НБА 2020-21 - сезон без публика

Dinko
Posts: 7397
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА 2020-21 - сезон без публика

Post by Dinko »

7 март, в Атланта:

Image
Image Image
User avatar
zilot
Posts: 2792
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: НБА 2020-21 - сезон без публика

Post by zilot »

най-безсмисления мач в годината. Още една промяна, Букър се контузил и на негово място Майк Конли :roll: Юта с три Ол-Стара :o макар и да са последен избор :roll: Мерканх слух, че Джими отказал да играе :roll: писал се контузен, ама игра последния мач на Маями :idea:
Много слухове с наближаването на дед-лайна, едва ли не се очаква вихрушка от топ играчи да сменят отборите си, но аз се съмнявам, за ся Грифин стана ФА след изкупуване на Детройт, да видим кой ще го вземе, уж фаворит са Нетс, но имало уж интерес от Маями и Фили, за мен нужен е точно на Юта, но трудно ще пасне там :roll: Хюстън, Минесота и Детройт вече танкват, като последните два общо взето толку си могат :roll: Хюстън дали няма да се окажат хитрата сврака с вдата крака след като само Топ 4 пик им е защитен :roll: според мен би трябвало да се целят в Мобли :roll: ама май Оладипо пак ревнал за трейд. Слухове за Сакраменто, де се вика за почти половината им рустър :o
Иначе на Изток само 6 отбора 50+, на Задап 10 и макар и Запада да е много по-силен там вече се очертаха десетте отбора в битката за ПО, като при възможния нов формат май само ще трябва да се разпределят. След кошмарния старт Далас и Денвър почнаха да дърпат напред. СА само Поп ги държи в ПО. Ние сме приятната изненада направо сме си втория отбор в лигата след Юта :roll: На Изток Фили все още са първи, но почнаха да гълтат вода и според мен трудно ще издържат. Нетс макар и с доста контузени и проблеми в съблекалнята стигнаха до второто място и атакуват първото Бъкс и Бостън много скъсиха ротацията и всяка липса на основен играч им се отразява много. Маями са отбора на Изток който се оттърси от лошия старт и леко полеко тръгнаха нагоре. Тук без Детройт всички имат все още шанс да закачат ПО
Image
Dinko
Posts: 7397
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА 2020-21 - сезон без публика

Post by Dinko »

Блейк Грифин подписал до края на сезона с Бруклин. Мрежите се очертават като основен фаворит за финала от Изток, на хартия поне де. ако не се изпокарат звездите им до ПО …
Image Image
Dinko
Posts: 7397
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА 2020-21 - сезон без публика

Post by Dinko »

Лейкърс се точели или за Андре Дръмонд, или за Къзънс, а ние ще се разделяме с Ото Портър
Image Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2020-21 - сезон без публика

Post by Suomi »

Отказваме трейд Драгич-Конли. :nono:
Също предлагаме Харклес, Брадли, Леонард и Олиник за Олдридж. :roll:
Бам още го няма.
Dinko
Posts: 7397
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА 2020-21 - сезон без публика

Post by Dinko »

при нас Били Донован завъртя стартерите, сега пуска Саторански и Тадеъш Янг вместо Коби Уайт и Уендъл Картър. в първия мач даде резултат, взехме мача с Торонто.
Image Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2020-21 - сезон без публика

Post by Suomi »

Ариза за Ленард - доста скромно, с онзи скандал Ленард си отряза сам мястото ш отбора а дали не и в НБА. :roll:
А Ариза е играча с най-много отбори в псоледните години казва много...
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2020-21 - сезон без публика

Post by Suomi »

Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2020-21 - сезон без публика

Post by Suomi »

Само Оскар Робертсън не съм имал щастието да гледам от тях.
Респект! :123:
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2020-21 - сезон без публика

Post by Suomi »

За Оладипо и Лаури ни спрягат здраво. Но не искам да изгубим Хироу. :nono:
Post Reply