НБА сезон 2021 - 22

Nickish
Posts: 1055
Joined: 30 Nov 2015 09:10

Re: НБА сезон 2021 - 22

Post by Nickish »

Базилио изджедсйства Маями до седми мач. Или Сполстра е намерил изненадата :roll: Хорфорд слабичко при нас, поне откъм точки, а Бътлър неудържим за Маями.
User avatar
DonBasilio
Posts: 8684
Joined: 30 Nov 2015 09:18

Re: НБА сезон 2021 - 22

Post by DonBasilio »

Nickish wrote: 28 May 2022 10:41 Базилио изджедсйства Маями до седми мач. Или Сполстра е намерил изненадата :roll: Хорфорд слабичко при нас, поне откъм точки, а Бътлър неудържим за Маями.
Този двубой е много равностоен. Много подобна игра имат и 2та отбора по постове.
Image Image
Dinko
Posts: 7397
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА сезон 2021 - 22

Post by Dinko »

Бостън на финал срещу ГСУ :rockon:

честито на Никиш, изстрада си финала ;)
но пък напълно заслужено - първия кръг врътнаха геврек на Бруклин и КД, после Милуоки в 7 мача и на финала на Изток - Маями в 7 мача! няма празно.
не съм гледал мача, довечера ще гледам репортаж.

първи финал за Бостън от 2010, а за ГСУ - шести финал в последните 8 години!!!
Image Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА сезон 2021 - 22

Post by Suomi »

Честито, Никиш!
По-свежи бяхте от нас, така и не си намерихме ритъма според мен тази серия. Много контузии белязаха сезона ни, но въпреки това не се предадохме нито за момент и винаги имахме следващич готов да влезе и не само да влезе, но ида остави душата си. Добре де, малко прекалих. :P Все пак почти на големия финал със стартиращи Винсънт, Струс и Тъкър щеше да е за историята и за малко да стане.
Странно, че без играч в първите три олстара Спо не получи за наставник на годината. Всяка година вадим недрафтнати играчи и не само ги вадим, но и ги налагаме. :yes:
Както в повечето случаи ще съм за изтока на големия финал.
Dinko
Posts: 7397
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА сезон 2021 - 22

Post by Dinko »

гледах репортаж от мача, Бостън почти през целия мач спокойно си водеше с 10 и повече точки. до последните секунди, когато Маями свали до 2 точки. тогава Джими свободен стреля от тройката за Маями да поведе с 1 точка, но не успя и Маями не успя да овладее борбата.
не знам, но май щеше да е по-добре Джими да беше изравнил, а не да пробва тройка. то варианти много, след като не е успял де.

за финала малко съм раздвоен, защото и аз по принцип съм си за Изтока, но пък Стив Кър ми е любимец и сега малко съм в положение вин-вин ;)
Image Image
Nickish
Posts: 1055
Joined: 30 Nov 2015 09:10

Re: НБА сезон 2021 - 22

Post by Nickish »

Благодаря, момчета, правим каквото можем :)
Според мен GSW са фаворит за финала - имат и разнообразието, почиваха повече ... Но финала си е финал, всеки се хвърля яко :roll:
Любопитна статистика мярнах на един от мачовете на Запад - ако правилно съм разбрал, сравняваха броя на плей-офните мачове общо за кариерите на Стив Кър ( като играч) и Стеф Къри. И срещу двете имена стоеше числото 128 .
**
В България най-после се изигра последния полуфинален мач, в който "Балкан" победи "Левски" и играе финал с "Рилецо" ( до 3 победи), а ние - с "Левски" за бронза ( до 2 победи). Чавдар Костов с много рязко изказване по адрес на треньорския щаб на "Левски", но ... техни си проблеми .. В шампионата ги бихме два пъти, макар и трудно. Мисията считам, че е възможна, длъжни сме да дадем най-доброто ;)
User avatar
DonBasilio
Posts: 8684
Joined: 30 Nov 2015 09:18

Re: НБА сезон 2021 - 22

Post by DonBasilio »

Балкан колко мача са наказани още без публика?
Image Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА сезон 2021 - 22

Post by Suomi »

Dinko wrote: 31 May 2022 08:00 гледах репортаж от мача, Бостън почти през целия мач спокойно си водеше с 10 и повече точки. до последните секунди, когато Маями свали до 2 точки. тогава Джими свободен стреля от тройката за Маями да поведе с 1 точка, но не успя и Маями не успя да овладее борбата.
не знам, но май щеше да е по-добре Джими да беше изравнил, а не да пробва тройка. то варианти много, след като не е успял де.

