This is Madness!

User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: This is Madness!

Post by Suomi »

Аааах, не мога честно! То бива бездарност и неумение в защита, ама чак толкоз! :twisted: :facepalm:
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: This is Madness!

Post by Suomi »


Рутинно срещу Луивил, но по едно време пак забуксувахме яко.
Първа загуба за Юкон.
User avatar
zilot
Posts: 2800
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: This is Madness!

Post by zilot »

изкарахме си го на Джорджтаун еле след почивката, ама с тия три поредни тежки загуби с които почнахме в конференцията Маднеса ще го гледаме по телавизора :oops:
Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: This is Madness!

Post by Suomi »

Малей, паднахме от най-слабия в СЕК вкъщи!?! :? :facepalm:
Маднес през крив макарон. Калипари разби отбора, изкара предния Биг О(не че игра нещо, но все пак е най-добрия ни играч). И Уолъс нещо го заби на пейката исега нямаме отбор. :popa: Язък за силния клас догодина, и него ще намери начин да съсипе. :facepalm:
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: This is Madness!

Post by Suomi »

Жив да не бях! След като паднахме от последния вкъщи, бихме навънка най-силния! Плюс Тенеси са втория най-силен защитен тим, първи по % стрелба на противника и този от тройката! :headbang: Имаха за капак и 25 поредни победи вкъщи - 3-та най-дълга серия при колежаните! :shock: :123:
Ние бяхме без Уилър и Колинс, а Уолъс и Топин играха с травми. Голяма победа, но все още нищо не сме направили, защото имаме много лоши загуби вече. Една от добрите новини е налагането на Тиеро - той е малко от типа на Дариус Милър и се надявам да е доста години при нас. Имаме нужда от такъв играч. :yes: И въпреки двама контузени пак имахме 9 играча ротация! 8-)
User avatar
zilot
Posts: 2800
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: This is Madness!

Post by zilot »

Suomi wrote: 15 Jan 2023 14:50 Жив да не бях! След като паднахме от последния вкъщи, бихме навънка най-силния! Плюс Тенеси са втория най-силен защитен тим, първи по % стрелба на противника и този от тройката! :headbang: Имаха за капак и 25 поредни победи вкъщи - 3-та най-дълга серия при колежаните! :shock: :123:
Ние бяхме без Уилър и Колинс, а Уолъс и Топин играха с травми. Голяма победа, но все още нищо не сме направили, защото имаме много лоши загуби вече. Една от добрите новини е налагането на Тиеро - той е малко от типа на Дариус Милър и се надявам да е доста години при нас. Имаме нужда от такъв играч. :yes: И въпреки двама контузени пак имахме 9 играча ротация! 8-)
определено ги изнанадахте и запазвате шанснове за Маднеса с тая победа :idea: Ние пък предната нощ бихне Нова, то не че тая година това е някакво постижение, ама все пак си е победа над Нова.
Доста тежки ще са решенията кой да играе тая година на Маднеса, много от традиционните отбори натрупаха доста загуби и тежки /лоши/ загуби, от приличните конференции доста са зле. ААС зад Хюстън почти всичко е леш, Тюлейн засега държат, ама до колко имат сили не съм наясно, една неприята загуба и са в небитието според мен. Доста изравнени са Мемфис, ЮСФ и Синсинати, ама точно това изравняване вероятно ще ги извади всичките от сметките, освен ако някой не смечели турнира :roll:
Атлантик Тен е пълен леш според мен, от там тази година да пуснат някой ще е малко чудо, Дюкейн тръгнаха добре, но натрупаха доста загуби в конференцията, ВКУ са другите де може да влязат, ама според мен и за двата отбора е задължителен финал на турнира, че да са на Маднеса :roll:
Атлантик Коуст, там Клемсън изненадващо мажат и е логично вече да са поставени, но като цяло Конференцията не е толкова силна като предните години, Вирджиния и Маями според мен ще са вътре, Дюк с тая загуба са на кантар, както и Питсу
Биг 12 определено най-силната конференция, ама няма как да пуснат всички :mrgreen: освен поставаните, Бейлър ги виждам вътре
Биг Ийста тук освен четирите поставени само, ако някой друг вземе туринира или може би поне финал :roll:
Биг 10 - е тук ще има повечко отбори на турнира, много силна конференция, може би точно след 12-ките, ама това значи повече загуби :roll: ама няма да се учудя да са с 6-7 отбора вътре
Мисури Вали са много зле тая година и силно се съмнявам някой освен шампиона да влезе
Маутин Уест тая година са доста силни, първите 5 са силни и със шансове, ама трудно ще пуснат повече от 3 отбора от тяхната :roll:
Пак 12 сякаш са по-добре тая година, ама по традиция ги режат доста през послените години :roll: ЮСЛА и Аризоните според мен са вътре, ЮСС след слабия старт стабилизираха и те са със шансове
СЕК - поставените и вие сте на кантар, за останалите евентуално през спечелен турнир, голям срив на ЛСЮ, а Арканзас трябва да стъпят здраво на педалите, че да не изхвърчат и те :roll:
Уест Коуст - ми Зага са ясни, смятам че и Сент Мери също ще са вътре, дали някой може да разбие голямата им тройка и да се промъкне примирно вместо Бригъм Йънг, които са слабички тая година. Евентуално Санта Клара, ама им трябват домакински победи срещу Мери и Зага :roll: или турнира :roll:
От малките конференции поставени са Чарлстън, ама в тая Колониел и две загуби и са аут от Маднеса, даже както са поставени един загубен финал и не е сигурно дали ще ги пуснат :roll:
Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: This is Madness!

