НБА сезон 2022-23

Dinko
Posts: 7397
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА сезон 2022-23

Post by Dinko »

На Запад става още по-голямо мазало :korbata:
Image Image
User avatar
zilot
Posts: 2802
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: НБА сезон 2022-23

Post by zilot »

Suomi wrote: 11 Feb 2023 10:46 Честито зилот!
Как е настроението, предполагам:

:lol:
Все пак Пол няма още много игра в него, но тази и догодина може да натиснете. И Далас събраха имена, но все пак си е отборен спорт и ще е еинтересно в плейофите.
ясно, че ще натиснем здраво :roll: аз още преди трейда писах, че Дюрант ни е играта, явно ударихме едно рамо на Нетс при трейда на Кайри, вероятно и за да не изпищят, че правим нелегитимни преговори, че още на лято имаше нещо подобно КД беше в Аризона и даже май се срещна с ГМ-то :roll: :oops: а като Нетс казаха, че щели да градят отбора около него бях сигурен, че идва. Чувствата са майлко смесени знаех, че един из между Тъндър Кам и Айрън Мен ще тръгне, ама никак не ми харесва, че и двамата тръгват, особено за Бриджис много ме е яд играч който не е пропускал мач от гимназията насам при тия контузии и тази му игра, бе ще липсва. Кам и преди съм писал, че ми е сред любимците, а и ни беше най-добрия стрелец за 3т., но... ЛЮБИМИЯ играч в ЛЮБИМИЯ отбор :banane21: определено съм щастлив :roll: Ся за Монти остава най-трудната задача, да обясни ДиАндре, че да играеш баскетбол с тия момчета е много по-хубово от колкото да играше на плейстейшъна по цели нощи :roll: Тоя е като Джекил и Хайд, а на нас ни трябва повече Мистър Хайд :roll: да видим кой ще е петия стартер, Окоги ми става любимец с това себераздаване и игра в защита и борбите които прави, а напоследък вдигна много и играта си в атака. Ясно, че за ся Тори е фаворит, Уорън също е вероятен, а защо не и Бийзли :roll: приказката, е че ще натиснем за Реджи Джаксън, а ся се появи вариант и за Уол :roll: но смятам, че Реджи ни е мишената като ФА след изкупуване :roll:
Image
Dinko
Posts: 7397
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА сезон 2022-23

Post by Dinko »

Кевин Лав ще премине в отбора на Маями в Националната баскетболна асоциация, след като договори откупуването си с Кливланд, съобщава ДПА. Лав потвърди това в публикация в профила си в Туитър, а планът му е да подпише с Хийт, след като отхвърли още няколко оферти.
Кевин Лав след силния отбор на Кливланд с Леброн го дава доста лежерно, но и нямаше за какво да се напъва.
на 34 е, има още време за силен баскет пред себе си.

струва ми се, че ще е добро попълнение за Маями. но Фина да каже :)
Image Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА сезон 2022-23

Post by Suomi »

Dinko wrote: 20 Feb 2023 11:52
Кевин Лав ще премине в отбора на Маями в Националната баскетболна асоциация, след като договори откупуването си с Кливланд, съобщава ДПА. Лав потвърди това в публикация в профила си в Туитър, а планът му е да подпише с Хийт, след като отхвърли още няколко оферти.
Кевин Лав след силния отбор на Кливланд с Леброн го дава доста лежерно, но и нямаше за какво да се напъва.
на 34 е, има още време за силен баскет пред себе си.

струва ми се, че ще е добро попълнение за Маями. но Фина да каже :)
Ами ние останахме без високи, след гафа с Дедмън и усложнението с Юртсевен. Затова Лав и Целър ще помогнат доста в борбата поне. Лав е добър от тройката също, което е нашата игра, но в защита не са много добри и двамата. :roll:
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА сезон 2022-23

Post by Suomi »

Image
Тука съм абсолютно съгласен - вече всеки взе да си играе когато му изнася... :nono:
Да съкратят редовния сезон и да имат някакво значение мачовете. :gacho:
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: НБА сезон 2022-23

Post by Suomi »

Breaking: The Bulls announced that Lonzo Ball will not return this season as he continues to experience performance limiting discomfort during participation in high level basketball-related activities.
Image
Динко я преведи какво искате да кажете? :gacho:
Абе май не му се играе... :oops: :popa:
User avatar
zilot
Posts: 2802
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: НБА сезон 2022-23

Post by zilot »

Suomi wrote: 21 Feb 2023 18:08
Dinko wrote: 20 Feb 2023 11:52
Кевин Лав ще премине в отбора на Маями в Националната баскетболна асоциация, след като договори откупуването си с Кливланд, съобщава ДПА. Лав потвърди това в публикация в профила си в Туитър, а планът му е да подпише с Хийт, след като отхвърли още няколко оферти.
Кевин Лав след силния отбор на Кливланд с Леброн го дава доста лежерно, но и нямаше за какво да се напъва.
на 34 е, има още време за силен баскет пред себе си.

струва ми се, че ще е добро попълнение за Маями. но Фина да каже :)
Ами ние останахме без високи, след гафа с Дедмън и усложнението с Юртсевен. Затова Лав и Целър ще помогнат доста в борбата поне. Лав е добър от тройката също, което е нашата игра, но в защита не са много добри и двамата. :roll:
общо взето от всички оферти де ги имаше единствено в Маями и Чикаго, евентуално при нас може да получи минути, при останалите щеше да е същотото като в Кавс, при вас Джими не стреля тройки така, че ще има функция в атака, ще подпомага и Бам в подкошието :roll:
Image
Dinko
Posts: 7397
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА сезон 2022-23

Post by Dinko »

Suomi wrote: 21 Feb 2023 18:34 Breaking: The Bulls announced that Lonzo Ball will not return this season as he continues to experience performance limiting discomfort during participation in high level basketball-related activities.

Динко я преведи какво искате да кажете? :gacho:
Абе май не му се играе... :oops: :popa:
еми не знам, не е играл от януари миналата година, по едно време бяха писали, че няма никакво подобрение относно възстановяването му. явно са отписали вероятността да се връща в игра тоя сезон

колкото до желанието му за игра - то май никога не е имал такова в излишък, от както влезе в лигата изглежда все така отегчен и незаинтересиран.

досега е заработил договори за към сто и няколко милиона, може и да е решил да го дава лежерно
Image Image
Dinko
Posts: 7397
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА сезон 2022-23

Post by Dinko »

Patrick Beverley chose to sign with the Chicago Bulls
има договор до края на сезона.
родом е от Чикаго
Image Image
Dinko
Posts: 7397
Joined: 01 Dec 2015 11:40

Re: НБА сезон 2022-23

Post by Dinko »

в НБА рекорд след рекорд:
- онзи ден Клипърс и Кингс направиха 351 точки в мач с 2 продължения
- Демиън Лилард със 71 точки (13 тройки)
- Клей с 12 тройки (рекорда му е 14 в един мач, но това му е незнамси кой път когато има над 10 тройки)
Суперзвездата на Лос Анджелис Лейкърс ЛеБрон Джеймс ще отсъства поне няколко седмици от терените, тъй като е получил травма в дясното стъпало.
а Леброн след като счупи рекорда на Карийм, сега е аут за няколко седмици ... Лейкърс са 12-ти на Запад, продължават да се боричкат за плей-ин турнира, ама без Леброн едва ли ще им се получи. интересно че самия Леброн много мрънкаше кога ги въведоха тия плей-ин серии и призоваваше тоя де го измислил това да бъде незабавно уволнен, а сега тоя турнир му е единствения шанс да додрапа до плейофите. :)
Image Image
Post Reply