НБА 2019-20

User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2019-20

Post by Suomi »

И аз погледах точно тези два мача, днеска също мисля да позяпам. Но... Направо тренировъчно темпо и никакъв живец не виждам. После на плейофите предполагам ще е друго, но сега умряла история... :popa:
зилот, Олиник може да ти спечели даден мач, защото има много добра стрелба, но ще загубим 5 от 5 с него в плейофите, защото всеки път ще ни вкарват през него... :oops: :twisted: Другия ни център Ленърд и той почи същия и ще трябва Бам да е там, макар че да няма ръст.
User avatar
zilot
Posts: 2792
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: НБА 2019-20

Post by zilot »

В началото всички играеха за нас, ама след снощите мачове май палачинката се обърна :roll: голямото лошо според мен, е че за деветото място ще трябва да гоним Мемфис, щото като нищо Портланд ще ги подминат :roll:
Юта със състав по-близък до Д-лийг, от колкото до НБА, може пък най-после да се сетят, че имат Тони Брадли, като втори висок до Гоберт, Кларксън логично им се очертава като шести, от основната ротация само Ингълс, останалото май повече се радва на това, че поиграва малко в НБА.
Оклахома пък гледали от близо как играят Мемфис и Гризлиз записват първата си победа в балона. Оклахома пък явно търсят дължина на състава, че са доста къси през сезона, все пак Дорт и Черен Сашко в голяма степен им решават проблемите по периферията, ако добават и Робърсън, стават стабилни. Ноел трябва да играе над това ниво за да стабилизират подкошието обаче, но със сигурност ще са много крив отбор в ПО, играят без напрежение, а Крис Пол успява да ги води :roll:
На изток драма 8-9 няма да има и това ставя ясно още в средата на балона и то не, че Нетс и Меджик играят стабилно, просто Вашинктон са със странен състав :roll: Там нещата са почти ясни нацяло, всички ще гледат да бягат от Маями и Индиана, то пък за капак е много вероятно да се натресат един на друг :roll: няма да им е никак приятен втория кръг на Бъкс, че с огромна вероятност ще играят с някой из между тях :roll:
Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2019-20

Post by Suomi »

Маями изобщо не се напрягат и ще кажеш, че търсят 6-то място? :shock: Защото 4-то или 5-то няма значения - домакинство реално няма.
Така че изглежда че търсим Бостън в първия. :roll: Ще се види в двата мача с Индиана.
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2019-20

Post by Suomi »

Да ,ама Ембийд се контузи и плана ни отиде на кино. :oops: Така се връщаме на първоначалния вариант - Индиана и после на Милуоки който излезе.
Днеска е плеи-ин между Портланд и Мемфис. Портланд ги минаха, което означава че една победа им стига за мач а Лейкърс. На Мемфис им трябват две - ако днес бият утре пак ще има мач.
Трейлблейзърс обаче имат 4 от топ 6 играчи по минути на мач и срещу Лейкърс няма начин да не им се отрази това.
Камон! :headbang: Да пофгледаме малко истински баскет, не тези тренировки досега. :gacho:
User avatar
zilot
Posts: 2792
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: НБА 2019-20

Post by zilot »

