05-06 Март 2022 Синя събота § неделя

Кажете си Добро утро с цигара и усмивка на устата :) за Динко и Арчи
User avatar
Милко Калайджиев
Posts: 802
Joined: 29 Nov 2015 16:06

Re: 05-06 Март 2022 Синя събота § неделя

Post by Милко Калайджиев »

VIKING wrote: 06 Mar 2022 13:28
Милко Калайджиев wrote: 06 Mar 2022 13:26
zilot wrote: 06 Mar 2022 10:23
аз пък наблюдавам през последната седмица едно отрезвяване сред моите познати, не малко от тия с проруски позиции ся са уплашени какво ще стане ако Путин продължи на запад и...
това, което казваш не звучи като отрезвяване. звучи като екзистенциален страх, че Путин ще загуби тази война до края на следващата седмица. и дали ще има саморазправяне с Путин и неговата кохорта тъпаци (аз лично мисля, че Путин ще си изкара поне още 2-3 мандата и ще си отиде едва, когато е тежко болен). или като страх, че Путин в един момент може да изперка тотално и да започне ядрена война.

иначе за конвенционалната война и тръгването на запад -- питай ги Путин има ли камиони и бензин да продължи към Полша?

защото първото, с което ще се срещне е полската армия и ГРОМ. те ще упеят да изпратят срещу Путен макс. 20 хиляди и 30-40 изтребителя и щурмовика. но това ще е достатъчно да разпилее поне 300 хиляди сополанковци на путенюгенд.
Жалката курва няма да нападне Полша ....ще се насочи към Молдова Румъния и нас
Румъния също ще му даде отпор.
е, ние сме тотална пича дупка. а войските му действително ще посрещнем с цветя, хляб и сол -- дано греша.
опитват се с levaki да крачат, те крачат, а levaki bekobenr...
User avatar
Милко Калайджиев
Posts: 802
Joined: 29 Nov 2015 16:06

Re: 05-06 Март 2022 Синя събота § неделя

Post by Милко Калайджиев »

poncho wrote: 06 Mar 2022 10:49 в моя фийд се поизпокриха путинофилите, мисля че са залегнали само и се прегрупират.
за сметка на това атаката на фалшиви сайтове и профили е потресно увеличена.
и преди хленчещо да седнат да ми обясняват за свободата на мнение да напомня- в Мордор за лично мнение те чака затвор, така че не ронете крокодилски сълзи за РТ и подобни рупори на съвременни Гьобелсовци
точно на нас няма защо да ни го обясняваш.
напълно те разбирам за цунамито от тролове, фалшиви профили и коментари в дневник и подобни.

това слушахте ли го --
95% е фейк, като много подобни "новини" от последните дни, но звучи много приятно. :nargile:
опитват се с levaki да крачат, те крачат, а levaki bekobenr...
User avatar
Милко Калайджиев
Posts: 802
Joined: 29 Nov 2015 16:06

Re: 05-06 Март 2022 Синя събота § неделя

Post by Милко Калайджиев »

VIKING wrote: 06 Mar 2022 13:31 Милко изненадан ли си от Ганчо магумаев гъчоуйбарев че е поклонник на хуйло и режима му ?! Дали са ги ебали по Кавказ и от там тази привързаност :dragonstouch:
от нищо не съм изненадан.

но ти за кой точно говориш? Гришон Ганчев? Гъчката? или ония чеченски боклуци, които украинците разпиляха като Христо Стоичков разграден говежд двор за 5:0?

като в битките между украинските части и колоната на чеченските тигъри не говорим за някакъв съспенс и вкарване на 2 гола в продълженията?

говорим за тотално унищожение и избиване на резняшко-помашката войска от Гъчовците на Кадиров.
опитват се с levaki да крачат, те крачат, а levaki bekobenr...
User avatar
DonBasilio
Posts: 8895
Joined: 30 Nov 2015 09:18

Re: 05-06 Март 2022 Синя събота § неделя

Post by DonBasilio »

VIKING wrote: 06 Mar 2022 13:28

Жалката курва няма да нападне Полша ....ще се насочи към Молдова Румъния и нас
Румъния и нас няма да пипне.
Макар да нямаме свестен изтребител, испански, италиански, гръцки, турски изтребители ни пазят денонощно. и руските мигове не влизат. Не смеят да влязат.
Да питам Лупи трябват ли ни бойни самолети или не?
Last edited by DonBasilio on 06 Mar 2022 13:40, edited 1 time in total.
Image Image
User avatar
Дедо Ильо
Posts: 13857
Joined: 08 Dec 2015 13:34

Re: 05-06 Март 2022 Синя събота § неделя

Post by Дедо Ильо »

Мараба!
Говеда, не се плашете, ке тепате без проблеми. :nargile:
User avatar
poncho
Posts: 6527
Joined: 29 Nov 2015 18:39

Re: 05-06 Март 2022 Синя събота § неделя

Post by poncho »

А агент Димитър трябва да го овалят в катран и перушина и да го пратят в психиатрия, както правят с руските дисиденти
User avatar
DonBasilio
Posts: 8895
Joined: 30 Nov 2015 09:18

Re: 05-06 Март 2022 Синя събота § неделя

Post by DonBasilio »

Дедо Ильо wrote: 06 Mar 2022 13:38 Мараба!
Говеда, не се плашете, ке тепате без проблеми. :nargile:
Няма да победи по вече изброените причини, а не заради твоите джедайски възможности.
Защото ти, Чиче, не си годен да носиш каската на обикновен имперски щурмовак дори.
Image Image
User avatar
Паниковски
Posts: 7679
Joined: 29 Nov 2015 18:09
Location: с. Г.

Re: 05-06 Март 2022 Синя събота § неделя

Post by Паниковски »

базилио джедайства нещо :roll:
Отбори извън тройката не коментирам
User avatar
Милко Калайджиев
Posts: 802
Joined: 29 Nov 2015 16:06

Re: 05-06 Март 2022 Синя събота § неделя

Post by Милко Калайджиев »

scorpion wrote: 06 Mar 2022 13:10
www.kevorkkevorkian.com
НЯМА НУЖДА ОТ БУКЕТИ
***
Като изключим, че тази Операция си е война, с останалото съм съгласен !
Скорпи, нали не си сериозен?

защото ако си сериозен и всъщност подлагаш на съмнение факта, че Путин нахлу в Украйна и точните му удари по военна инфраструктура всъщност вече е довела до смъртта на над 2000 цивилни и 1.5 милиона бежанци, то не отдавна си прекрачил моралната граница, която никога не се прекрачва от един морален човек.
опитват се с levaki да крачат, те крачат, а levaki bekobenr...
User avatar
Дедо Ильо
Posts: 13857
Joined: 08 Dec 2015 13:34

Re: 05-06 Март 2022 Синя събота § неделя

Post by Дедо Ильо »

Щензурата от която и да е страна я мразя. Мирише ми на времената от преди 89-та. Ушанките са наложили цензура на всичко опозиционно и западно. Ние сме наложили на всичко тяхно. Дори в тубата. И сега ще гледаме фейкове само от едната страна. Аз бих предпочел да има достъп до всичко и всеки да си преценя сам. В първите дни, когато нямаше забрана гледаш как ушанките викат спецоперация на мръсната война, как уж се изтеглят а после нападат, как викат че всички в Радата са фашисти и мен това ме отврати. Боклуци. Сега гледаме само гледната точка на свободния свят. С една дума всяка цензура ме дразни.
Post Reply