НБА сезон 2021 - 22

Dinko
Posts: 7397
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА сезон 2021 - 22

Post by Dinko »

Джими с 40 точки, но Маями допусна Фили да изравни серията, 2:2 :roll:
Image Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА сезон 2021 - 22

Post by Suomi »

Dinko wrote: 09 May 2022 08:28 Джими с 40 точки, но Маями допусна Фили да изравни серията, 2:2 :roll:
Ееех, Динко, Динкооо :oops: :nono: :bottom:
Върна ги Фили в играта, ама и аз пък Далас... :oops:
Ето малко кадри от Далас-Финикс снощи:
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА сезон 2021 - 22

Post by Suomi »

Nickish wrote: 06 May 2022 10:18
Suomi wrote: 04 May 2022 17:29
Suomi wrote: 04 May 2022 17:24 Никиш,
що не се хвалиш, че сте толкова силни!?! Последно гледах все за 7-8 се борихте, сега вече за полуфинали! Браво!
Да не сте взели няколко момчета от РусИ? :D
Да стане ясно - за Спартак говоря, не за Бостън. :P
Досетих се :D Но не, нямаме русенски момчета. Има от Ботевград, взехме и силна група от Варна. Имаме добър сърбин и добър украинец, имаме си и един калпазанин американец. За съжаление само местни няма ( освен двамата гимназисти, които седят на пейката заради изискванията на правилника и влизат за по 1-2 минути когато водим с 15+ точки).
За съжаление обаче вчера Бургас си върнаха победата като гости. Биха ни с една точка , с това, с което уж ние сме свикнали да бием - с тройките.Голям невървеж при нас и добра тяхна успеваемост.
Иначе да - на такъв етап не сме стигали от четвърт век, от времената на "Плама" . И такава пълна зала не бях виждал поне от 3-4 години, а два барабана в агитката + кавалерийска тръба май за първи път виждам :D
Очевидно равностойни отбори, решаващ трети мач в Бургас в неделя. Неприятна контузия на Божо Аврамов , не игра цялото второ полувреме (не е оправдание за пропуските на другите ). Дано го вдигнат за неделя.
Вие като гости сте май големи хиени! :P
Сега с кой - Левски ли?
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА сезон 2021 - 22

Post by Suomi »

Нашите не съм ги гледал. Първия са ни хванали без гащи с Ембид - глоба 50 К за криване на здравния протокол, но кво ги боли шпека за такава ниска цена. :nono: :bottom:
Втория вече са ни надиграли и почваме отначало. Завръщането на Лаури не се оказа голям плюс, само с Джими няма да стане. Робинсън изобщо отпадна от ротацията, но вкъщи предполагам може ида му дадат минутки. :roll:
----
Милуоки и Бостън правят здрава серия, Холидей е ключа тука.
Dinko
Posts: 7397
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА сезон 2021 - 22

Post by Dinko »

Suomi wrote: 09 May 2022 21:51
Dinko wrote: 09 May 2022 08:28 Джими с 40 точки, но Маями допусна Фили да изравни серията, 2:2 :roll:
Ееех, Динко, Динкооо :oops: :nono: :bottom:
Върна ги Фили в играта, ама и аз пък Далас... :oops:
Ето малко кадри от Далас-Финикс снощи:
ъъъъ сорри :oops:

ама не аз, ами Ембийд :good:
доколкото бях чел, го даваха аут за повече време. :roll:
Image Image
Nickish
Posts: 1055
Joined: 30 Nov 2015 09:10

Re: НБА сезон 2021 - 22

Post by Nickish »

Suomi wrote: 09 May 2022 21:52
Вие като гости сте май големи хиени! :P
Сега с кой - Левски ли?
Да, в третия мач логиката все пак възтържествува :banane21:
Сега с Рилецо, където същата логика казва, че нямаме много шансове, ама какво пък - предполага се, че ще играем по-освободено :roll:
Лошото е,че контузията на Божо излезе сериозна, възможно е да пропусне и началото на следващия сезон ( където и да играе ).
Dinko
Posts: 7397
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА сезон 2021 - 22

Post by Dinko »

Маями се стегнали и правят 35 точки разлика на Фили за 3:2 в серията.
Финикс и те с категорична победа с 30 точки разлика над Далас
Image Image
Nickish
Posts: 1055
Joined: 30 Nov 2015 09:10

Re: НБА сезон 2021 - 22

Post by Nickish »

Маями приключи, Далас се стегна и вкара западната серия в седми мач.
В нашето първенство Левски падна от Балкан в първи полуфинален мач. Не знам какво е правил треньора на Балкан Н. Видич, но Тити го коментира така :
Няма да поздравя треньора на съперника, въпреки че го направих преди това, защото мислех, че ще преглъщаме. Той си мисли, че ние сме Тимбукту, но не сме. Той въртя, сука. Ходил там и там, но още не може да си намери работа. Само тук му се връзват.
Когато един човек говори за морал, принципи и честност, е недопустимо да гледа по най-селския начин, не искам да кажа, че Ботевград е село, в никакъв случай. Постъпката на моя колега е повече от селска. Ако аз така постъпя в Сърбия, ще бъда изнасилен и изгонен от цялата баскетболна общественост на Сърбия.
:mrgreen: :mrgreen:
Ще се постарая да гледам следващите им мачове, ще има шоо .
Ние днес имаме първи мач с Рилецо.
Dinko
Posts: 7397
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА сезон 2021 - 22

Post by Dinko »

аз като ви казвах, че Маями са сигурни, някои хора тук не вЕрваха :nargile: :mrgreen:

Финикс - Далас вкараха серията в седми мач. ще има екшън :yes:
Image Image
Nickish
Posts: 1055
Joined: 30 Nov 2015 09:10

Re: НБА сезон 2021 - 22

Post by Nickish »

тъй, днес два мача. В подгряващия ( :) ) Спартак оказа по-сериозна съпротива на Рилецо, отколкото преди два дни, но в последната четвърт самоковци взеха своето. Дори и да запишем почетна победа в Плевен в сряда, не виждам начин да измъкнем серията - разлика в потенциалите...

А преди малко Бостън прати Милуоки в лятна ваканция :yes: Въпреки, че в началото, като гледах как мачкат Янис и особено Лопес, имах леки притеснения, но с отпушване на тройките на Грант Уйлямс работите се наредиха . Даже натрупаните нарушения на Тейтъм и извънплановото му излизане за няколко минути не оказаха кой знае какво влияние. Накрая и Янис се измори и пропускаше доста, та 28 точки разлика... :banane21:
Лека нощ :beerchug:
Post Reply