This is Madness!

User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: This is Madness!

Post by Suomi »

Летс гоу! :redjump:
МичСт-ЮСиЕлЕй направиха здрав мач на откриването с доста драма вкрая.
Норт Карълайна и те аут веднага и сега само Канзас от синята кръв остана.
Орал Робъртс разбиха де що бракет имаше - от 15 М сега вече има само 108 перфектни. :headbang: Охайо Ст ги виждах да стигнат много далеко, както явно почти всички... :oops: Сан Диего Ст и особено Пърдю също са към големите изненади - добре почва.
Тенеси изложиха нашата конференция.
Днеска пак пълна програма. :yes:
User avatar
zilot
Posts: 2800
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: This is Madness!

Post by zilot »

последно време погледах доста мачове, ама нещо все ме мързи да пиша :roll:
Освен нашите, позяпах доста и каубойчетата заради Кънингъм, ама там не е само той, малко и Бейлър, че и Охайо Ст., заради Холман, това нощес е голяма издънка, ама много голяма. Иначе от вчера зяпах. Флорида - Вирджиния Тех., драма накрая, ама все пак с пръдължение Флорида си го взеха, но сами се вкараха в бели, след като за 5 сек. първо не успяха да вкарат топката в игра, после грешка след вкарването, малко преди това при елементарна ситуация грешка на Ман при дрибъла :roll: Кастелтън с невероятен мач, много голямо развитие за него :idea: имат некъв огромен нигериец Джесън Джитобо, ма е голямо дърво :shock:
Позяпах и Юта Ст. - Тексас Тех. и там голям мач за високото момче - Немаеш Куета, португалче даже с 18-ките игра във Варна на европейското Б-дивизия, преди няколко години :roll: дъбъл-дабъл 7 чадъра и 6 асиста, но не стигат, по периферията за много зле Юта Ст. :roll:
Лойола сгъват Джорджия Тех, там очаквах доста по-оспорван мач и лек фаворит да са Джордия Тех. но явно липсата на опит на маднеса си казва думата, а и не само де :roll: Орегон Ст. са под пара /да видим до кога/ и хвърлят една гора бой на Тенеси, след като взаха турнира и така се класираха за маднеса. Другата голяма издънка от нощес е на Пърдю, ама и тя с продължение, а уж тия по-класни отбори би трябвало да взимат продълженията, но не би... явно противниците им на крилете на щастието и бой...„
Доста мачове с продължения, като се започне от подготвителните четири :idea:
Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: This is Madness!

Post by Suomi »

zilot wrote: 20 Mar 2021 18:37 последно време погледах доста мачове, ама нещо все ме мързи да пиша :roll:
Освен нашите, позяпах доста и каубойчетата заради Кънингъм, ама там не е само той, малко и Бейлър, че и Охайо Ст., заради Холман, това нощес е голяма издънка, ама много голяма. Иначе от вчера зяпах. Флорида - Вирджиния Тех., драма накрая, ама все пак с пръдължение Флорида си го взеха, но сами се вкараха в бели, след като за 5 сек. първо не успяха да вкарат топката в игра, после грешка след вкарването, малко преди това при елементарна ситуация грешка на Ман при дрибъла :roll: Кастелтън с невероятен мач, много голямо развитие за него :idea: имат некъв огромен нигериец Джесън Джитобо, ма е голямо дърво :shock:
Позяпах и Юта Ст. - Тексас Тех. и там голям мач за високото момче - Немаеш Куета, португалче даже с 18-ките игра във Варна на европейското Б-дивизия, преди няколко години :roll: дъбъл-дабъл 7 чадъра и 6 асиста, но не стигат, по периферията за много зле Юта Ст. :roll:
Лойола сгъват Джорджия Тех, там очаквах доста по-оспорван мач и лек фаворит да са Джордия Тех. но явно липсата на опит на маднеса си казва думата, а и не само де :roll: Орегон Ст. са под пара /да видим до кога/ и хвърлят една гора бой на Тенеси, след като взаха турнира и така се класираха за маднеса. Другата голяма издънка от нощес е на Пърдю, ама и тя с продължение, а уж тия по-класни отбори би трябвало да взимат продълженията, но не би... явно противниците им на крилете на щастието и бой...„
Доста мачове с продължения, като се започне от подготвителните четири :idea:
И аз съм така, доста погледах напсоледък но неми се пише...
Флорида и аз ги игледах. Дуруджи с големи издънки от фала, но на старта на ОТ какъв забив направи!?! :o :headbang: Кастълтън има добра работа с крака, но пазиш ли го стабилно е гола вода. Снощи високите им натежаха с фалове и после ги побърка с финтове под коша.
Португалчето от ЮтаСт го произнасят Кейта - и на мен ми направи впечатление, че е доста стабилен играч. :!: Но ТексасТех си взеха мача бавно и методично.
Сега Колорадо са 10-15 от тройката и бършат пода с Хояс. :oops:
User avatar
zilot
Posts: 2800
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: This is Madness!

