This is Madness!

User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: This is Madness!

Post by Suomi »

Бихме Дюкейн с лекота. Първото с много добра защите, второто леко се пропукахме. Топин игра доста зле в атака и вкара първите си точки едва втората. Уилър обаче се завърна и веднага внесе спокойствие, скорост и разнообразие. :yes: Рийвс е роден реализатор и заедно с Фередрик са отлични стрелци от тройката. Онуенсо само за 19 мин почти с дабъл, три блока и повлия още на поне 4-5 стрелби. :rockon: Определено ще е преди Уеър докрая на сезона.
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: This is Madness!

Post by Suomi »

Погледах МичСт-Гонзага на самолетоносача, че и с двата ще играем другата седмица. Много лош баскет. :? Спартанците водиха голяма част от мача, но не си повярваха. Тимме за пореден път ги измъкна Зага, да видим нашите центрове как ще се справят с него.
Луивил паднаха от Белармин вкъщи!?! :shock: :twisted: :gacho:
Още две големи програми с 0-2 старт - Флорида Ст и Калифорния.
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: This is Madness!

Post by Suomi »

Чибве се завърна с МичСт, но въпреки големия статс който направи, направи и много грешки които костваха мача. :oops: Малкич Уолъс с два пропуска от наказателната също пропусна да затвори на два пъти мача и след два ОТ в крайна сметка загуба. :x :nono: Том Ицо е старо куче и ни опази от тройката, а в края защитата ни беше разграден двор през центъра и пазихме периферията за да не паднем и те си правеха забиви зза продължения. :facepalm:
Онзи ден бихме с много, но тази нощ сме на Гонзага.
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: This is Madness!

Post by Suomi »

Флорида Ст с 0-4!?! :shock: Какво става там да го, все едно аз съм наставник. :)
А Луивил са 0-3 след три загуби от слаби отбори с по една точка!?! :facepalm: :headbang: :bii-chrobata: Много лош старт на Пейн начело.
User avatar
zilot
Posts: 2800
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: This is Madness!

Post by zilot »

ае и аз да се разпиша за сезона, открих го де, ама нашите още не са ми попадали в човешки час за гледане. Иначе кофти загуба от Пен Ст., като Пикет ни прави трипъл :evil: нещо доста тръпълчета в началото на сезона, не е типично това за колежаните :roll: Али Али още не е играл, не знам дали е контузия или недопустимост :roll: /ся видях операция на носа и няма дата за завръщане/, доста проблеми и с високите ни играчи :roll:
Та ся за това което гледах - ЮМасс и Мъри Ст., Мъри са стегнали приличен отбор, за Мисури Вали, но много им липсва K J Уилямс в подкошието, с него щяха да са фактор и според мен да стигнат до Маднеса :roll: Масачузец играят доста силово и на пробиви, ама допускат и много грешки, 6-7 мин. преди края губеха с 10 и не виждах как ще обърнат след две поредни грешки и съответно бързи атаки на Рейсърите, но накрая с голяма драма и тройка в последните секунди го взеха, след като изпуснаха два фала, а в атаката за Мъри Ст. си вкараха и двата и пак поведоха :roll: не ги виждам и двата отбора за Маднеса, макар, че за ся ми се струва доста изравнена година
Вчера гледах Оукланд - Е.Мичиган, естествено заради Мани Бейтс, да го видим това гимназиално чудо, откраднало шоото от Брони, ми не видях нищо особено освен страхотната стрелба която има, всичко останало не е е на ниво, не може да ползва височината си, а последните 10 мин. и продължението беше, абсолютен статист, за продължението съм сигурен, че нямаше точка, а последните 10 мин. на редовното нямаше кош, май вкара наказателни, ама и това не съм особено сигурен. Е. Мичиган са събрали много стрелци за 3 точки, не само Бейтс, но в подкошието са абсолютен бъст и как да е друго след като най-високия ти играч стои на дъгата и чака да получи топката за да стреля, така и не видях успешни пробиви от него, доста лесно го затваряха, а Таузент какъв чадър му лепна при едни дълги две от 0 градуса, след като секунди преди това беше лепнал на същото място чадър на негов съотборник, след като прехвърча поне 2, а може би и 3 метра :yes: а е с 10 санта по нисък, от Бейтс
Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: This is Madness!

Post by Suomi »

Зага изметоха пода с нас. :oops: Нещо не върви в отбора, макар че това беше първото истинско гостуване и е нормално новобранците да си глътнат граматиката. Чибве е доста ръждясал, прави много нетипични грешки. Фредрик не е за големи мачове - втори такъв и втори слаб мач. Ливингстън е доста объркан в момента, Уолъс за разлика от него ще ние основен играч този сезон. Никакви ни нямаше в борбата и заслужено паднахме с много.
Луивил вече са 0-5 и днеска със Синси ще опитат първа победа. :shock:
User avatar
zilot
Posts: 2800
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: This is Madness!

Post by zilot »

Какво се случва с Лиуивил, то загуби, загуби, ама това снощи, само 38 точки срещу Тексас Тех, а 7 мин. преди края бяха само с 20 :shock: :o :shock:
Image
User avatar
Паниковски
Posts: 7440
Joined: 29 Nov 2015 18:09
Location: с. Г.

Re: This is Madness!

Post by Паниковски »

:facepalm:
Отбори извън тройката не коментирам
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: This is Madness!

Post by Suomi »

zilot wrote: 23 Nov 2022 20:47 Какво се случва с Лиуивил, то загуби, загуби, ама това снощи, само 38 точки срещу Тексас Тех, а 7 мин. преди края бяха само с 20 :shock: :o :shock:
За мен психически се сриват след тези инфарктни загуби в началото. Вече са 0-6 а играят с 23 Мериленд и стабилните Маями. Така преди дербито с Флорида Ст ще са 0-8 а другите може да са 1-8. :oops: :gacho: Много критичен момент за Пейн, може даже да не го дочакат да видят дали ще докара някой качествен рекруит.
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: This is Madness!

Post by Suomi »

зилот,
погледах малко от вашите с Тенеси. Първото се държахте донякъде, но после разликата стана голяма. Нямате скамейка, Беитс натежа с фаловев началото и му се разби ритъма. Но Тенеси са много здрав отбор и снощи оставиха Канзас само на 50 т. Така че не е лоша загуба изобщо. Али контузен ли ви е?
---
Доста ранни мачове имаше, но поглеждах само оттук оттам.
Пърдю смазват Гонзага! :facepalm:
Ние променихме малко стартиращите - Уолъс, Савир, Рийвс, Топин и Биг О. Срещу слаби добре, но да видим истинския тест с Мичиган в Лондон след седмица.
Post Reply