НБА 2018-19

User avatar
DonBasilio
Posts: 8683
Joined: 30 Nov 2015 09:18

Re: НБА 2018-19

Post by DonBasilio »

Dinko wrote: 09 Jul 2019 08:01 ОКС били отворени за трейд на Уестбрук ... :roll:
а Маями били май май основния кандидат да го привлекат :roll:
След като взеха Бътлър, малко ще се покриват като игра
Image Image
Dinko
Posts: 7397
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА 2018-19

Post by Dinko »

DonBasilio wrote: 09 Jul 2019 13:18
Dinko wrote: 09 Jul 2019 08:01 ОКС били отворени за трейд на Уестбрук ... :roll:
а Маями били май май основния кандидат да го привлекат :roll:
След като взеха Бътлър, малко ще се покриват като игра
тия двамата ако ги съберат ми мирише на скандали
Image Image
User avatar
zilot
Posts: 2799
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: НБА 2018-19

Post by zilot »

Dinko wrote: 09 Jul 2019 08:01 ОКС били отворени за трейд на Уестбрук ... :roll:
а Маями били май май основния кандидат да го привлекат :roll:
то още на следващия ден се чу за това, а в нашите фен-групи направо бяха луднали, ама слава богу не сме хич в сметките :roll: иначе Маями като нищо ще се пробват, може би евентуално Хюстън, те нали мислеха нещо да шинтнат някъде Крис Пол :roll: Никс винаги са в играта за такъв играч, ама нямат активи :roll: толкова много разчистваха година и половина и накрая нищо така, че предполагам здраво ще се хвърлят, но само с участието на друг отбор :roll:
Колкото до Лейкърс да сглобиха нещо като отбор, на хартия са фаворит, ама само на хартия, щом опряха до Дъдли нещата не са добре, остава и Чандлър да върнат и мазалото е гарантирано. Всичките им играчи само много чупливи, а на ЛеБрон годинките си му личат и като добавам, че това е Запада, а не парада на Изток, се очертава никак не лек сезон. Определено всички ще им се хвърлят и то здраво, а Буги, е много рано почна да търси пръстен и ако и тая година пропусне ще стане много смешен и трудно ще подпише голям договор :roll:
Клипърс имат пари за още една звезда, но не знам какво остана на пазара, май нищо или поне аз не се сещам някое от големите имена да не е подписало още :roll: очаквам да скочат или за Бийл или за Уейтър от Маями, както казах там Хъркълс става малко излишен, а е сериозен актив към момента :roll: трябва им и един висок и не бих се учудил да скочат за Лав, но поне за още един трейд ще скочат или за някой ФА, но както казах май не останаха свободни, високите избързаха и подписаха краткосрочни договори за смешни пари, там Клипърс сякаш изтърваха рейса, абе и Марк Гасол според мен им е вариант де :roll:
За титла е много рано да се говори все още има неокомплектовани претенденти и ако трябва да правя прогнози бих казал Денвър и Портланд на Запад, първите запазиха състава си, вече видяха какво са ПО и макар и немного понатрупаха опит, остава си загатката Потър, който го брояха за най-голямия талант за последните 10 години, ако е здрав ще е интересно да го видим, сложиха и това чудовище Бол Бол, което им дава друг тип игра. Блейзърс от години ги мъкнат Лилард и МакКълъм, Нуркич добре им се беше напаснал и там ще чакат да се върне в игра, заиграе ли както преди счупването ще са много силни в ПО, Хасанчо е много тъпо копеле, но ако му се играе става сред най-добрите центрове в лигата, а ако иска още един тлъст договор ще му се наложи да се хвърли здраво :roll: разкараха крилата, които определено не им пасваха, явно ще провбавт с Хезоня, за мен един все още нереализиран талант, ако се сети да си държи устата затворена и да хвърли енергията си в играта ще им се получат нещата.
На Изток фаворити за мен са Бъкс и Бостън според мен тук са двата най-добри треньора в лигата, и макар и да попромениха съставите би трябвало да са стабилни. Бъкс загубиха Бронгдън, но запазиха Мидълтън, очаквано не успяха да задържат и двамата, малко пооголиха периферията но Бледсоу и Мидълтън са си сериозни именана, явно ще пробват баткото на Янис за леко крило, но според мен с доста ограничени минути, а Уесли Матюс ще трябва да доказва, че не е свършил за голямата игра :roll: Бостън малко очаквано имаха сътресения, но според мен са за добре, Кемба може да замести Кайри напълно, че според мен е и по-добър, това ще отвори играта на Хаярд, който определено не мелеше брашно с Кайри, Хорфорд определено ще лисва, но Пюриер може да им е джокера под коша, гледал съм го още като нямаше 20 има много добра стрелба, а в Испания е сложил доста маса добър защитник е, Кантер може да слаб в защита, ама ти дава 20+ точки на мач. Розие също напусна, но остана Смарт, тук не съм сигурен кой е по-добрия варинат де :roll:
Като трети отбор според мен се очертава Индиана и те попромениха състава, но лидерите им са там - Оладипо, Търнър и Сабонис, добавиха Бронгдън, който според мен е доста по интересен от Колънсън, който се персионира изненадващо :shock: и Уорън вместо Богнадонович, доста по-различна му е играта и ще ми е чудно как ще се напасне :roll:
Всички погледи съм към Нетс, но според мен са след тия отбори, поне докато КД е контузен, а се очаква да пропусне сезона
Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2018-19