общо взето сме най-преебания отбор в лигата, а само, ако стрелбата на ЛеВърт беше влязла :roll: ама не би, анализаторите де писаха, че сме загубили още със стъпвансето си в балона познаха 8 победи и пак ПО то телевизора ще ги гледаме :roll:
Като цяло повече от драма на Запад и скука на Изток, за капак лигата измисли ебата програмата да срешне два пъти Маями и Индиана, който ще продължат да играят помежду си и в ПО :roll:
За ПО
Бъкс не би трябвало да имат никакви проблеми с Орландо, който пък са нещо като домакини но максимума им е една победа
Торонто показват дълбочина в състава и смятам че ще затворят Нетс на нула, само с ЛеВърт и Джарет Алън няма да стане, Каборо им е откритието на балона, ама му е трудно да направи да поредни силни мача :roll:
Бостън не би трябвало да имат порблем срещу Фили който реално са без периферия, Симъс не знам до къде я докара, а явно и Ембийт не е на 100%, Хорфорд ще е мутивиран до откат но повече от две победи надали :roll:
Голямата касапница ще е между Индиана и Маями, серията може да се развие всякак от на 0 за всеки от двата отбора до 7-ми мач с продължения :roll:
На Запад си ебало мамата
Лейкърс ще им е трудно с Портланд, ако се класират, но все пак са огромния фаворит - бе очаквам тежка серия
Клипъсрс - Далас е Дончич и Порзингиз закараха отбора в ПО, в първия му сезон без Дирк, но се нанизаха на най-здравия отбор на Запад, с най-дългата пейка. Трудна задача, да не кажа невъзможна 2+ победи ще са успех за тях и безценно трупане на опит, колкото и да е различна ситуацията тая година
Денвър - Юта - ми за мен Нъгетс са фаворити имат един от най-балансираните отбори, като даже Портър и Бол почнаха да записват минути, ако им се върнат Харис и Бартън стават фаворит за финалист на Запад :roll:
Хюстън - Оклахома какво беше Хюстън, Хюстън имаме проблем :lol: :lol: Крис Пол ще изяде паркета за да ги накаже, а съотборниците му играли с лидерите по грешки ще са мега амбицирани да ги наказват. Като добавим липсата на високи играчи при Ракетите и нещата стават манджа с грозде, а и ДаАнтони е треньор за редовния сезон не за ПО, очаквам Тъндър да затворят серията максимум с една загуба, но ще е доста нервна серия

А и новината от днес Чикаго са уволнили Бойлен :roll:
Image
User avatar
zilot
Posts: 2792
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: НБА 2019-20

Post by zilot »

Портланд си взеха мача, но доста трудно, получиха си и съдийска аванта при техническия на Грейвсън Алън, чадъра му беше чист, при една борба под техния кош въпреки преразглеждането и това, че се видя, че Нуркич играе последен с топката, я оставиха за Портланд :shock: в обратната посока пък едно спаняване на топката в игра от Кайл Андерсън опредено се преземи извън терена докато все още имаше досек с топката :roll:
За останалото от мача, ако на Хасан-ко мууу предложат догодина от някъде 5-6 млн. трябва да удари гъза в тавана, Валанчиунас го направи смешен и в атака и в защита :shock: Нуркич пък беше неудържим особено до почивката и направи мач 20/20. Страхотен дабъл и за Валанчиунас по едно време мача се движеше от тях двамата.
Като цяло се видя по-големия опит на Портланд, в началото бяха захапали в защита Джа Морант, там се разигра Дилън Брукс, след почивката засилиха защитата върху него и това отвори играта на Джа, но пък Гари Тренд, който имаше много тих мач в атака го отказа на 3-4-5 пъти и реално това освен съдийските грешки беше другото което взе мача за Портланд. Макълъм пък беше атаката в последната част, Мемфис бяха събрали защитата основно около Лилард и...
От другите момчета може да се отбележи играта на Мело естествено, на приливи и отливи, но вкара важна тройка в края, Хезоня започна добре, с 5 точки в първата четвърт, зверски чадър срещу Мелтън и след това го забравиха на пейката :roll: За Мемфис други новобранец Брендън Кларк със страхотно включване, това което не успява да направи с физика, го прави със стрелба :roll: Кайл Андерсън много полезен, чете невероятно играта и в атака и в защита, но опреледено трябва да работи върху стрелбата и дрибъла си играч със сходна физика с тази на Дюрант и Инграм, по-добър е от Инграм в защита и върви по-добре от Дюрант в тоя елемент, но просто му трябва малко повече увереност и повече стрелби. Още от колежа почти всеки мач беше близо до трипъл, направи ли следващата крачка ще е много полезен за Гризлиз. И все пак без Джарен Джаксън и стабилна резерва като Джош Джаксън толкова. Имат в рустъра играчи като Джонтей Портър и Джъстис Уилсън, който още май не са играли :roll:
Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2019-20

Post by Suomi »

