БГ - баскет 2022-23

Post Reply
User avatar
zilot
Posts: 2796
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: БГ - баскет 2022-23

Post by zilot »

ходих да гледам и Шумен - Балкан, нашите тава защита не съм ги виждал да игрят, като през първото полувреме :shock: но за такава игра се иска дълга ротация, а не от само 6 човека и логично в средата на третата част почнаха зверски да издишат и Балкан дръпна и си взе резонна победа. Тоя грък де го имат направо изяде с парцалите Секулов, а както съм писал и преди няма кой друг да прави играта на Шумен :evil:
За Балкан лошо се контузи Пищиков, след отскок при преземяването стъпа на кръка на друг играч, а таман беше влязал в игра, дано да не е нещо сериозно :roll:
Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: БГ - баскет 2022-23

Post by Suomi »

Никиш, как успяхте след като размазахте ЦСКА в София да паднете у дома? :oops:
Nickish
Posts: 1055
Joined: 30 Nov 2015 09:10

Re: БГ - баскет 2022-23

Post by Nickish »

Suomi wrote: 22 Dec 2022 18:25 Никиш, как успяхте след като размазахте ЦСКА в София да паднете у дома? :oops:
Това бяха два съвсееем различни мача :oops: В София те се бяха събрали от няколко дни, ние имахме над месец подготовка. А в Плевен ... нямаме решение за център, от напускането на Бенсън под коша е мъка голяма. Освен това в предишния ни мач, където Балкан ни отупа здраво в Ботевград, се контузиха Чайката и Станимир. Останахме само с три резерви и резонно загубихме. То даже очаквахме по-тежка загуба, ама Росен Б. е тиква :) Излъгаха ни в самия край - имаха 2 т. за тях, ние вкарахме 2 наказателни и изравнихме. В тяхната атака Ноулс ( 118 кила мускули ... ) получи под коша, никой не посмя да му пречи, че нашите висяха с по 4 фаула и онзи заби. Останаха ни 8 сек. за атака, но нищо не се получи и така .. Утре гостуваме на "Левски", дано поне Станимир се е оправил.
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: БГ - баскет 2022-23

Post by Suomi »

Ааа, това обяснява доста неща. Нямате ли Макдоналдс, че Бенсън си тръгна? :P
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: БГ - баскет 2022-23

Post by Suomi »

Снощи много по-добре срещу Левски, но не стигна. Тити пое юздите вкрая. :P Даже и Вили Вуцов помага... :good:
Nickish
Posts: 1055
Joined: 30 Nov 2015 09:10

Re: БГ - баскет 2022-23

Post by Nickish »

Suomi wrote: 27 Dec 2022 13:44 Снощи много по-добре срещу Левски, но не стигна. Тити пое юздите вкрая. :P Даже и Вили Вуцов помага... :good:
Аз гледах. мача днес на запис, че снощи бяхме на Аватар . Ами не влизааха проклетите тройки... Нито чистите, нито изнасилените.. А Митко Ангелов ако беше толкова добър в треньорлъка, колкото в псувните, цена нямаше да има.. Иначе ми харесаха техните алей-упи, хареса ми и Ники Стоянов от нашите, но уви.. Нова година - нов късмет!
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: БГ - баскет 2022-23

Post by Suomi »

Nickish wrote: 27 Dec 2022 19:03
Suomi wrote: 27 Dec 2022 13:44 Снощи много по-добре срещу Левски, но не стигна. Тити пое юздите вкрая. :P Даже и Вили Вуцов помага... :good:
Аз гледах. мача днес на запис, че снощи бяхме на Аватар . Ами не влизааха проклетите тройки... Нито чистите, нито изнасилените.. А Митко Ангелов ако беше толкова добър в треньорлъка, колкото в псувните, цена нямаше да има.. Иначе ми харесаха техните алей-упи, хареса ми и Ники Стоянов от нашите, но уви.. Нова година - нов късмет!
Ние сега се върнахме с момчетата от Ваканда форевър . Но Аватар е още почти час по-дълъг и не виждам как ще издържат хубостниците. Но имам билети безплатни и обичам фантастика, така че ще се ходи сам.
Да, Ангелов бая сочни ги нареди - добър пример даде на младото поколение... :nuts: :gacho:
Добре играхте, мен ми хареса. Висок нямате, то е ясно.
Nickish
Posts: 1055
Joined: 30 Nov 2015 09:10

Re: БГ - баскет 2022-23

Post by Nickish »

Сериозна криза при нас... След най-кривата за сезона загуба - в събота срещу шестима беройци - смяна на треньора - за старши идва Любо Минчев, Тошко остава помощник, Патрика явно е извън играта вече. Напуска и Митко Маринчешки. Че не беше във върховна форма напоследък - не беше, ама да почнеш чистката с капитана, който в предишни години е носил целия отбор на гърба си, също не е много гот.. Но в крайна сметка бъдещето ще покаже кой бил крив и кой прав :roll:
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: БГ - баскет 2022-23

Post by Suomi »

Охо, големи промени! Горе главата, имате добър отбор.
Нашия големия миналата седмица обяви, че иска да пробва баскет! Сега обаче ще кандидатсва за средното и има изпити другата, че за спортно иска. Но края на месеца се пуска две седмици проба. За късмет там отговорник е познат от футбола, когато бяха заедно със сина му. То в същия клуб, дето и аз играх няколко години, така че ще има доста познати лица предполагам. Да видим. ;)
Nickish
Posts: 1055
Joined: 30 Nov 2015 09:10

Re: БГ - баскет 2022-23

Post by Nickish »

Успех на изпитите!
Ние загубихме и в Бургас. Разликата е малка просто защото Черноморец намали темпото в края иначе почти през цялото време ни водеха 15-20 точки. Мачът ни пък с Ямбол го отложиха заради много болни при тях, та ще почакаме още няколко дни за победа.. Тъкмо да потренират с Рейнс. Очакванията при нас са за още американци, щото такива са разбиранията на Минчев. Сигурно ще освободят и други българи, освен Маринчешки. А той стартира силно за Балкан, между другото. Желая му успех, на ммен лично ми харесва играта му.
Post Reply