Post by Suomi »

Dinko wrote: 09 Jul 2019 08:01 ОКС били отворени за трейд на Уестбрук ... :roll:
а Маями били май май основния кандидат да го привлекат :roll:
Oh, God, no, please no! :twisted:
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2018-19

Post by Suomi »

DonBasilio wrote: 09 Jul 2019 13:18
Dinko wrote: 09 Jul 2019 08:01 ОКС били отворени за трейд на Уестбрук ... :roll:
а Маями били май май основния кандидат да го привлекат :roll:
След като взеха Бътлър, малко ще се покриват като игра
Шегуваш се нали - нищо общо нямат като игра. :shock: Дано не се съберат де. :twisted:
Dinko
Posts: 7397
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА 2018-19

Post by Dinko »

Suomi wrote: 09 Jul 2019 22:04
Dinko wrote: 09 Jul 2019 08:01 ОКС били отворени за трейд на Уестбрук ... :roll:
а Маями били май май основния кандидат да го привлекат :roll:
Oh, God, no, please no! :twisted:
ще има да броиш трипъл-дабъли :P
Image Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2018-19

Post by Suomi »

зилота с хубав анализ. За Бостън съм съгласен - Кемба за Кайри е по-добре определено. Хорфорд беше голяма изненада, но той почна да регресира много здраво и може да се окаже удачно.
На мен ми се струва, че Клипърс ще са отбора по който ще се мерят другите. Зубач има голям шанс да покаже на Лейкърс че объркаха много. ГСУ свалят ръста с Ръсел, но ще трябва и защита да се играе.
Да видим Ръселчо накъде поема и горе долу картите са раздадени.
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2018-19

Post by Suomi »

Dinko wrote: 09 Jul 2019 22:06
Suomi wrote: 09 Jul 2019 22:04
Dinko wrote: 09 Jul 2019 08:01 ОКС били отворени за трейд на Уестбрук ... :roll:
а Маями били май май основния кандидат да го привлекат :roll:
Oh, God, no, please no! :twisted:
ще има да броиш трипъл-дабъли :P
С грешки. :gacho:
User avatar
zilot
Posts: 2799
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: НБА 2018-19

Post by zilot »