Post by Suomi »

Много е отворено всичко още. Аз поне не помня толкова слаба година с толкова много отбори които могат да спечелят.
Още доста неща ще се променят, примерно ние, Дюк и Норт Карълайна бяхме топ 10 в началото. :o :nono:
Сривовете при Луивил и Флорида Ст, Калифорния и Нова също - изобщо доста луда година. :banana26:
User avatar
zilot
Posts: 2800
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: This is Madness!

Post by zilot »

Suomi wrote: 15 Jan 2023 18:05 Много е отворено всичко още. Аз поне не помня толкова слаба година с толкова много отбори които могат да спечелят.
Още доста неща ще се променят, примерно ние, Дюк и Норт Карълайна бяхме топ 10 в началото. :o :nono:
Сривовете при Луивил и Флорида Ст, Калифорния и Нова също - изобщо доста луда година. :banana26:
да и аз това имам предвид, че годината е много слаба и ще им е доста трудно на комисията да решат кой да пуснат на Маднеса :roll: и не е изключено и някоя лоша серия на поставените и ае у киреча :roll:
Нашите също с много слаба година, а очаквах с този треньор да сме фактор, но просто нямаме лидер, който да показва постоянство имаме 6-7 момчета които могат да избухнат с 20+ точки, но след един силен мач следват 2-3-4 нищо особено, че и слаби.
И да отбележим, че Черноморец подписаха с Джордън Тъкър, наше момче :roll: дойде от Дюк с големи надежди, но... си остана ролеви играч, все пак доста добър :roll: почва ударно с 20 т. и 5 б.
Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: This is Madness!

Post by Suomi »

Трудна победа над Тексас А§М. Биг О след 37 т и 24 б през седмицата :123: сега беше малко ялов и пасивен в атака, но все пак 7 т. и 18 б. Мачовете в СЕК са съвсем друга бира от извън конференциите. Всяка топка трябва да я спечелиш, свирепа защита. Снощи лакъти и блъскания, неспортменски също. Гостите бяха 5-0 в СЕК така че беше много важна и трудна победа. :yes: Сега сме на Ванди вънка и после с Канзас в сблъсъка Биг12-СЕК. Те позакъсаха нещо - първо Канзас Ст в дербито ги излъгаха с точка, а снощи ТСУ напраово ги размаза като гост!?! :shock: :headbang: Преди нашиа мач имат гостуване и на Бейлър и после пак с Кей Ст - така че доста трудни мачове и пред тях.
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: This is Madness!

Post by Suomi »

zilot wrote: 15 Jan 2023 22:46
Suomi wrote: 15 Jan 2023 18:05 Много е отворено всичко още. Аз поне не помня толкова слаба година с толкова много отбори които могат да спечелят.
Още доста неща ще се променят, примерно ние, Дюк и Норт Карълайна бяхме топ 10 в началото. :o :nono:
Сривовете при Луивил и Флорида Ст, Калифорния и Нова също - изобщо доста луда година. :banana26:
да и аз това имам предвид, че годината е много слаба и ще им е доста трудно на комисията да решат кой да пуснат на Маднеса :roll: и не е изключено и някоя лоша серия на поставените и ае у киреча :roll:
Нашите също с много слаба година, а очаквах с този треньор да сме фактор, но просто нямаме лидер, който да показва постоянство имаме 6-7 момчета които могат да избухнат с 20+ точки, но след един силен мач следват 2-3-4 нищо особено, че и слаби.
И да отбележим, че Черноморец подписаха с Джордън Тъкър, наше момче :roll: дойде от Дюк с големи надежди, но... си остана ролеви играч, все пак доста добър :roll: почва ударно с 20 т. и 5 б.
Черноморец - интересно!
И аз много обичам да следя нашите бивши играчи из Европа, но напоследък станаха толкова много... :oops:
Post Reply