27-28.11.21 УйЕнд за говедата , литекс и лудогорбахче

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
Дедо Ильо

Re: 27-28.11.21 УйЕнд за говедата , литекс и лудогорбахче

Post by Дедо Ильо »

Толкова читави мустаци че избяга чак в Гагаузия. А редовно идваш тук да си изичистещ ауспухо. :beerchug:
Дедо Ильо

Post by Дедо Ильо »

VIKING wrote: 28 Nov 2021 21:43
Дедо Ильо wrote: 28 Nov 2021 21:19 Хелик, Приятелю, ти си травестит като доказания Пончо от варненската гей деужинка. Наздраве :cheers:
мачкай илийчо :bow: :bow: :bow:
Варненската дружинка са травестити. Какво да я мачкам. Съжалявам я. :beerchug:
VIKING

Post by VIKING »

Дедо Ильо wrote: 28 Nov 2021 21:36 Изглежда красиво.
Image
аз съм на стъпка две...вадя от солатта и обезсолявам рибицата :good: :good: трапезица е в хладилника със стяги стегната ,акпиколо се вее на терасата :yes: :yes:
VIKING

Post by VIKING »

Дедо Ильо wrote: 28 Nov 2021 21:45
VIKING wrote: 28 Nov 2021 21:43
Дедо Ильо wrote: 28 Nov 2021 21:19 Хелик, Приятелю, ти си травестит като доказания Пончо от варненската гей деужинка. Наздраве :cheers:
мачкай илийчо :bow: :bow: :bow:
Варненската дружинка са травестити. Какво да я мачкам. Съжалявам я. :beerchug:
нямаш милост :bow: :bow: :771875: :good:
Дедо Ильо

Post by Дедо Ильо »

Глей ся шо става. :banana26:
Ке спиам во офисо и требе да ряжам от мезето дека виси над главата ми.
Троянката утре ке е люта ама не ми пука.
Паниковски

Post by Паниковски »

:facepalm: :facepalm: :facepalm:
Отбори извън тройката не коментирам
Gayda

Post by Gayda »

Дедо Ильо wrote: 28 Nov 2021 21:11
Gayda wrote: 28 Nov 2021 20:57
Дедо Ильо wrote: 28 Nov 2021 20:49 Гайда, какво си пил брато че така изригна? Културен, премерен и мъдар човек. Да ти пратя ли малко жолта да се развеселиш.
Аз от както прочетох "Тънкото изкуство да не ти пука" от Марк Менсън съм друг човек. :beerchug:
Не съм си пил хапчетата за кръвно два дена.Писна ми вече от тая Севрна Македония. Всеки ден ма нервират с лажите си.
Много сме се фрустирали с тях. Нито те са прави, нито ние. Истината я знам аз от дедите ми. Били са българи. Сърбите са ги пребили. Създали са друг език и нация след 1945-та година. Който се е съпротивлявал отивал в Голи Оток. 60 години пропаганда и насилие. Сега езика им изкуствено създаден е различен от нашия. Имат самоопределение различно от нашето. Това е реалността. Ние казваме че говорят български и са българи и не сме прави. Те казват че в миналото нямат нищо общо с нас и не са прави. Ние в пиринско имаме много по-общо с тях отколкото с такива тиквеници като 6и6ончо и хелика. Говора на омраза е при нас. Плюеме ги че не сакат учебниците им по история да се пишат в София, плюеме и по пиринците и това ни прави по-близки с тях.
Бачо въобще не ми пука българи ли са южни сърби или албанци може и марсианци тяхен проблем. НаСамо да спрат да ни обиждат и да крадат нашето. Иначе за мечката извинявай но лафа с мечката си е твой ти го пусна в обращение
А за жена ми не си прав мойта е medvjedica :cheers:
Дедо Ильо

Post by Дедо Ильо »

VIKING wrote: 28 Nov 2021 21:45
Дедо Ильо wrote: 28 Nov 2021 21:36 Изглежда красиво.
Image
аз съм на стъпка две...вадя от солатта и обезсолявам рибицата :good: :good: трапезица е в хладилника със стяги стегната ,акпиколо се вее на терасата :yes: :yes:
Филе Елна няма как да я сбъркаш. Трапезица не съм правил.Но щя правя. А копиколата е много тунко за правене. Ако го направиш добре е уникално. Италианците са го измислили. Ако го сбъркаш(заради температурата на съхнене и влажността) ще имаш еднин вкус на гранясване но няма да остане.
Заложи преди Коледа на филе Елена, бастурма по армянски и чесъново месо. Аз намерих и нова резепта за пилешка пастърма.
Децата се готвят да ми подарят уред за пушене за Коледа. Тогава ще става мазало.
Image
Дедо Ильо

Post by Дедо Ильо »

Gayda wrote: 28 Nov 2021 21:50
Дедо Ильо wrote: 28 Nov 2021 21:11
Gayda wrote: 28 Nov 2021 20:57

Не съм си пил хапчетата за кръвно два дена.Писна ми вече от тая Севрна Македония. Всеки ден ма нервират с лажите си.
Много сме се фрустирали с тях. Нито те са прави, нито ние. Истината я знам аз от дедите ми. Били са българи. Сърбите са ги пребили. Създали са друг език и нация след 1945-та година. Който се е съпротивлявал отивал в Голи Оток. 60 години пропаганда и насилие. Сега езика им изкуствено създаден е различен от нашия. Имат самоопределение различно от нашето. Това е реалността. Ние казваме че говорят български и са българи и не сме прави. Те казват че в миналото нямат нищо общо с нас и не са прави. Ние в пиринско имаме много по-общо с тях отколкото с такива тиквеници като 6и6ончо и хелика. Говора на омраза е при нас. Плюеме ги че не сакат учебниците им по история да се пишат в София, плюеме и по пиринците и това ни прави по-близки с тях.
Бачо въобще не ми пука българи ли са южни сърби или албанци може и марсианци тяхен проблем. НаСамо да спрат да ни обиждат и да крадат нашето. Иначе за мечката извинявай но лафа с мечката си е твой ти го пусна в обращение
А за жена ми не си прав мойта е medvjedica :cheers:
Гайда, майната и на политиката. Ние и семействата ни да сме живи издрави.
Германия и Франция се разбраха.Ние тук не знам какво делим.
Техни академици писали трудовете си при Тито и наши динозаври писали трудовете си при Живков спорят. Майка ми вика "Не беше така".
Тия хора ако отстъпят ще си плюят на трудовете.
Тоя спор ми писна. Писна ми омразата към нас пиринците.Омразата предизвика омраза. Любовта любов.
Мечката е обичана 35 години от македонски българин и 35 години обича него, децата и внуците му. Знае че в огин ке влезне за них.
Наздраве брато, форума е да се бъзикаме и помагаме. :cheers:
helic

Post by helic »

Ей, тъкмо се чудя какво ми липсваше тия дни - пост за уреда. И ето, че моя македонски приятел не ме разочарова :bow:
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.
Post Reply