Аз погледах оттук оттам снощи, въпреки че почти плейофи не ми беше толкова интересно.
Горе-долу очаквано, Мемфис не бяха във форма в куплата. Така и не намериха добра петица, както и завършаваща. Кларка както е полезен в така, така в защита е дупка. Но добра школовка за Джа, който ще става все по-добър и подобър.
Портланд са едно стрелбище от тройката и Нуркич. Хасанчо така и не си намери мястото там, Колинс натежава с фалове и не играе много. Отделно претоварват играчите си неимоверно и мисля за плейофите са ясни.
Другте серии не съм гледал нищо кое как е - ще ги гледаме в движение в ранните мачове. За радост ние сме все в тях. :yes:
Все пак Торонто и Бостън мисля е ясно на всеки, че няма да направят хубави серии - дано да ме опровергаят. Милуоки също не би трябвало да имат проблеми и така непредвидима остава само нашата серия.
На запад почти не съм ги следил и ми е голяма мъгла. Не ме бърка кой ще е срещу Маями на финалите. :P
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2019-20

Post by Suomi »

Две големи изненади в първите мачове, като и двата топтима ги пребиха. :oops:
Гледах Милуоки-Орландо - нищо не им се получваше на завалийките. Вучевич буквално се подигра с Лопез - вкарваше откъдето си иска. Оня по едно врме толкова безпомщен и ядосан, че рита и блъска столове на пейката. :oops: :popa: Странното е, че не им трябваше даже точките на Фурние в атака! :o
Лейкърс също доста постничко. Но тях тройката остави ли ги като вчера са гола вода. Но няма да е така всеки мач и серията ще бъде съвсем друга.
Нашите. Равностойно начало в началото на втората Краудър бръкна в кокото на Оладипо и го изхвърли от мача. :twisted: Мисля, че още там стана ясно, но все пак чак в последната ги излъгахме. Бам надигра Търнър, а Драгич беше Бос. Хироу перфектен от пейката, но Нън ни го няма и все пак ни нарушава ритъма.
User avatar
zilot
Posts: 2792
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: НБА 2019-20

Post by zilot »

Орландо верно изнананадаха света, но да видим имат ли сили да продължат. За мен победата на Портланд не е такава изненада, блатото са с двама играчи и половина /Кузма/ който покрива основните позиции на ЛеБрон-чоу и Антън-коу, всичко останало е играчи който избухват на 4-5-6 мача, но нямат никаква стабилност, като добавим, че в съблекалнята са кошмарни, при втора поредна там ще настане цирк достоен за Холивуд :lol:
От тая вечер Торонто и Бостън дръпват с по 2-0 за да затвърдят, че на Изток първия кръг ще е скука. А Юта и Далас изравняват сериите. Юта са без Конли /тоя за какво го взеха, за мен е един от най-надценените играчи/ Донъвън Мичел маже наред, в момента е в MVP форма, прави невероятни неща. Голям проблем за Денвър е липсата на Бъртън и Харис, много са къси по периферията.
Клипърс след като тоя път не успяват да извадят Порзингис яли бой к`ът пернишка младоженка :lol: Дончич продъжлава да дърпа отбора си и в ПО и заедно с Мичел и Тейтъм, да добавим и Порзингис се очертават като новата вълна младоци правещи чудеса, даже и в ПО. За Маверикс въпроса е могат ли Къри, Бърк и Марянович да се включват така от пейката, инъче сякаш след две години нацелиха сртерите :roll: а може би и Бареа с безценния си опит трябва да се включва :roll:
Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2019-20

Post by Suomi »

Снощи Маями бая ми изпилиха нервите, но в крайна сметка трета победа. Първото няправо ги смазахме - тройката ни работеше и движихме топката много бързо. Но второто направо като черва. :twisted: Голямо отпускане, изглеждаше че го губим мача. Но Оладипо направи 2-3 глупави зтрелби и излезе за 6-ти фал и това беше. Брогдън им е май новия лидер, много силен мач, подпомаган от важните блокове на Търнър. Уорън не е такъв - той си е типичен стрелец само.
Хироу със страшно включване отново, Драгич е във форма. Но много играем накрая изолирано с Джими и със силни отбори няма май да проработи? :roll:
На изток очаквано няма никакви сблъсъци. Милуоки и Лейкърс пък след първите загуби затегнаха редиците, но не е късно да стане оспорвана серия.
Дончич с контузия и всичко мисля е ясно.
Post Reply