This is Madness!

User avatar
zilot
Posts: 2792
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: This is Madness!

Post by zilot »

Леле ЮКон ни рабиха, а последните мачове не играеха добере :roll: до почивката реално от нашите игра само Чък Харис по едно време имаше 14 точки от 21 на отбора :oops: след почивката само с един кош, но и те почнаха само него да пазят, другите малко бяха на принципа сами се пазят, все пак Лукосис се поразигра след 17-тата минута и завърши с 12, ама няма нито една тройка и Тейлър се включи добре. Без Мони Бейтс сме много зле в боята. Като цяло защитата ни беше кошмарна, пазача си изпуска човека и останалите 4 стоят и гледат как си минава безпрепятсвено до коша :evil: докато Хъскис играха доста добра защита и от там и атаката ни я нямаше :roll: брутално ни надбориха повече от два пъти повече борби за тях, само 2 точки от втори шанс за нас и те дойдоха 2 мин. преди края :roll: До почивката ни разпиляха на пресечеки, направо ни направиха смешни :oops:
Не бях го гледал Търнбол, висок ама много хилав иначе взе две тройки и си ги вкара, ама не може де ни е човека под коша, по-скоро може да играе с Бейст и да му ползват добрата стрелба :roll:
Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: This is Madness!

Post by Suomi »

zilot wrote: 22 Jan 2023 22:36 Леле ЮКон ни рабиха, а последните мачове не играеха добере :roll: до почивката реално от нашите игра само Чък Харис по едно време имаше 14 точки от 21 на отбора :oops: след почивката само с един кош, но и те почнаха само него да пазят, другите малко бяха на принципа сами се пазят, все пак Лукосис се поразигра след 17-тата минута и завърши с 12, ама няма нито една тройка и Тейлър се включи добре. Без Мони Бейтс сме много зле в боята. Като цяло защитата ни беше кошмарна, пазача си изпуска човека и останалите 4 стоят и гледат как си минава безпрепятсвено до коша :evil: докато Хъскис играха доста добра защита и от там и атаката ни я нямаше :roll: брутално ни надбориха повече от два пъти повече борби за тях, само 2 точки от втори шанс за нас и те дойдоха 2 мин. преди края :roll: До почивката ни разпиляха на пресечеки, направо ни направиха смешни :oops:
Не бях го гледал Търнбол, висок ама много хилав иначе взе две тройки и си ги вкара, ама не може де ни е човека под коша, по-скоро може да играе с Бейст и да му ползват добрата стрелба :roll:
Доста го позакъсахте, този сезон ще е градене за следващия явно. Имате ли добър клас за догодина?
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: This is Madness!

Post by Suomi »

54-ти в страната. 4-звезден комбогард Бизджак и почти 7 футър Капке, но само 3-звезди. Още ще ви трябват.
User avatar
zilot
Posts: 2792
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: This is Madness!

Post by zilot »

Suomi wrote: 27 Jan 2023 20:22 54-ти в страната. 4-звезден комбогард Бизджак и почти 7 футър Капке, но само 3-звезди. Още ще ви трябват.
аз ги гледам преди да започне сезона, ся ми е рано, а и никога не сме имали някакъв звезден рекруит :roll: трябва ни пойнтгард :idea:
Снощи ги погледах срещу Сетън Хал, много зле и поредна загуба с 20+ точки, този път у дома :twisted: още в средата на първата част извадиха с нокаут Чък Харис :evil: при една топка на земята едното лайно се наби в тялото му, а друго му наби шут в главата :x :x :x и няма фал, той на пода не мърда а съдиите ги оставят да си завъшат атаката :o :? много мръсен отбор, ама накрая си го получиха Дре Дейвис го отнесе при борба под нашия кош, явно при падането го настъпиха и докато се гърчи от болка нашите си направиха атаката и пак съдиите стоят и гледат :x абсолютно неадекватни и то ва при сериозна точкова разлика.
Иначе за мача ми биха ни по почти всички показатели, както казах нямаме пойнтгард и това много си личи, два бързи фала Бейтс и овладяха боята :roll: общо взето след добра защита осирахме нападението по брутален начин, след хубава атака пускаме бързо лесен кош :evil:
Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: This is Madness!

