви прониже, както 117та мин. в Унгария, а ти както искаш си ги брой![]()
Завистта и злобата мътят преценката ти. Както обикновено!

Re: 01.08.2025 - Петък
третия път ще е като го пратят за събиране при насMAD SCORPI wrote: ↑01 Aug 2025 11:41 Батко е ларж. Два пъти си плаща връчен електронен фиш...![]()
Да им еБа и системата за сигурно електронно връчване... дори и при първото плащане да има установена грешка, да се обадят.... лешпери. Сега им пратих депеша в еговърмънт да го духат![]()
Ама нали съм ларж... дреме ми за некви си 70 лева...

Re: 01.08.2025 - Петък
те цифрите сочат и че не сме получили гол в редовното времеzilot wrote: ↑01 Aug 2025 11:57когато цифрите говорят, боговете мълчатDonBasilio wrote: ↑01 Aug 2025 11:17Сангарето 3 пъти да ви прониже, както 117та мин. в Унгария, а ти както искаш си ги брой![]()
Завистта и злобата мътят преценката ти. Както обикновено!![]()
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА
4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

