НБА 2018-19

User avatar
zilot
Posts: 2800
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: НБА 2018-19

Post by zilot »

Ае Клипърс избиха рибата, очаквано взита Кауай и покрей него трейд на Пол Дожрд срещу Галинари и Сашо и много пикове. Много интересно какво ще правят с Хъркълс, който е подобно крило на двата Ол-Стара :roll: дали няма да търсят трейд за играч на 2 или 4/5, а според мен имат и пари за още един голям играч :roll: особено при тия смешни договори които подписват високите играчи :roll:
За някакви прогнози е много, много рано да се пише :roll: общо взето единствената която смея да направя, е че всички отбори до нова година ще изхраждат химия и след това някъде към февруари ще се загатне на какво са способни, вероятно ще се получи така, че някой докато изградят химията може и да не успеят после да наваксат за да влязат в ПО, особено на Запад
Лейкърс определено го закъсаха имат двама супер играчи, но това да дадеш на Дени Грийн 15 мил/г за две години, ае няма нужда, подписват и Джавей :mrgreen:
За нашите, ами аз съм сравнително доволен, от към играчи, за треньора съм казал и преди, че за мен Кокошков беше точния човек, успех на Монти за разлика от предшествениците си има балансиран отбор и целта трябва да е само една влизане в ПО, за мен вратата е широко отворена точно заради многото промени в отборите
Image
User avatar
DonBasilio
Posts: 8684
Joined: 30 Nov 2015 09:18

Re: НБА 2018-19

Post by DonBasilio »

Лейкърс и Клипърс имат интерес към Къзинс. Който го вземе, ще стане много силен.
Image Image
Dinko
Posts: 7397
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА 2018-19

Post by Dinko »

Къзънс в Лейкърс за 1 година и 3,5 млн.


Лейкърс си осигурява още и:

Куин Кук от ГСУ, за 2 години и 6 млн.
Рондо преподписва за 2 години
Алекс Карузо - също за 2 години
Колдуел-Поп - и той за 2 години
Image Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2018-19

Post by Suomi »

Уау, какво става тази година - мацало! :cancan:
Лейкърс се мъчат да летят, Клипърс се изстреляха, обаче Бруклин направо в орбита! :mrgreen:
Няколко доста интересни хода, за Кавай не бих казал - точно Клипърс бяха най-голямиа фаворит. За Дюран обаче... :ugly004:
Джими Бътлър при нас - както казах винаги ми е приличал на Хийт играч, но пък разтикахме и Ричардсън, който си беше наше момче отвсякъде... Хасанчо откъде дойде натам е и тръгнал.
Близките дни нова тема, но малко да поутихнат страстите.
Лятната лига в разгара, но Зайън с контузия още за една четвърт и повече няма да играе. Хийт 5-0 засега. Хироу и Нън много добре. 8-)
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2018-19

Post by Suomi »

Dinko wrote: 07 Jul 2019 13:12 Къзънс в Лейкърс за 1 година и 3,5 млн.


Лейкърс си осигурява още и:

Куин Кук от ГСУ, за 2 години и 6 млн.
Рондо преподписва за 2 години
Алекс Карузо - също за 2 години
Колдуел-Поп - и той за 2 години
След като удариха на камък за Кавай това са само трохи. ;)
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2018-19

Post by Suomi »

зилот,
какъв беше тоя ход с Корвър за Дж.Джакъсн че не го хванах!?! :shock: Момчето е голям талант, даже за номер едно се хвалеше че бил, но да го разтикат така почти за нищо... Да не е имало проблеми в съблекалните? Никс ви измъкнаха Рандъл. :roll:
User avatar
zilot
Posts: 2800
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: НБА 2018-19

Post by zilot »

Suomi wrote: 08 Jul 2019 18:58 зилот,
какъв беше тоя ход с Корвър за Дж.Джакъсн че не го хванах!?! :shock: Момчето е голям талант, даже за номер едно се хвалеше че бил, но да го разтикат така почти за нищо... Да не е имало проблеми в съблекалните? Никс ви измъкнаха Рандъл. :roll:
ми на Корвър гарантирани са само 3 млн. уж за пространство за Улбре, но нещо неговия договор също се забави, бе простотията на тоя собственик е уникална, ся не пускат в лятната лига Джонсън и Джером :shock: поне Лекю или там както се пише са го пуснали, това момче ми е абсолютна загатка
Image
User avatar
DonBasilio
Posts: 8684
Joined: 30 Nov 2015 09:18

Re: НБА 2018-19

Post by DonBasilio »

На ЛЕйкърс кои ще са им гардове тази година?
Под коша добавиха много мощ.
Клипърс и Бруклин няма да направят абсолютно нищо.
От Изток очаквам Милуоки и Филаделфия да диктуват нещата. Бътлър си остана вечната надежда и не виждам Маями какво толкова печелят.
Никс си остават отбора с най-малоумна трансферна политика.
Очаквам хубави неща от Денвър и Далас.
Внимание ще обърна на Войните и Селтикс

P.S. Докато пишех се сетих, че Рондо остава в Лейкърс. Интересно.
Last edited by DonBasilio on 08 Jul 2019 23:03, edited 1 time in total.
Image Image
User avatar
DonBasilio
Posts: 8684
Joined: 30 Nov 2015 09:18

Re: НБА 2018-19

Post by DonBasilio »

Suomi wrote: 08 Jul 2019 18:55 Уау, какво става тази година - мацало! :cancan:
Лейкърс се мъчат да летят, Клипърс се изстреляха, обаче Бруклин направо в орбита! :mrgreen:
Няколко доста интересни хода, за Кавай не бих казал - точно Клипърс бяха най-голямиа фаворит. За Дюран обаче... :ugly004:
Джими Бътлър при нас - както казах винаги ми е приличал на Хийт играч, но пък разтикахме и Ричардсън, който си беше наше момче отвсякъде... Хасанчо откъде дойде натам е и тръгнал.
Близките дни нова тема, но малко да поутихнат страстите.
Лятната лига в разгара, но Зайън с контузия още за една четвърт и повече няма да играе. Хийт 5-0 засега. Хироу и Нън много добре. 8-)
Къуай е израснал в южен Ел Ей и от години чичо му (който му е агент) се бори за трансфер там. И според мен направи правилния избор. В Лейкърс няма място. От години споделям мнението, че е това е наследника на Леброн. И просто няма как двамата да играят в един отбор.
Спортната логика казваше, че би трябвало да остане в Торонто, но...
Image Image
Dinko
Posts: 7397
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА 2018-19

Post by Dinko »

ОКС били отворени за трейд на Уестбрук ... :roll:
а Маями били май май основния кандидат да го привлекат :roll:
Image Image
Post Reply