НБА сезон 2022-23

Post Reply
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА сезон 2022-23

Post by Suomi »

Това беше зверско:
Image
Първо го свирили фал в атака, но накрая го признават.
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА сезон 2022-23

Post by Suomi »

Снощи доста позяпах. Въпреки, че редовния сезон вече трудно го трая - никаква защита.
Никс показаха защо всеки ще ги търси в плейофа. :oops: Като затегнат защитата срещу тях и това е. Брунсън е добър, Рандъл също, но само с тях двамата няма да стане. Барет прави един силен мач и после два слаби, плюс в плейофите ще го опазят. Хардън продължава с просенията на фалове, но и Ембийд доста е задобрял. :bottom: И пак - в плейофите това не се свири. :nono:
Далас-Лейкърс. Изглеждаше ми като нагласена работа. Първо Леброн с няколко лесни коша да загрее тълпата. Дончич изобщо не си даваше зор сякаш. И накрая дойде третата четвърт в която е трудно да се обясни какво стана. :twisted: Коментаторите бая ги нахраниха езерняците в студиото. :lol: Но без АД са гола вода и плейофи през крив макарон.
Бостън и Милуоки ги погледах до почивката. Пак никаква защита, накрая почнали да дигат нещо гири за сблъсъка Браун-Анетокумпо. Без Мидълтън Бъкс са друг отбор. И Тейтъм почнал да иска фал при всяка атака. :facepalm:
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА сезон 2022-23

Post by Suomi »

Image
:headbang: :123: :123:
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА сезон 2022-23

Post by Suomi »

И както се вика, това не е всичко:
Image
:shock: :rockon:
User avatar
zilot
Posts: 2796
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: НБА сезон 2022-23

Post by zilot »

Suomi wrote: 26 Dec 2022 09:30 Това беше зверско:
Image
Първо го свирили фал в атака, но накрая го признават.
то си беше фал в атака :idea: ама Малоун поиска преразглеждане което нямаше и по около 50 сек. след това курвата почна да подскача, че не е съгласна и ходиха да гледат, как видяха фал на Шамет, който беше застанал там 2 сек. преди това не разбрах. А тоя дебил Гордън дано следващото такова се опита да го направи срещу Бевърли и други тъпак му счупи врата, като се вреже в него :evil:
И аз погледах мачове от коледната програма, събуих се за втората част на нашия и го доизгледах, както и започнах скандално съдийство, но тия мачове в три точки и мачове в продължения не са ни силата :evil: реални го загубихме заради брутални грешки на Бриджис. 15 сек. преди края на четвъртата част, Пол го извика за заслон и тоя се торпилира в един от Денвър :o е после в последната стрелба на Мъри му заби брутален чадър. А в продължението пак много глупава грешка на Бриджис при само точка изоставане ни събори :roll: Иначе доста тъпи грешки на Айтън.
Ся бихме Мемфис навън при половин отбор липсващи, дано се възстановят бързо. Нашите отказали оферта за Кроудър срещу Хачимура, според мен голяма грешка :roll: ся пък Юта провалят тройния трейд, много са се вторачили във Вандербилд и според мен нещо такова ни трябва, ребаундър на тежкото крило, ама Хачимура нищо, че е по-нисък се вписва, че може и тройки да стреля, но пък явно и с тея контузии се мъчат да удължат и ротацията на гардовете, че...
Image
Dinko
Posts: 7397
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА сезон 2022-23

Post by Dinko »

Suomi wrote: 26 Dec 2022 09:30 Това беше зверско:
Image
Първо го свирили фал в атака, но накрая го признават.
това верно беше брутално :rockon:
още ме е яд, че Гордън не спечели нито веднъж конкурса за забивки, въпреки че направи някои от най-запомнящите се забивки за всички времена на конкурса
Image Image
Dinko
Posts: 7397
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА сезон 2022-23

Post by Dinko »

брутално беше и това на Тейтъм срещу Янис :rockon:

Image Image
User avatar
zilot
Posts: 2796
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: НБА сезон 2022-23

Post by zilot »

Suomi wrote: 28 Dec 2022 10:04 И както се вика, това не е всичко:
Image
:shock: :rockon:
9 точки за 25 сек. Тибодо трябва да намери дебел клон на който да се обеси :lol:
Suomi wrote: 28 Dec 2022 09:57 Image
:headbang: :123: :123:
това е чудовищно и точно с тоя трипъл мисля, че си спечели МВП-то особено, ако Далас вдигнат малко оборотите и влязат директно в ПО
Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА сезон 2022-23

Post by Suomi »

zilot wrote: 28 Dec 2022 18:25
Suomi wrote: 26 Dec 2022 09:30 Това беше зверско:
Image
Първо го свирили фал в атака, но накрая го признават.
то си беше фал в атака :idea: ама Малоун поиска преразглеждане което нямаше и по около 50 сек. след това курвата почна да подскача, че не е съгласна и ходиха да гледат, как видяха фал на Шамет, който беше застанал там 2 сек. преди това не разбрах. А тоя дебил Гордън дано следващото такова се опита да го направи срещу Бевърли и други тъпак му счупи врата, като се вреже в него :evil:
И аз погледах мачове от коледната програма, събуих се за втората част на нашия и го доизгледах, както и започнах скандално съдийство, но тия мачове в три точки и мачове в продължения не са ни силата :evil: реални го загубихме заради брутални грешки на Бриджис. 15 сек. преди края на четвъртата част, Пол го извика за заслон и тоя се торпилира в един от Денвър :o е после в последната стрелба на Мъри му заби брутален чадър. А в продължението пак много глупава грешка на Бриджис при само точка изоставане ни събори :roll: Иначе доста тъпи грешки на Айтън.
Ся бихме Мемфис навън при половин отбор липсващи, дано се възстановят бързо. Нашите отказали оферта за Кроудър срещу Хачимура, според мен голяма грешка :roll: ся пък Юта провалят тройния трейд, много са се вторачили във Вандербилд и според мен нещо такова ни трябва, ребаундър на тежкото крило, ама Хачимура нищо, че е по-нисък се вписва, че може и тройки да стреля, но пък явно и с тея контузии се мъчат да удължат и ротацията на гардовете, че...
Според мен правилно го промениха. Шаме тръгна да пада още преди контакта, а след като го усети се отметна рязко назад - или флоп.
Хачимура е добър в атака, но ако търсите и добра защита... Вандербилд е по-стабилен отборен играч в това отношение. При всички положения малко промени ще ви дойдат добре.
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА сезон 2022-23

Post by Suomi »

Хироу със сирената срещу Юта! :headbang:
Бруклин в брутална форма, а Дончич продължава... :123:
Post Reply