НБА 2019-20

User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2019-20

Post by Suomi »

8-) 8-) 8-) :yes:
User avatar
zilot
Posts: 2800
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: НБА 2019-20

Post by zilot »

Suomi wrote: 05 Sep 2020 18:22 8-) 8-) 8-) :yes:
честито ви финал на Изток, Драгич като е здрав е сред топ 3 на ПГ в лигата и света, а ако и му се играе е направо невероятен, експеримента от редовния сезон с толкова младоци не върви в ПО и отидоха на пейката и с по-малко минути. А какво се случи последните 10 минути надали някой в Бъкс има отговор :roll: Дали пък Янис не забрави какво е да играеш 35+ минути :roll: повече от година играе малко минути на мач, между 25-30 максимум и сякаш не успява да е ефективен при 35+
Голяма драма в третия мач между Бостън и Торонто да ги обърнат при половин секунда си е малко чудо :roll: но и грешно подредена защита от пъпешите при последното вкарване в игра на топката
Денвър не успяха да се противопостявят на Клипърс в първия мач, а Мъри усети, че срещу Бевърли няма как да си разиграва коня :roll:
Блатото тръгнаха както и в първия кръг със загуба, а Хюстън въпреки, че братата и Ръселко са с по 5 грешки бият. Колко и да му се смеем на брадата за скандалната игра в защита, нещо обаче което не е така в тия ПО. То много добре дирижира играта на отбора си. Не остявя съотборниците му да се изключват от играта в атака за дълги периоди, това за мен му е най-голямата сила
Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2019-20

Post by Suomi »

Драгич беше контузен в началото и Нън го замести перфектно. осле като се върна постепенно Драгич си качи минутите въпреки, че беше резерва и винаги беше завършващ. Сега обаче Нън се контузи и съвсем нормално беше Горан да стартира - съвсем логични промени.
Леонард с първи минути, но направо беше трагичен. :twisted: Нън също се завърна, но е доста ръждясал. Не е свършила серията и макар и Анетокумпо да е под съмнение, не трябва да подценяваме серията нито за момент!
Торонто изравниха - и двата съперника са ни доста неудобни.
На запад пак почват интересно, но накрая финала ще е дербито на ЕлЕй.
Nickish
Posts: 1055
Joined: 30 Nov 2015 09:10

Re: НБА 2019-20

Post by Nickish »

Фин, отпочинахте ли добре, че идем загрели, та чак прегрели :mrgreen:
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2019-20

Post by Suomi »

Nickish wrote: 12 Sep 2020 11:55 Фин, отпочинахте ли добре, че идем загрели, та чак прегрели :mrgreen:
Готови смо! 8-)
Хаярд ще се завърне за вас, но да го видим дали ще се впише веднага. Доста оспорвана я дават серията, за мен вие сте си фаворити.
Да видим нашата добра тройка срещу вашата добра защита. :roll:
Дано стане интересна серия.
User avatar
zilot
Posts: 2800
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: НБА 2019-20

Post by zilot »

Suomi wrote: 14 Sep 2020 19:01
Nickish wrote: 12 Sep 2020 11:55 Фин, отпочинахте ли добре, че идем загрели, та чак прегрели :mrgreen:
Готови смо! 8-)
Хаярд ще се завърне за вас, но да го видим дали ще се впише веднага. Доста оспорвана я дават серията, за мен вие сте си фаворити.
Да видим нашата добра тройка срещу вашата добра защита. :roll:
Дано стане интересна серия.
Хаярд им трябва за 6-ти според мен, напипаха стартерите, ама от пейката няма нищо, а с Хаярд, Кантер/Пюрие и Уонамейкър ще имат резерви. Пюрие е доста пренебрегван, пък и не знам дали е в балона, нали и той чакаше дете :roll: но е със стабилна защита и имаше добра тройка като беше на 19 :roll:
Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2019-20

Post by Suomi »

zilot wrote: 14 Sep 2020 20:30
Suomi wrote: 14 Sep 2020 19:01
Nickish wrote: 12 Sep 2020 11:55 Фин, отпочинахте ли добре, че идем загрели, та чак прегрели :mrgreen:
Готови смо! 8-)
Хаярд ще се завърне за вас, но да го видим дали ще се впише веднага. Доста оспорвана я дават серията, за мен вие сте си фаворити.
Да видим нашата добра тройка срещу вашата добра защита. :roll:
Дано стане интересна серия.
Хаярд им трябва за 6-ти според мен, напипаха стартерите, ама от пейката няма нищо, а с Хаярд, Кантер/Пюрие и Уонамейкър ще имат резерви. Пюрие е доста пренебрегван, пък и не знам дали е в балона, нали и той чакаше дете :roll: но е със стабилна защита и имаше добра тройка като беше на 19 :roll:
Кантер май изобщо не влизаше срещу Торонто? :roll:
Важно е как ще пазят Бам и ние как ще сме срещу Кемба, раптърите го опазиха, но ние нямаме кой...
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2019-20

Post by Suomi »

Денвър биха Клипърс!?! :o Ей това не го очаквах, но май и Джордж, който преди гейм 7 каза че още са на шофьорското място. Да - към вкъщи. :oops: Съвсем не са перфектен отбор буците, но щом са на финал явно има защо. Да ги видим с Лейкърс.
Оспорван първи мач на изток, решаващ блок на Бам срещу Тейтъм. :levitation:
User avatar
zilot
Posts: 2800
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: НБА 2019-20

Post by zilot »

Фине засилили сте се към финал, Бостън без Хаярд много укасяват и в края издишат, нещо съвсем нехарактерно за Стивънс.
Блатото изравняват на Денвър, а те и двете серии така ги взеха, след първа загуба. На Нъгетс ще им е много трудно пак да обръщат от 1-3
Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА 2019-20

Post by Suomi »

Неее, зилот, стига с тия прогнози по средата на серията! :twisted:
Хаярд се завърна и веднага им се отрази, да видим следващия мач.
Лейкърс водят 1:0, не са изравнили. ;)
Post Reply