Post by zilot »

да Джордтаун ядат бой като за последно, даже спрях да го гледам, ама няма как да пускаш толку отворени стрелби от тройката и да очакваш нещо различно, като добавим, че се подлъгаха по играта на Колорадо и по едно врме почнаха да мятат насилени тройки :roll:
Джабари Уокър май го изгонияха след тая простотия която направи, а беше безпогршен направо ги пореше. Макинли Райт има ебати погледа върху играта, невероятни подавания и защитата на Джордтаун става разногледа :idea:

edit: не са го изгонили, продължава да ги пори като риби :o
Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: This is Madness!

Post by Suomi »

На Бама не им тръгна тройката(или Питино добре ги беше разучил) и стана доста труден мач за тях. Все пак оцеляха и това е важното.
Канзас за мен са следващите пътници - снощи се оттърваха, но я нямат класата.
Виржиния и Тексас. :oops: :nono: Кавалиърс почти направиха чудото, след като Охайо малко се гипсираха, но все сътвориха изненадата.
Чудото обаче беше на Абилейн Кристиън!?! :o Даже не изглеждат на отбор от първа дивизия - толкова са им дребни гардовете. :oops: Тексас вкараха късна тройка и все пак изглевдаха победители, но фал секунда преди края и играч с 55% от наказателната ги изхвърли. Маднес! :headbang:
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: This is Madness!

Post by Suomi »

Днеска ранни са Илиной и Бейлър - ще ги гледам, че почти не ги знам какви отбори са.
User avatar
zilot
Posts: 2800
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: This is Madness!

Post by zilot »

Вирджиния след карантина очаквах, че може да се издънят, но смятах, че поне първия противник ще го приминат, ама явно не. Тексас допълват издънките, на Кретън малко им е трябвало и те да допълнят списъка с издънките, но все пак успяват да си вземат мача, ся би трябвало да дишат по-спокойно. Юкон обаче губят, за да затвърдят впечатлението, че Ийста тая година е слабичък. За мен не е изненада, че Бръгъм Йънг губят от UCLA, според мен много ги надцениха, а сега UCLA ще имат лек противник :idea:
Орегон се класират без игра и ако успеят да се справят с Айова, на Гарза, тоя мач по-малко ще им се отрази добре, но... пък паузата им става доста дълга без игра и ще им е много трудно, бе направо ще е изненада, ако го вземат :idea:
Бейлър са много стабилни и за мен за фаворит за титлата, много опите и обигран отбор. Другия ранен е местно дерби, а е и мач между двата най-хвалини отбора от анализаторите през последната седмица :roll:
Image
User avatar
zilot
Posts: 2800
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: This is Madness!

Post by zilot »

Лойола изхвърлиха Илинойс с много добра игра и в защита и в атака, направо направиха смешен Досунму, а него го даваха вероятен топ 10 пик, след много добрия му сезона, Фрейзър също беше направен смешен, само с Кокборн не успяха да се оправят, но пък Камерън Крутуйк направи много добър мач, тоя е малко по-нисък вариант на Йокич, раздава топката, даже и дриблира, малко стребата му трябва да се поработи по нея, но не е толку зле :roll: ако някой го избере във втори крък на драфта няма да сбърка с него. На трибуните за Лойола беше и бабата :idea:
Бейлър без особени трудности взеха мача си с Уисконсин. Мичел и Бътлър са много, много добри, избухване и за Матю Маер, също много интересен играч
Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: This is Madness!

Post by Suomi »

Ами гледах ги Илиной. :oops: Нищо особено не показаха, Досунму опазен тотално. Крутвиг с голям мач, имам чувството, че малките конференции винаги имат по един такъв център от европейски произход или европеец, който го може всичко. :) Крутвиг е играч и на Конференцията, така че едва ли е случаен този мач.
Арканзас биха ТескасТех - това не го очаквах! :shock: Но Гейтърс след като се оттърваха на старта този път нямаше оттърване.
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: This is Madness!

Post by Suomi »

Image
Post Reply