8 qnuari - petyk, den na Kiril i Metodii

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
helic

Re: 8 qnuari - petyk, den na Kiril i Metodii

Post by helic »

Приятелю македонски, кажи ми защо от купешките червени вина нямам киселини (имам предвид от средния и високия клас), а от домашните направо ми се разкатава фамилията.
Има ли някакво разумно обяснение?
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.
Дедо Ильо

Post by Дедо Ильо »

helic wrote: 08 Jan 2021 21:14 Приятелю македонски, кажи ми защо от купешките червени вина нямам киселини (имам предвид от средния и високия клас), а от домашните направо ми се разкатава фамилията.
Зависи какви домашни пиеш. Купешките(ниския клас) имат доста химия и ги дотаманяват. Но да не си кривим душата, във винпромите разполагат с хардуер и програмисти, при които могат да направят несравними вина с аматьорите като нас. Но могат да направят евтини и вкусни имитации много по-лоши от нашите. Ти си олигарх и пиеш висок клас купечко вино. Вземи си някое купечко под 6 лева и се натряскаи и на другия, не на по-другия ден ми разкажи. :) :cheers:
Само ЦСКА, црвено вино и млади невести! :fcska:
Дедо Ильо

Post by Дедо Ильо »

Приятелю, мислех да ти пратя две проби от по 1.5 литра от тазгодишната реколта(а е добра) в пластмасови бутилки(да са по-леки) но като знам как половин година ме ебавахте за това ПВЦ се замислих. :)
helic

Post by helic »

Дедо Ильо wrote: 08 Jan 2021 21:43 Приятелю, мислех да ти пратя две проби от по 1.5 литра от тазгодишната реколта(а е добра) в пластмасови бутилки(да са по-леки) но като знам как половин година ме ебавахте за това ПВЦ се замислих. :)
Е нема нужда да са леки, нема на гръб да ги носиш :good:
И от мезето да не забравиш :good:

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.
helic

Post by helic »

Дедо Ильо wrote: 08 Jan 2021 21:40
helic wrote: 08 Jan 2021 21:14 Приятелю македонски, кажи ми защо от купешките червени вина нямам киселини (имам предвид от средния и високия клас), а от домашните направо ми се разкатава фамилията.
Зависи какви домашни пиеш. Купешките(ниския клас) имат доста химия и ги дотаманяват. Но да не си кривим душата, във винпромите разполагат с хардуер и програмисти, при които могат да направят несравними вина с аматьорите като нас. Но могат да направят евтини и вкусни имитации много по-лоши от нашите. Ти си олигарх и пиеш висок клас купечко вино. Вземи си някое купечко под 6 лева и се натряскаи и на другия, не на по-другия ден ми разкажи. :) :cheers:
Вино под 6 лв. не е сериозна работа.... такова не доближавам....
А иначе за домашните - гледаш го хубаво, пивко, идеално се точи и лочи и вечерта ми изгарят вътрешностите. Просто някакво научно химично обяснение търся......

Дедо Ильо

Post by Дедо Ильо »

helic wrote: 08 Jan 2021 21:45
Дедо Ильо wrote: 08 Jan 2021 21:43 Приятелю, мислех да ти пратя две проби от по 1.5 литра от тазгодишната реколта(а е добра) в пластмасови бутилки(да са по-леки) но като знам как половин година ме ебавахте за това ПВЦ се замислих. :)
Аз когато пращам нещо плащам и транспорта. Няма половин работа от мен. А не съм олигарх. :)
Дедо Ильо

Post by Дедо Ильо »

Дедо Ильо

Post by Дедо Ильо »

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
helic

Post by helic »

Дедо Ильо wrote: 08 Jan 2021 21:52
helic wrote: 08 Jan 2021 21:45
Аз когато пращам нещо плащам и транспорта. Няма половин работа от мен. А не съм олигарх. :)
Знаеш че към с връзки при транспорта, тъй че мога да го понеса ;)

VIKING

Post by VIKING »

Престанете да пиете вина с много танини....такива има в чепките и в ципите ...танинът в някой случай предизвиква киселени в слабите и изнежени организми
Post Reply