Post by Suomi »

zilot wrote: 29 Jan 2023 21:50
Suomi wrote: 27 Jan 2023 20:22 54-ти в страната. 4-звезден комбогард Бизджак и почти 7 футър Капке, но само 3-звезди. Още ще ви трябват.
аз ги гледам преди да започне сезона, ся ми е рано, а и никога не сме имали някакъв звезден рекруит :roll: трябва ни пойнтгард :idea:
Снощи ги погледах срещу Сетън Хал, много зле и поредна загуба с 20+ точки, този път у дома :twisted: още в средата на първата част извадиха с нокаут Чък Харис :evil: при една топка на земята едното лайно се наби в тялото му, а друго му наби шут в главата :x :x :x и няма фал, той на пода не мърда а съдиите ги оставят да си завъшат атаката :o :? много мръсен отбор, ама накрая си го получиха Дре Дейвис го отнесе при борба под нашия кош, явно при падането го настъпиха и докато се гърчи от болка нашите си направиха атаката и пак съдиите стоят и гледат :x абсолютно неадекватни и то ва при сериозна точкова разлика.
Иначе за мача ми биха ни по почти всички показатели, както казах нямаме пойнтгард и това много си личи, два бързи фала Бейтс и овладяха боята :roll: общо взето след добра защита осирахме нападението по брутален начин, след хубава атака пускаме бързо лесен кош :evil:
Ее, как рано, то ранкинга за 2025 вече го има... :P
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: This is Madness!

Post by Suomi »

Канзас ни излъгаха, а бяха в голяма криза... Уилсън направо ни разказа играта, тройката не ни вървеше.
Има ги и такива мачове, а тъкмо бяхме във възход.
Флорида Атлантик поставени, че и най-малко загуби заедно с Пърдю!?! :shock:
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: This is Madness!

Post by Suomi »

Много трудна победа над Флорида. Биг О си напраи борбите, но Кастълтън го блокира два пъти и след това направо го беше страх да стреля! :? Но все пак без него ги бихме с разнообразна атака, а Кастълтън така ине го опазихме.
Сега мисля да гледам Дюк-Норт Карълайна
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: This is Madness!

Post by Suomi »

Добра защита на Дюк-НК, Лайвли ги унищожи - 14 б и 8 блока!?! :bow: Но и двата отбора са далеко от стандартите си.
Погледах и Индиана-Пърдю. Иди е ебахти чудовището - 33 т и 18 б!?! :shock: :headbang: Но нямат никакви гардове изатова на Маднеса ще са уязвими.
User avatar
zilot
Posts: 2792
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: This is Madness!

Post by zilot »

И аз погледах, нашите естествено :roll: тоя път умряхме прави :idea: и то без Чък Харис. Две съдийски грешки ни отнеха шанса за победа, два аута дадени за Маркет при топка излязла от техен играч :evil: но в тоя слаб сезон съм доволен, най-после добра защита, пак имахме заспивания на моменти и на пресечки ни вкараха няколко леки коша, но в течение на мача това се оправи, нещо което не се случваше до сега. Пак да кажа, нямаме пойнтгард и това си личи много, много страда играта на високите в тази ситуация и като добавим слабата стрелба и логично загубихме. Лукосис с много добър мач 7 асиста, и 15 точки, но не му е това играта. Джейдън Телър без смяна и с 19 точки, но и на него му е трудно да прави играта, бе не му е това играта, ама се постара. Али Али е разочарование и то тотално, доста очаквах от него, а какви тухли мяташе не е истина :roll: Хънтър също със слабо представяне :roll:
Щях да гледам и Дюк - НКС и ваще, ама ги забравих. И аз гледах Пърдю - Индиана. Трейс Джаксън-Дейвис ще е кражба в драфта, но и останалите им момчета играят стабилно, много си помагаха срещу Иди, ама тоя няма спиране от колежаните, според мен той ще е другата голяма, ама много голяма кражба в Драфта, няма нищо общо играта му от миналата година, научил се е да си ползва огромното тяло и е много бърз и пъргав за ръста си :idea: Д-Д се опита на два пъти да му искара 4-ти фал през втората част, даже единия път му дадоха в атака, ама преразглеждаха и го махнаха и то с право :roll: обаче останалите от Пърдю са зле, нито могат да стрелят от растояние нито да пробиват или да правят играта :shock: с тая тактика дайте я на Иди па той да се оправя, да вкарва или да вади за тройка и аз не ги виждам и на файнълфор даже :roll: поне да можеха да стрелят за три :roll:
Инъче няколко брутални чадъра и от Иди и от Джаксън-Дейвис от типа де падаш по гъз като го налепи :nono:
Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: This is Madness!

Post by Suomi »

Така е, Иди получи ли я дълбоко топката са две точки. Горе-долу цялата им игра обаче е само това и затова няма да стигне. За НБА като че ли прекалено тромав ми се вижда, но ако не за Европа ще е страшилище. Но аз виждах Бамба да стане основен в НБА и още го чакам... :oops: :lol:
Post Reply