Suomi wrote: 09 Jul 2019 22:08 зилота с хубав анализ. За Бостън съм съгласен - Кемба за Кайри е по-добре определено. Хорфорд беше голяма изненада, но той почна да регресира много здраво и може да се окаже удачно.
На мен ми се струва, че Клипърс ще са отбора по който ще се мерят другите. Зубач има голям шанс да покаже на Лейкърс че объркаха много. ГСУ свалят ръста с Ръсел, но ще трябва и защита да се играе.
Да видим Ръселчо накъде поема и горе долу картите са раздадени.
чак пък анализ, рано е още за такива неща, особено при толку много промени по отборите, нашите продължават да се бавят с Улбре, неясно защо :roll: хубавото, е че никой още не е отправил оферта и може доста ефтино да го задържим, дали пък не е това идеята :roll:
Така като нямаме тема за младежкия баскет да драсна тук 2-3 реда :roll:
Преди дни завърши Световното до 19, абсолютно очаквано САЩ са шампион, от момчетата им познати са ми Кайра Люис от Бама, който почти не игра :shock: и Халибъртън, който избухна със 17 асиста през сезона на колежаните, но като цяло направи доста слаб сезон, а в националния се оказа основния им ПГ, другите явно предстои да ги гледаме в колежа, но и доста момчета от по-долен набор в състава, не си спомням такова нещо при тях от времето на Окафор и Уинслоу, които играеха с батковците, явно набора им е слаб като цяло :idea:
Изнедатата на турнира са Мали, които все пак загубиха финала, на тоя отбор лидер му е центъра Омар Бало, който след няколко дни навършва 17 :shock: а размяташе всичко живо под коша, със сигурност е хванал окото на всички скаути, въпроса е дали ще успее да се доразвие, дали в Европа или САЩ сякаш няма такова значение, само да не се набута за някой друг милион в Китай, щото там пари има развитие не :roll: ясно, е че имат и още няколко доста добри момчета, като близнаците Драме, и Кануте, който обаче е доста нисъчък, но пък е още на 17 :idea: а нищо чудно и Колибали да е хванал окото на колежанските скаути :roll: това каре като нищо ще го видим по колежите :roll:
От останалите отбори, Канада бяха Лоусън и компания, нищо чудно и по-напред в драфта да го видим, ако направи добър сезон :idea: Латвия пък Куруч /малкия брат на това момче от Нетс/ и останалите, Литва и Русия с отборна игра без някой да блести особено. Във Филипините един гигант 218 санта на 17 години, но доста хилав, ама с тоя ръст със сигурсност ще го видим в някой колеж, ако има желание за това :roll: От останалите отбори си струва да се отбележат Сърбия и Франция. Събретата с много висок състав и много се борят. Петрусев си стабилен в Гонзага от пейката, тук им един от лидерите, а Партизан и Мега Лекс дават другите Печарски, Илич и Трифонович :roll:
Франция, е Франция имат звездата на турнира Joel AYAYI Джоел Ееи /май се чете/ и каква изненада той ще играе в Зага :mrgreen: определено правят добър международен рекруит, с него Петрусев, а май и Тили остава за последна година, ще са интересен състав, а винаги изваждат по 1-2-ма добри американци :roll: а и като сме на тема Франция там е и телето Евтимов, което показва как се работи в нашата федерация, ами никак, до преди 3-4 години ходиха да се молят на френците да пуснат тати муууу и чича мууууу да играят за България, ся телето в младежките им отбор, не че нещо особено, даже съм изненадан, че са го взели в състава при школата която имат, не че играе, всъщност са го пуснали срещу Китай и жълтурите са го направили смешен, но за нашата федерация щеше да е ценно попълнение :roll: нищо, че е нисък за център с неговите 201 :roll: а и ще можем да го гледаме в Western Carolina University :roll:

Европейското до 20 започва след 3 дни, а група Б, където са нашите след 2

п.п. Някой знае ли какво е станало в Гръция с ПО, защо Олимпиакос са още в първи кръг на ПАО и защо са с две служебни загуби :?: :?: :?:
Image
User avatar
zilot
Posts: 2799
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: НБА 2018-19

Post by zilot »

какво се върти отвът голямата вода за Ръселко и Маями https://sports.yahoo.com/does-russell-w ... 04410.html
Войводата и Ръселко срещу Драгич, Олиник, Уинслоу, Уейтърс, Хироу и пик от първия кръг :o
Нещо не го виждам това, станели значи и двата отбора тотално да се разбалансират. Това е цялата гардова линия на Маями, напрактика ще останат само с Ръселко и евентуално Джими :roll: Адамс ще им дойде добре на фона на рехавато подкошие, ама с Бам са доста еднотипни :roll: остават и без стабилни крила :roll: ако Джими отиде на гарда. За ОКС ми за какво им е трети пойнт-гард в лицето на Драгич, а да остант без център освен Ноел, Уинслоу и Хироу ще им дойдат много добре, ама първия за толку години не успя да си намери позиция, малко от типа Търнър, навсякъде по периферията приличен никъде страхотен, а за Хироу съм казвал доста, че запуши ли му се стрелбата и ебава майката на отбора, бе с ръселко в един отбор ще са страхотна картинка :mrgreen:
Бе тоя трейд май само с други отбори може да се получи, поне според мен :roll:
Image
Post Reply