ЕвроБаскет 2022

Nickish
Posts: 1055
Joined: 30 Nov 2015 09:10

Re: ЕвроБаскет 2022

Post by Nickish »

Мдаа, балканските суперзвезди бяха дотук. Верно, че Дончич падна лошо 2-3 пъти, ама и поляците си бяха написали домашното :roll:
Dinko
Posts: 7397
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: ЕвроБаскет 2022

Post by Dinko »

1/2 финалите утре:

Германия - Испания
Полша - Франция
Image Image
Dinko
Posts: 7397
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: ЕвроБаскет 2022

Post by Dinko »

Франция и Италия направили здрав мач, италианците отпадат след продължение ... май се изцедиха срещу Янис и компания.
Image Image
Dinko
Posts: 7397
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: ЕвроБаскет 2022

Post by Dinko »

то верно, че вече всичко е възможно, но един финал Франция - Германия би бил истинска класика! :yes:
Image Image
Nickish
Posts: 1055
Joined: 30 Nov 2015 09:10

Re: ЕвроБаскет 2022

Post by Nickish »

Аз не успях дотук да гледам французите. Но Германия и Полша ако успеят да повторят успеваемостта си от четвъртфиналите като нищо ще заформят един финал :roll:
Dinko
Posts: 7397
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: ЕвроБаскет 2022

Post by Dinko »

Nickish wrote: 15 Sep 2022 09:28 Аз не успях дотук да гледам французите. Но Германия и Полша ако успеят да повторят успеваемостта си от четвъртфиналите като нищо ще заформят един финал :roll:
уф, и аз дотук много вяло гледах, основно репортажи от мачовете.
1/2 финалите и финала ще ги гледам.
Image Image
User avatar
zilot
Posts: 2800
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: ЕвроБаскет 2022

Post by zilot »

Dinko wrote: 15 Sep 2022 11:09
Nickish wrote: 15 Sep 2022 09:28 Аз не успях дотук да гледам французите. Но Германия и Полша ако успеят да повторят успеваемостта си от четвъртфиналите като нищо ще заформят един финал :roll:
уф, и аз дотук много вяло гледах, основно репортажи от мачовете.
1/2 финалите и финала ще ги гледам.
аз пък изгледах доста мачаве, определено има изравняване на силите в Европа, ама е надолу :( италианците бяха на секунди да изхвърлят Франция, ама два изпуснати фала от Фонтечио 16 сек. преди края при +2, борба на Гоберт и кош на Йортел и продължение и там вече опита си каза думата :idea:
Полша - Словения го гледах почти целия, Понитка с трипъл и като цяло много добър мач, все пак 2010 заедно с Крановски беши звездата на оня отбор де стана вицесветовен шампион до 17 години, после де им се развиха кариерите на тия момчета както се очакваше, ама... Та за мача, загубата на Словения според мен трябва да я пишат на Секулич, определено е много далеч от Кокошков. Остави Дончич прекалено дълко на паркета и след средата на втората част не успавяше да бяга, след почивката освежен обърнаха с Драгич и Канчар мача, но пак се измори още преди средата на последната четвърт и...
Съдийството е кошмарно на това европейско, то бива да е зле и неадекватно, ама ча па толку :evil:
За мачовете от предния ден Финландците много се бориха, но накрая нямаха сили да се противопоставят на Испания, Руди Фернандес показа, че е част от оня фантастичен отбор и напрактика ги закопа.
Гърция окапа срещу Германия, а Шрьодер над всички. Янис заслужено изхвърча, напрактика нокаутира Тийман при вече свирен фал, но много го бутаха съдиите цял мач и накрая се осра здраво. Шрьодер не разбрах защо го изходиха и му дадоха технически, след като той беше фаулиран, уж за кимането с главата, ама ако е за това то ранния мач Руди Фернандес трябваше да получи поне 3 технически, а върха бе, като съдията тръгна да го бие :o :lol: :shock: преди да го изгони
Image
Dinko
Posts: 7397
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: ЕвроБаскет 2022

Post by Dinko »

Лука също овика нашия съдия и въобще цялата бригада след мача с Полша. искаше фаул за опита за стрелба на съотборника му от тяхното наказателно поле, ама такъв нямаше :roll:
Image Image
Nickish
Posts: 1055
Joined: 30 Nov 2015 09:10

Re: ЕвроБаскет 2022

Post by Nickish »

Франция счупи от бой Полша.
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: ЕвроБаскет 2022

Post by Suomi »

И аз доста малко погледах - на финалндците 2-3 мача и на нашите с Грузия и Белгия.
Susijengi(прякора на финландците - глутница вълци) прави паднаха. Лаури се разигра и правеше каквото си поиска. Защо обаче не играе и с това саночувствие в НБА е друг въпрос. :oops: Нямаше много помощ обаче - Сасу Салин и Максуди и това беше. Копонен и Хъф изиграха последните си мачове за национала. Kiitos! :123:
Испанците са много коварни в атака - почти всеки и отвсякъде може да вкара. Франция много колебливи ш квалификациите и групите, но когато трябва...
За мен фаворити бяха Сърбия, Гърция и Словения, най-вече заради звездите си, но все пак си е отборен спорт.
Post Reply