This is Madness!

User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: This is Madness!

Post by Suomi »

Почна сееееее! :headbang:
То два дена вече играят де, но сега вече редовния.
Питску излъгаха МисСт накрая онзиден.
НИТ-а също се игра първи кръг. Там е до мотивация обаче и Флорида, Кл;емсън и Ню Мексико веднага аут. Все пак има още доста силни отбори - Мичиган, Ванди, Уисконсин, Синси, Орегон. Нова и те отпаднаха, но този сезон ще искат просто да го забравят. :oops:
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: This is Madness!

Post by Suomi »

Маднеса почна! Фърман с тройка накрая изхвърлиха Виржиния. Кларк можеше да задържи топката или да иска таймаут но я метна точно на противника и чао чао. :lol: Но затова е интересно. :headbang:
Мериленд удържаха Уест Виржиния.
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: This is Madness!

Post by Suomi »

Image
Виржиния и Аризона таковаха мамата на бракетите... :headbang:
Добре, че не играя :lol:
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: This is Madness!

Post by Suomi »

Image
Ксейвиър оцеляха срещу Кенесоу Ст, но после вече отпадането на Пърдю няма как да го е видял никой!
Това беше тази година - два дена и чаЛо! :good:
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: This is Madness!

Post by Suomi »

Ние голяма борба с Провидънс, но най-накрая счупихме каръка!
Биг О с 25 борби!?! :headbang: Но в атака е доста по-ограничен, добре че Топин и Рийвс стъпаха здраво. Утре вечерта с Канзас Ст - уайлдкатс продължават със сигурност. :lol:
Флорида Атлантик изненадаха Мемфис, Пени мята бутилки накрая... :oops:
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: This is Madness!

Post by Suomi »


:o :headbang:
Един път на милиони - Маднес! :123:
User avatar
zilot
Posts: 2796
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: This is Madness!

Post by zilot »

Аз такава касапница не помня, за Пърдю си говорихме преди около месец и нещо, че няма да направят нищо на Маднеса, ама да паднат в първи крък и то от Фор Дикерсън :o е това не го очаквах определено :roll:
Инъче си струва да се отнбележи и нулата точки на Бръндън Милър от Бама, дават го топ драфта от колежаните, а като нищо и единствения колежанин в Топ 5 :roll:
Image
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: This is Madness!

Post by Suomi »

zilot wrote: 18 Mar 2023 22:42 Аз такава касапница не помня, за Пърдю си говорихме преди около месец и нещо, че няма да направят нищо на Маднеса, ама да паднат в първи крък и то от Фор Дикерсън :o е това не го очаквах определено :roll:
Инъче си струва да се отнбележи и нулата точки на Бръндън Милър от Бама, дават го топ драфта от колежаните, а като нищо и единствения колежанин в Топ 5 :roll:
То да беше само тази година - трета поредна:
Image
:oops: :facepalm:
User avatar
Suomi
Posts: 2029
Joined: 18 Dec 2015 21:11

Re: This is Madness!

Post by Suomi »

Иначе снощи доволен ден. Канзас и Дюк аут - много добре. :gacho: Тенеси излязоха на битка, а Плавшич даже беше нам исия да убива. :shock:
На Филиповски му направиха аркада, но си беше баскет ситуация. Толкова безпомощни не съм очаквал да видя Блу девилс, но волунтиърс имат много силна защита. Вескови си е играч отвсякъде, много ми напомня на сънародника му Ману. :roll:
Дивите прасета ми напълниха душата! :lol: Но Канзас тази година не са много силни, все пак прекалено ранно отпадане.
Оубърн и Миззу от нашата отпаднаха, но все пак Тенеси и Бама са напред.
Днеска сме човешко време и дано покажем същото желание и здрава защита като първия мач.
----
Ванди обърнаха Мичиган от 60:65 в последните 40 секунди!?! :oops:
User avatar
zilot
Posts: 2796
Joined: 29 Nov 2015 22:20

Re: This is Madness!

Post by zilot »

м да касапницата продължава, за мен отпадането на Дюк не е изненада, ама на Канзас определено е. А преди малко Савиер с 6 човека с 10+ точки срещу Питсу и победа :o
Image
Post Reply