за финала малко съм раздвоен, защото и аз по принцип съм си за Изтока, но пък Стив Кър ми е любимец и сега малко съм в положение вин-вин ;)
Джими е като Ди-Уейд от тройката - много слаба стрелба, но разчита на мачото си и съдбата да влезе. Правили са ги много такива с помощ отгоре. Този момент Джими си мислеше, че беше този, но не беше. :oops: ;)
Лично мнение, че беше толкова изморен(игра последните два мача почти без смяна) и затова тръгна ол ин.
Респект за играта на келтите в защита - не ни позволиха да играем нашата.
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА сезон 2021 - 22

Post by Suomi »

Nickish wrote: 31 May 2022 16:06 Благодаря, момчета, правим каквото можем :)
Според мен GSW са фаворит за финала - имат и разнообразието, почиваха повече ... Но финала си е финал, всеки се хвърля яко :roll:
Любопитна статистика мярнах на един от мачовете на Запад - ако правилно съм разбрал, сравняваха броя на плей-офните мачове общо за кариерите на Стив Кър ( като играч) и Стеф Къри. И срещу двете имена стоеше числото 128 .
**
В България най-после се изигра последния полуфинален мач, в който "Балкан" победи "Левски" и играе финал с "Рилецо" ( до 3 победи), а ние - с "Левски" за бронза ( до 2 победи). Чавдар Костов с много рязко изказване по адрес на треньорския щаб на "Левски", но ... техни си проблеми .. В шампионата ги бихме два пъти, макар и трудно. Мисията считам, че е възможна, длъжни сме да дадем най-доброто ;)
Бах го, нашите плейофи почнаха преди НБА и май ще свършат след тях!?! :P :D :headbang:
Успехи на Спартак.
User avatar
zilot
Posts: 2800
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: НБА сезон 2021 - 22

Post by zilot »

Nickish, честито и от мен, заслужен финал, малко ми е кофти, че Стивънс не успя преди това :roll: Както писах и преди след ОлСтара сте отбора който най-много подобри играта си, а даже бих казал играе най-добрия баскет. Имахте и късмета Мидълтън да е контузен :roll:
ГСУ развъртяха Далас, след като видяха, че няма да се сборят с нас за първото място направиха необходимото да не сме в един поток и... За нашите още ми е болно да пиша, как се сринахме в ПО просто нямам обяснение, определено играта ни не вървеше, защитата под всякаква критика в повечето мачове, а от там и боксуване в атака, пак с някои изключения. Простотията на Букър да дразни Дончич в петия мач, след като беше ясно, че го вземаме, просто нямам думи. И как подяволите 3 поинт гарда ни набиха 90 точки, колку целия наш отбор :? За Далас това може да се каже с три пойнт-гарда и баласт играха финал на Запад, предстои им тежък пост-сезон, след като предното лято изтърваха на преподпишат с Брънсън, сега ще им излезе доста по-солено. Трябва им и висок класен и здрав играч, център и едно крило, за да заприличат на отбор, както и Лука на първия лагер да не се търкаля, а да скача.
Ние ще имаме проблеми с Айтън определено иска макс-контракт, а не е за такъв и според мен с право не му го дават, не виджам обаче и кой ще затвори такъв финансов ресурс, след като може да отговорим на офертата, може би само Никс имат такъв потенциал, нещо ще чу и за Кингс, но... бе, ако са верни приказките, че има нощи в ПО де е спал по-малко от два часа за да джитка на плейстейшъна прав му път, уж и Крис Пол нещо го недолюбвал :roll: Букър станал допустим за супер-макс и там ще имаме проблеми. Та за нас това, как ни биха три пойнт-гарда и изоставащия в защита Дончич не знам, но още с Пеликас се виждаше, че нещо не върви. Бе или ще пробваме последна атака на титлата с тоя отбор или и аз не знам... ама може да имаме доста промени
Image
Post Reply